Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart- paper traning


phaet1

Doporučené příspěvky

Dry1985,
SCH poskytuje real-time data, ale za další poplatek, jsou to rt data Barchart ... viz www.sierrachart.com/index.php?l=SierraChartRealTimeDataService.php, v základním balíku nejsou RT data obsažena. tj pro indexy tzn +12USD/mesic, coz neni moc ... ale další varianta je otevřít si účet u nějaké brokera, viz stránky SCH, kde jsou spolupracující brokers uvedeni.
Platit je dá i běžnou kartou, kde je povolení pro platby přes internet.

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 133
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Dobrý den,

řeším tento problém :

při aktuálním živém připojení dostávám data od IB po 1s. Avšak při opravě dat, které se občas nenačtou, za pomoci "Delete and Refresh Intraday Data" v Sieře dostanu data po 30s !!! Nastavení pro data mám po 1s. Zkoušel jsem i 1tick, ale to na nic nemělo vliv, tickový graf nepoužívám.

Prohledával jsem diskusi i web výrobce, ale na nic jsem nepřišel. Jsem z toho zděšen, protože dělat bactesty na grafu, který skáče po 30s se opravdu solidně nedá a je to velmi frustrující. Domnívám se, že tento problém již někdo z vás určitě řešil. PROSÍM, víte-li někdo jak na to, poraďte.

Moc děkuji za každou radu.
Ferdik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den prajem.Chcel by som sa spytat,ked si objednam data zo sierry za 12USD/mesiac,tak mam tam napisane market indexes only.Mal by som zaujem zatial len o jeden trh(ER2).Kde to tam mam vyznacit?Asi som slepy.Ked potvrdim sluzby za 29 dolarov,tak sa my tam ukaze na vyber tych trhov vela.Je mi jasne , ze je to vyssi balicek.Ale za 12 dolarov sa tam neukaze nic.A bojim sa to zaplatit, aby som nekupil daco ine.Dakujem vopred za odpovede.S pozdravom Mcihal. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Weedy:
Já sice používám ticková data a jiný zdroj dat, ale zkus jednoduchou věc - po spuštění replay jeho průběh zastav pauzou a poté znovu spusť. Mně se také někdy po spuštění replay pohybují grafy jinak než by měly, ale tento jednoduchý trik je dá dopořádku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim, dva mesice jsem backtestoval, takrka jsem u toho stravil prazdniny :-D Backtestoval jsem na Ninja Traderu s daty od Zen-Fire. Pouzivam Volume 2K a Volume 1K grafy. Prechazim na Sierru zrejme s Barchartem, nez si otevru ucet. Prvni rade bych se chtel zeptat, jestli sel nekdo podobnou cestou, zajima me tickovy rozdil mezi ZF a BarChart. Podobnou otazkou mirim i na zalozeni uctu, na IB nemam kapital, takze premyslim o Mirus, jelikoz jsou tam data od ZF, na kterych jsem backtestoval. V uvahu je AMP a Infinity, ale tam zase resim podobnou otazku a to zda tickova data budou stejne, nebo alespon podobne presna jako u ZF. Dekuji za postredy, rady...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 5 týdnů později...

Zdravím,

zkouším paper trading (replay) v Sieře, ale při spuštění mi graf vždycka skočí na začátek bez ohledu na to, že jsem si přesně najela na místo grafu, odkud chci začít replay. Už jsem zkoušela i refresh dat, ale nic se nezměnilo. Bude to nějaká hloupost, ale nemůžu na ni přijít. Víte někdo co s tím?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Dobrý deň,

Už dlhšiu dobu sa chystám na live obchodovanie systému finwin na trhu TF (Russel 2000 index mini futures - ICE), ale nedokážem zohnať cenovo dostupné dáta pre účely replaya a dema.

Nevedel by náhdou niekto poradiť, kde by sa dali zohnať cenovo výhodné intraday data za posledných 6-12 mesiacov pre účely replaya, aby bol prechod na live čo najplynulejší?
Vďaka za pomoc
Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 blondie007:

zkus sem hodit screen kde bude jednak graf a zaroven okno replay.. to je nejaka hloupost... replay zacina vzdy od mista vpravo na grafu.... takze ne najet crossem do pulky grafu, ale nastavit pravou stranu.. od tam jede replay... zkontroluj si taky na jake jedes verzi SC.. jestli to neni nejaka hluboka historie, i kdyz replay fungoval vzdy ok.

