Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

Před 8 hodinami, Everest napsal/a:

Levnější řešení - s kvalitními daty, jak od Sierry ( přesná ticková data )? Je tím myšlen některý z podporovaných brokerů od Sierry? Vím, že nelze nikoho doporučovat, ale stačí mě napsat, zdali to je některý z primárně podporovaných brokerů od Sierry. Díky. 

Jak psal @knize, AMP má docela slušné poplatky, CQG data bych řekl, že jsou jedno z levnějších řešení (jsou tu tradeři, kteří s CQG daty obchodují orderflow). Mám dojem, že za Ritmic se musí zaplatit o něco více, popř. nutné udělat více obchodů/měsíc, aby byla stejně levná, ale to nemůžu říct na stoprocent. Krom AMP je možné také zvážit brokera Striker, ke kterému bych rád v nejbližší době přešel, má podobné podmínky jako AMP.

Upraveno uživatelem van Heck
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

chtěl jsem se zeptat těch co aktivně obchodují přes Sierru, jaká je skladba poplatků na placení pokud budu chtít obchodovat řekněme NQ nebo ES s tickovými daty od Sierry. Platba za Sierru jako program je mi jasná. Co všechno navíc a za kolik - zjednodušeně řečeno.

Děkuji Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem,

můžete mi poradit? Nemám ostrý účet. Mám SCH balíček 5, 20 real- time symbols, exchanges full CME Group (15,75 USD). Chci obchodovat americké akcie. Bohužel ceny se mi nevykreslují v realu. Musím zapínat a vypínat SCH abych viděl cenový posun na svíčce. U mini futures se mi děje to samé. Tušíte někdo jak to změnit? Potřebuju pohyb ceny v realu.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 6 hodinami, moky napsal/a:

Dobrý den všem,

můžete mi poradit? Nemám ostrý účet. Mám SCH balíček 5, 20 real- time symbols, exchanges full CME Group (15,75 USD). Chci obchodovat americké akcie. Bohužel ceny se mi nevykreslují v realu. Musím zapínat a vypínat SCH abych viděl cenový posun na svíčce. U mini futures se mi děje to samé. Tušíte někdo jak to změnit? Potřebuju pohyb ceny v realu.

Díky

Ahoj, co znamená, že nemáš ostrý účet? Čas v grafu se ti hýbe? Jsi koneknutý (F11) ke zdroji dat? Jaká data využíváš - přímo ta od sierry? Forum sierry je plné těchto případů, vesměs je buď špatně nekofnigurovaná sierra - zdroj dat a nebo prostě nezaplacená sierra... 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 10 hodinami, moky napsal/a:

Dobrý den všem,

můžete mi poradit? Nemám ostrý účet. Mám SCH balíček 5, 20 real- time symbols, exchanges full CME Group (15,75 USD). Chci obchodovat americké akcie. Bohužel ceny se mi nevykreslují v realu. Musím zapínat a vypínat SCH abych viděl cenový posun na svíčce. U mini futures se mi děje to samé. Tušíte někdo jak to změnit? Potřebuju pohyb ceny v realu.

Díky

Ahoj, jestli potřebuješ ceny v realu, tak musíš mít otevřený účet u brokera. https://www.sierrachart.com/index.php?page=doc/SierraChartRealTimeFuturesStockDataFeed.php#IntegrationWithTradingServices

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky  za info.,

nemam otevřený účet u brokera. Čas v grafu se nehýbe, takže ani cena. Data používám od SCH a jsem k nim připojený. SCH mam zaplacenou, data take zaplacená i poplatek burze. Jack píše, že musím mít otevřený účet. Je to určitě tím, že nemám otevřený účet u brokera?? Když jsem si před 2 lety zaplatil kurz od Petra Podhajského, kde jsme k výuce používali SCH tak si myslím, že jsem měl real data bez otevření živého účtu u brokera. Nejsem si 100% jistý.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 2 hodinami, moky napsal/a:

Díky  za info.,

nemam otevřený účet u brokera. Čas v grafu se nehýbe, takže ani cena. Data používám od SCH a jsem k nim připojený. SCH mam zaplacenou, data take zaplacená i poplatek burze. Jack píše, že musím mít otevřený účet. Je to určitě tím, že nemám otevřený účet u brokera?? Když jsem si před 2 lety zaplatil kurz od Petra Podhajského, kde jsme k výuce používali SCH tak si myslím, že jsem měl real data bez otevření živého účtu u brokera. Nejsem si 100% jistý.

