Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart- paper traning


phaet1

Doporučené příspěvky

Ahoj.
Tak jsem si precetl tohle vlakno a nasel jsem v nem dost odpovedi na me otazky. Diky moc!

Me obchodovani je zatim v zacatcich. Planuji intradenni obchodovani. Procitam financnik, podruhe ctu Eldera, prohlizim grafy.... Zatim neni moc casu, takze jsem se dostal jen k tomuto. Zatim hltam jen teorii a vypisuji poznamky. Ale chtel bych pokrocit.
Jen jeste nad jednim tapu.
Vim, ze svuj system bych mel testovat na historickych datech. K tomu asi pouziji Sierru + BT + data z SCM. A pak bych mel vse zkouset na realnych datech. Klidne i na zpozdenych. Ale tady nevim, jak na to. Ja to povazuji jako velice dulezite, protoze clovek tak nema moznost videt "do budoucnosti". Opravdu se tak blizi k realu.

Poradil by nekdo program, ktery by to umoznil?

Vim, ze je mozne si zridit u Interactive Brokers ucet a pak mit realna data za par dolaru. Ale zatim neplanuji zrizeni uctu a posilani penez. Je mozne tedy pouzit nejaky program a zpozdena data?

Diky moc
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 133
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

djx1 >> Dobrý den, papertrading na reálných datech (případně zpožděných) je velmi důležitý, ale myslím si, že k němu program nepotřebujete. Také jsem ve fázi papertradingu na reálných datech a využívám k tomu www.futuresource.com, tyto webovky jsou vylepšené je tam více indikátorů, připali tam i nižší TF. Myslím si, že je to dostačující, jediná nevýhoda je, že musíte klikat na "aktualizovat" :)

S pozdravem

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím.
Jsem začátečník,který se ztrácí v záplavě informací :-).Zorientovat se v programu Track ń Trade pro mě problém nebyl,ale Sierra je oříšek... V diskusi jsem našla data vhodná pro papertrading v Sierre uložená na serveru,stáhla jsem je, nicméně jsem prostým uživatelem PC, nikoliv odborníkem a nevím,jak stažená data vložit do programu. Děkuji za odpověď ,shovívavost a trpělivost :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ranford,

patrně ty data budou zazipovaná, takže je rozbalte do adresáře c:/sierrachart/data. SierraChart pracuje přímo se soubory takže to není nic složitého. Pak už jen dáte otevřít příslušný typ grafu (IC-intradenní, HC-denní) a vyberete si ze seznamu, který chcete otevřít, podle názvu souboru vyhledáte.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

Zdravím,

tak máme po vánocích a je třeba se vrátit k práci;) Teda, já osobně pracoval i o vánocích:)...ani se nedivím mé ženě že mi chtěla na štědrý den zabavit zdrojový kabel od PC :D :D Mohl bych se zeptat, prohledával jsem diskuze ale odpověď nenašel a koukám že "marcel.i" výše má stejný problém. Začínám bycktestovat woodieho, avšak nevím jak nastavit countdown. V replay mi to při zrychlení nesedí s koncem baru, tak se chci zeptat jestli existuje na to nějaký fígl? Děkuji moc za odpověď...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

dobry den,chtel bych se zeptat jaky mam mit nastaveny casovy prefix kdyz obchdouji chicagskou burzu.mam mit nastaveno -6 hodin a nebo -7 (1 hodina od GMT)? diky za odpoved. Kdyztak kdyby nekdo tak me zajima v kolik hodin jsou obchodni hodiny na e-minu russellu 2000.diky a hezky den
marzu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Dobry den prajem.Mam backtest za sebou a chcel by som prejst na ,,papertrading".Myslim, ze sierrachart poskytuje aj realtime data.Chcel by som to vyskusat uz v realnom case, co s toho bude.Mam prenajatu sierru a chcel by som sa spytat skusenejsich, ci si mam data vyziadat emailom, alebo sa to da aj inym sposobom.V diskusnom foru je uz spomenute, ze sa da platit paypalom.Mam level 3 a upravuje sa to dako casovo?Mam sierru prenajatu na 6 mesiacou.Vopred vam dakujem za odpovede.Michal. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...