2 eminencia:

zalezi cemu rikas dostupne data... daji se sehnat za stovky dolaru, da se sehnat histories za par penez... A jedna takova "blba" poznamka... nechystas se jet live finwin... kdyz se tu musis ptat jak a kde a zakolik si sehnat historicka data pro replay, tak mas k live jeste hodne daleko... v opacne pripade vsechny svoje uspory odevzdas trhu... venuj tomu vic usili, cestu urcite najdes...

2 Honda:

ftrader.dll je pomerne stary soubor indikatoru, ktere jsou dneska bud nahrazeny, nebo prepsany a existuji v jinych knihovnach... nechci uplne lakovat, ale ftrader uz neni dlouho dobu upgradovan a neni pro soucasnou verzi SC pouzitelny... zapatrej na boardu podpory SC... logni se do tamniho fora a zeptej se tam, ale myslim ze ta podpora je uz pryc (SC zmenila v jistou dobu pravidla psani indikatoru a kdo to neprepsal... tak to nejde pouzit...)

2 Curi:

Otazka dat zenfire versus Infi (AMP pouziva zenfire.. zenfire je spise technologie i kdyz se tvari jako firma, ale technologii zenfire pouziva vic firem.....) je stara znama bolest. Natocil jsem nekolik videi kdy live data zenfire bojovala s daty Infinity a reknu ti rovnou... nechtel bys to videt. Toliko historie. Infi velmi zapracovala na technologii dodavky dat, problemem je samozrejme provazanost na relativne zastaraly software SC (vse pouze muj nazor... nebrat jako etalon) V dnesni dobe jsou si data techto poskytovatelu "vicemene" rovny.. zalezi co chces pouzivat. RB a time jsou ok, volume graf se pri zvysene volatilite obsac trochu rozjede, RB se pri extremni volatilite na SC s Infi nedaj ipouzit, NJ s ZenFire s tim nema problem. Kazdopadne se data Infi dnes daji pouzivat velmmi dobre, jak RB, tak time i vol. Chces-li mit jistotu, musis se poohlednout po skutecne A1 poskytovatelich dat, napr. IQfeed, E-signal apod., ale pocitej ze te to bude stat radove stovku a vice dolaru mesicne. IB je z pohledu aletrnativnich tf samozrejme nejhorsi, oni se tim netaji a primo to deklaruji, takze touto cestou bych moc nesel... toliko muj nazor a zaroven i zkuseniosti. Zaver - Infi jde pouzit celkem v klidu (jsem u nich 7 let a zatim nebyl takovy problem ktery by mne donutil zmenit brokera), Ninja s Zenfire je o chlup presnejsi, ale pro mne ma nekolik fatalnich nevyhod, takze pres nej neobchoduji.

2 Jim36:

Ahoj Jirko. Jak se dari ? Doufam ze si na mne nezanevrel, ze jsme tu tvoji zalezitost s indikatory nedotahly do konce. Muj kazdy den konci deficitem -2 hodiny kdyz dobre... a paradoxne asi po roce jsem pochopil co si tim tehdy myslel... jestli si to teda jeste pamatujes. (Pocitani segmentu a takovy ty srandy) Tak doufam a zaroven predpokladam ze sis poradil i bez toho... To vis, jak clovek zjisti ze ma volny cas pro externi aktivity, tak najednou zjisti ze vlastne nema vubec zadny cas... :) znas to :)

At se vsem dari

Rob

2 All: Ja to po sobe ctu az to odeslu, je tam asi miliarda preklepu, ale doufam ze ten text je uchopitelny i tak, nebudu to opravovat... jen ze o tom vim ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 martin53:

Promin tebe jsem preskocil :) Je to ten sam problem. Stare neprepsane knihovny na nove verze SC nejdou pouzit. Zalezi co chces... existuji nove studie WoodieCCI, existuji samostatne indikatory... opet odkazuji na support SC a jejich forum. Dam radu... neni dulezite jestli mas v grafu vymazleny indikator od Woodiho, CCI existuje v zakladnich studiich a da se velmi dobre prizpusobit.. krome Side a chopzone indikatoru je vse publikovane, muzes si to upravit, nebo odnekud stahnout... opet.. zvysena aktivita v pripade vyskytu problemu ti jenom pomuze. Musis si ujasnit co chces v grafu mit (kdyz uz to tam musis mit) a najit bud zpusob jak to obejit, naprogramovat... apod. Neni nutne nohsledovat nejake systemy a neni nutne mit graf opentleny nejakou "studii". I s defaultnim CCI lze dosahnout stejnych vysledku, za podpory myslenky, OP atd. atd. Nevydavej zbytecne energii tam kde to neni nezbytne nutne...

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...