Díky

Hmm. řekl bych, že ta předplacená data máš špatně nakonfigurovaná. Normálně v package 5 máš historická data gratis se spožděním a ty pak nejsou real-time, graf se ti nehýbe. Prostě data nejsou streamovaný. Takže musíš do nastavení a nastavit správná data. Tady je to popsaný, zkus zkontrolvat své nastavení: https://www.sierrachart.com/index.php?page=doc/SierraChartRealTimeFuturesStockDataFeed.php

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,

mám SCH s daty CQG přes AMP, v poslední době cca 10 dní mi v průběhu obchodního času vypadne spojení. Dříve, když se něco podobného stalo vyběhla na SCH hláška s info, proč to apod. a bylo to velmi zřídka. Nyní vypadne spojení téměř denně a hláška žádná. Jen se graf zastaví a zelená zčervená. Spojení je pryč. Navázat ručně jde během několika sekund. Na klidu to samozřejmě nepřidá. Raději teď živě neobchoduji. Nemá někdo v poslední době stejnou zkušenost, či ví čím to je? Napadá mě, že by to mohlo být zastaralou verzí SCH, v poslední době se dost aktualizovala.

díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny v novém roce. Chci si objednat ostrá real-time data od Sierry a proto prosím o radu zkušené. Chci data pro Euro FX (E6), ES, YM,NQ, Nyse Trin a Nyse Tick. Pokud tomu rozumím správně tak E6 je na trhu CME:  ES, NQ, Tick a Trin je trhu GBLX. Kde je ale YM? Měl by být na GBLX, ale na stránkách Sierry se specifikací trhů jej nevidím, nebo jej přehlížím. 

https://www.sierrachart.com/index.php?page=doc/SierraChart_RealTime_And_Historical_Symbols.php&SymbolsPage=Futures#gblx

Je YM taktéž na GBLX?

Jaký je rozdíl mezi daty Full CME Group with Market Deph za 15,75, a daty Full CME Group for nonprofessial Trading accounts za 3,25? Jsou to stejně kvalitní data, akorát ta levnější jsou pouze bez hloubky trhu na dialogovém okně s příkazy? Díky za pomoc. 

 

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 1. 1. 2019 at 11:25, Everest napsal/a:

Zdravím všechny v novém roce. Chci si objednat ostrá real-time data od Sierry a proto prosím o radu zkušené. Chci data pro Euro FX (E6), ES, YM,NQ, Nyse Trin a Nyse Tick. Pokud tomu rozumím správně tak E6 je na trhu CME:  ES, NQ, Tick a Trin je trhu GBLX. Kde je ale YM? Měl by být na GBLX, ale na stránkách Sierry se specifikací trhů jej nevidím, nebo jej přehlížím.  

https://www.sierrachart.com/index.php?page=doc/SierraChart_RealTime_And_Historical_Symbols.php&SymbolsPage=Futures#gblx

Je YM taktéž na GBLX?

Jaký je rozdíl mezi daty Full CME Group with Market Deph za 15,75, a daty Full CME Group for nonprofessial Trading accounts za 3,25? Jsou to stejně kvalitní data, akorát ta levnější jsou pouze bez hloubky trhu na dialogovém okně s příkazy? Díky za pomoc. 

 

 

Ahoj YM je na CBOT. Pokud chceš obchodovat OrderFlow, budeš potřebovat data s hloubkou trhu => ty dražší data. Pokud ti stačí Open, High, Low, Close, tak stačí ty levnější.

Mně se nechce platit 15.75 USD / month, kde jsou obsaženy všechny tyto trhy s hloubkou trhu pouze kvůli YM. