Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

Zdravím,
používám Sierru chart a chci tahat grafy od brokera Striker.com. Jenže mám problém s připojením. Postupuju podle návodu co mi poslal broker a už nad tím několik dnů kroutím hlavou proč mi to pořád nejde. Tak se chci zeptat jestli má někdo s tímhle zkušenoti. V návodu píše ať si stáhnu program API, jenže na stránkách co píše ho nemůžu najít, jen nějaký doplněk, který si myslím že nestačí. Díky moc jestli bude někdo vědět, klidně i celý návod nebo problémy co jste s připojováním měli.:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den mam dotaz co sa tyka dat vykreslovanych v sierra chart od IB, obchodujem live pol roka trh NQ graf vol. 2000 od ib stahujem tickove data,a pred par tyzdnami som sa stretol s problemom vykreslenych dat v sierre na viacerych pocitacoch, konkretne ide o to ze ked som celu obchodnu seansu obchodoval na notebooku a potom som si zapol desktop pc a tam nacital data tak tie vykazovali odchylky od dat na notebooku, odchylky boli az take vazne ze niektore signaly ktore som mal vykreslene na notebooku neboli vykreslene na desktope a naopak, chcel by som sa opytat ci sa uz niekto stretol s tymto problemom popripade ci niekto nasiel riesenie ako mam na viacerych pocitacoch rovnake data, za odpovede dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to otikoto
Pokud jsi obchodoval na NB a načítal tam reálná data, a pak zapnul druhé PC kde jsi stáhnul backfil, tak je v pořádku co ti to udělalo. IB neposkytuje tickový backfil, ale max.5 sec. , který lze nastavit v sieřře. Navíc volume je u IB dost zkresleno ( sám jsem dlouho IB používal, teď používám barchart a to je zcela někde jinde), navíc backfilem se to ještě více zkreslí. Takže ve výsledku ti to nebude nikde sedět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
právě se připravuji na můj první backtest a řeším otázku historických intradeních dat (komodit) do sierry , hledám něco s čím máte dobré zkušenosti a nejsou s tím problémy, jsem úplný začátečník takže mou otázku berte trochu s nadhledem, díky moc.

Ondra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý večer,
obracím se s prosbou o radu na ty, kteří používají SC s daty od OEC. Sierru mám pouze chvíli, po stáhnutí kontraktu od OEC se mi však zobrazí pouze zhruba 9 posledních denních svíček z celého kontraktu. V Chart Settings v kolonce Date Range in File je uveden vždy rozsah odpovídající zobrazeným svíčkám, kolonka je však šedá a nelze ji přenastavovat.
Je chyba někde jinde v nastavení?
Nejsem schopen zjistit, jestli od OEC stahuji denní nebo intradenní data, která mohou být pouze v tom 9-ti denním rozsahu a po přenastavení TF z minutového na denní se ten kontrakt takhle zobrazí.
Diky za odpovědi Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý deň, potreboval by som poradiť. Mal som stiahnuté demo SC a po expirácií som ho chcel vymazať, ale vôbec neviem ako nato. Nikde nevidim ikonku na uninstall a nieje ani v zložke Pridať a odobrať programy a nejde to ani keď označím celú zložku a dávam to odstrániť ručne. Vedel by mi s tým niekto nejako pomôcť?

Palo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím, mám problém se zobrazením dat u trhu TFH0 - do včerejška do devíti večer vše v pořádku, v deset večer jsem pustila PC a historie je pryč... data zůstala pouze od 22:05 hod..... Dále data běží normálně, jen jde zobrazit nejvyšší tf 5 min,při vyšším se zobrazí pouze čára... nejde vložit indikátor Ema, pouze dnešní pivoty.... Sierra hlásí:
Out off order timestamps detected.Drawings when using chart tools and some chart studies may not function properly . Prior date time : invalid Date Time, Current Date/Time: 2.3.2010 22:03 2010 Filename : C:/SierraChart/SierraChartTransAct/Data/TFH0.scid
Ostatní trhy jsou v naprostém pořádku, nechybí nic.
Má někdo s tímto zkušenost ? Za případnou pomoc předem moc dík, Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to novafashion
Soubor se maže v adresáři Sierry-data. Otevři si disk C (asi tam máš sierru)-sierrachart-data-TFH0.scid. Tento soubor smaž. Pak se konektni na svého provaidera (broker) dat, a otevři tento soubor znovu přes file- new/open intraday chart-TFH0. Vše je otázka krátké chvilky, pokud zrovna netaháš data od IB. Ti to mají s backfilem nadraka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahojte.. ide mi byt 17 a chcel by som si zakupit sierra chart a skusat system woodie CCI. no mam problem ze neviem na aku platformu ho mam napojiit.. na zaciatku by som sa chcel pustit do backetstu mini trhov (russel,nasdaq,...) potom by som skusal live data na papier a v 18 zacat naostro.. ak by sa dalo a niekto by mi vedelporadit bol by som mu vdacny:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...