Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart- paper traning


phaet1

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny přispěvovatele do tohoto fóra,
chci se optat na historické testování Spredů v tomto programu.
Protože vážně uvažuji o Sieře, na které budu testovat 1minutové indexy(data od ScMagic) a zárověň chci podporu Spredů.
Jaký level je potřeba pro tuto kombinaci a kde mám sehnat kvalitní soubor dat pro různé komodity(ScMagic je nenabízí)?

Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 133
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny tradery,

prosím o radu, mám stažené demo Sierry a včera mi tam po sedmi dnech od instalace začala vyskakovat hláška, že je nutno účet verifikovat. Účet u Sierra Chart samozřejmě mám, verifikoval jsem program poté co jsem ho nainstaloval a expirace by měla trvat až do 27. 12. 2006. Alespoň tak zněla zpráva, co mi přišla mailem. Stačí se připojit k netu a znovu verifikovat heslo a jméno nebo už SCH vyexpirovala nyní?

Díky Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravím,

BT i Tsim+ jsou free prográmky, které umožňují zjednodušit samotné zadávání obchodních příkazů na "pouhé" klikání na jednotlivá tlačítka. Výhodou u BT oproti Tsim+ je jeho DOM, kde je možno sledovat pohyby ceny, zadávat a posouvat SL, PT, sledovat MAE a MFE ceny. Výhodou BT dále je, že po instalaci a napojení na SC umí (bez nutnosti připojení na net) simulovat backtest trhu na hist. datech a výsledky vypisuje do užitečné tabulky. Sám to takto používám a spokojenost. Víc na viki.

Hodně úspěchů.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
mám jeden dotaz. Mám v plánu objednat si pres financnika sierru. Stahnul jsem si ji s tim, ze si ji budu moci 12 dni v klidu vyzkouset. Bohuzel, po spusteni nefunguje. Timto bych se chtel zeptat jak funguje to 12 denni demo, myslim tim, jak ziskam ty data? potrebuju si uz otevrit ucet u SCMagic? nebo prvnich 12 dni se data stahujou samy? Ja mam k dispozici data pouze od IBM a MSFT... dale mi to neustale pise Not Connected, je to pri 12 dennim trialu bezne, nebo se ma to demo 12 dni chovat jako CONNECTED???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mikeeY,

zkus si to precist vse o Sierre znova. Sierra NENI poskytovatelem dat. proste ti daj jen program ve kterem si je muzes zobrazit. to je vse. zdroj dat si musis najit sam. idealne aby fungoval se sierrou. proto se podivej na jejich stranky a tam mas seznam. nebo si od SCkouzelniku kup data na testy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj,

chtel bych se zeptat. Koupil jsem si nejake data od SCMagic a chtel jsem si je nahrat v Sierra Chart. Stahl jsem si zatim jen ten 12day trial a pise to neco v tom smyslu, ze nemam dostacuji level. Nevite prosim nekdo jaky level si musim koupit, aby to fungovalo? Predem dekuji a preji pekny den.

Zdenda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj,

koupil jsem si 2sec historicka data od scmagic a pokusil jsem se je prehrat v sierre pomoci bracketu (jak je tady popsano v tomto vlakne na strance 3). Kdyz ale otevru datovy soubor v bracketu nabidne mi cas akorat od roku 2079 do roku 2079 a to od mi nedovoli zmenit, takze neprehraju nic.
Nevite nekdo co s tim?
mg

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...