Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny obchodníky. Mám tento problém. Doposud jsem obchodoval TWS (IB) , grafy na Sieře.. , nainstalováno celkem na 2 PC (doma a v práci) a na jednom NB. Doposud šlo vše bez problému až do chvíle, kdy jsem si nechal vyměnit pouze procesor na mém PC v práci. Při přihlášení do Sierry mám hlášku "mnoho počítačů"... Chápu správně, že při výměně procesoru se patrně změnila IP adrasa PC? Tím pádem mám jakoby 4 instalace Sierry? Kontaktoval jsem podporu, snad mi poradí.. Dík i za vaše poznatky. LUKO

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to luko8

Vymena procesoru nema vliv na IP adresu a myslim si ze Sierra si neoveruje IP ale primo PC. Takze v tvem pripade to bere jako dalsi pocitac. Nekteri lide maji dynamickou IP, ktera se muze menit i par krat do mesice a to by jim za chvili Sierra prestala fungovat. Napis jim na support, ze mas novy procesor a oni ti nejspis povoli dalsi pocitac.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

zdravím, mám problém s daty od barchartu právě mi skončila doba platnosti a nevím jak a kde ty data prodloužit zkoušel jsem to klasicky v tom formuláři jako poprvé ale nechce mi to vzít tu mojí přezdívku musim si data na další měsíc zaplatit pod jinou přezdívkou nebo jak?zkoušel jsem se přihlásit přímo na barchartu a tam mi to hlasi login failed contak support tam to nikdo nebral...nevíte co s tim?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, mám naprosto stejný problém s prodloužením dat od Barchart.com. Nelze se přihlásit pod loginem, který jsem zadal při registraci a končí mi data k 1.květnu. Nicméně jsem se dočetl na jedné z podstránek:

"Subscription to Barchart.com Advanced Commodities Service costs $29.95 per month. After completing this form you will be a member of the Advanced Commodities Service, and your credit card will be charged once a month for $29.95. If you cancel within the first week we will refund any charges made to your account. As a subscriber you can cancel at any time and we will immediately remove you from billing"

- že budou z karty automaticky odečítat každý měsíc určitou částku. Doufám, že v následujících dnech se to potvrdí a že to platí na všechna předplacená data emini.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Včera jsem si objednal data z barchart.com do Sieery, a dnes jsem začal stahovat data. Mám ale problém stáhnout trh Mini Russell 2000 - EZM9, a také TRIN a TICK na NYSE. Je to tím, že přes víkend nejsou data z NYSE dostupná, nebo je problém někde jinde? Data z CME jsem stáhnul ihned bez problémů.
Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

to petr.2010
Samozřejmě že je IB poskytuje, a to nejenom Tick na NYSE a NASDAQ, ale také TRIN, který je celkem dobrý pomocník při směrování tendence trhu.
Zasej si do Sierry: TICK-NYSE-I-NYSE, TICK-NASD-I-NASDQ, TRIN-NYSE-I-NYSE, TRIN-NASD-I-NASDQ

www.sierrachart.com/index.php?l=IBSymbols.html#Index

Samozřejmě ti to dnes nepůjde, protože IB má přes víkend zavřenou platformu. Takže buď zítra od 19:00, nebo přes týden.
Hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...