Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart- paper traning


phaet1

Doporučené příspěvky

Zdrávím,
Právě jsem si stáhlu Demo sierry a když zapnu Replay, tak mi všechno jede. Akorát mě zaráží, že když si nastavím timeframe např. 3 min a dám speed 1 ( to by měl být reálný čas vykreslování svíce tj. 3 min. jak jsem v návodu na netu pochopil) tak mi to sice jede dobře ( jedna svíce má opravdu 3 min) ale způsob jakým se ta svíce vykresluje mi příjde divný, ta svíce je například Up a z ničeho nic se změní na Down.. žádý tick po ticku jak jsem byl zvyklý v ninjatraderu, kdy se pěkně z up svíce dotickovala do down svíce... Napadá mě jenom jedno, že je to tedy free vezre a za málo peněz málo muziky a je to tedy jenom takové ,, jakože to dělá replay" a je potřeba si sehnat nějaké jiné data, které jsou kvalitnější... Jaký máte na to názor nebo popřípadě zkušenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 133
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hami, V rámci free trial máš k dispozici funkcionality pack 5, tj. "za málo peněz, máš víc muziky než ti, kdo si platí pack 3" :-) . Problém je v tom, jaká data přehráváš, resp. jaká jsi stáhnul, jestli ticková nebo minutová. To lehce zjistíš třeba v programu JA Tester v editoru market dat. Data hlavních indexů, které máš k dispozici v SC Historical Intraday Futures Data jsou ticková, ale v Data Trade sevice settings musíš mít nastaveno v Intraday Data Storage Time Unit - 1 tick. Pro příklad uvádím data FESXH2 s 10.1.2012 , ze kterého je patrné, že nejčastější TF (změna ceny) proběhne v rámci 1s . M

18767

18768

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobrý den všem,

pronajal jsem si tento úžasný program konkrétně balíček 3 s tím že obsahuje toto SC Historical Data Service. Předpokládal jsem, že zde budu mít zpožděná data na komodity na základě této informace www.sierrachart.com/index.php?l=doc/SierraChartHistoricalData.html#Introduction ...pochopil jsem to tak že nenabízí real time data ale data zpožděné max o 30 min. Jakmile zapnu program, načte se graf s tím že poslední bar graf je poslední bar seance vždy předchozí den.. To je dnes 7.5. a mě se zobrazuje 7.4 poslední bar seance...což mě příjde zpoždění více než 30 min ))

Prosím neví z Vás někdo, co nastavit aby se mě data nějakým stylem aktualizovala?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Dobrý den,

právě se chystám pro nákup Sierry v packu 5, abych mohl začít paper trading systému FIMS.

Chtěl bych se jen pro rekapitulaci zeptat na několik zřejmě triviálních dotazů.Raději ale píši rekapitulaci, abych si byl jistý, než SC objednám.

a) Pokud budu mít SC lvl 5, budu mít k dispozici historická ticková data pro všechny akciové infexy? Obsahuje historii i EUREXU? Zejména mi jde o trhy: YM, NQ, ES a FESX, DAX.

b) V programu 5 je možné provádět paper prostřednictvím posunu grafů těchto dat manuálně nebo funkcí replay. Je možné ve funkci replay zadávat i obchodní příkazy z grafu včetně SL a PT, nadefinování typu vstupního příkazu atd.? Má SC nějaký formát vyhodnocení včetně equity nebo musím přepisovat do excelu?

c) Budu mít v rámci historických tickových dat od sierry k dispozici pospojované kontraktní měsíce?

Děkuji moc a omlouvám se, že se ptám na něco, co zde zřejmě již někdo zodpovídal, jde mi skutečně jen o sumář a potvrzení závěrů.

Děkuji moc,

Jonáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jonáši,

a) Eurex si nejsem jistý (aktuálně navíc hůře obchodovatelný v rámci FIMS), US indexy samozřejmě ano

b) pomocí replay je možné normálně zadávat příkazy a povádět exekuce velmi podobně jako na live, obchody se zapisují do vlastní propracované statistiky v Sierre, odkud jdou i exportovat do excelu

c) jestli budou pospojované kontr. měsíce netuším, ale myslím si, že to není tak důležité, na paper trading bych to moc neřešil...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

měl bych pár dotazů k market replay, který hodlám používat pro paper trading.

Co vše musím nastavit, aby jsem mohl obchodovat z grafu a zároveň mít veškeré simulované obchody zobrazené v analytické historii?

Zatím jsem udělal tyto kroky v záložce "Trade":

Trade simulation mode On
Attach trade window to chart
Show order fills
Show orders and positions

Poté jsem zkusil během replaye využít modelově přednastavenou strategii pro vstupní příkazy "2Targetswithcommonstop". Dále jsem počkal, až byly všechny příkazy vyplněny.

Kde najdu statistiku provedených příkazů? Mohu si někde nastavit account balance, měnu ve které chci vyhodnocovat obchody, slippage (modelové), RT komise atd.?

Opět se omlouvám za trivialitu dotazu, ale potřebuji se pohnout dopředu a nemůžu rychle nikde najít odpovědi.

Díky moc,

Jonáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Ahoj lidi,

mam problem s prehravanim dat, ktere jsem naimportoval z MT4 .. zobrazeni problem neni, ale kdyz dam play tak to skoci na konec a to je vse ....... jinak data natahnuta treba z google prehrat muzu ...........

Jen trochu nechapu proc se v logu vypisuje toto :

Replay 1.0X: EURUSD5-1m 1 Min #4 | Reloading chart. | 2016-05-24 15:56:11
Google Financial Data | Using primary service for historical data for EURUSD5-1m | 2016-05-24 15:56:11


Jestli to nebude ten problem ze se snazi natahovat ty historicke data ( coz by nemel kdyz to ma natahnute s cvs souboru ) z googlu ..........

Diky za nakopnuti

d.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...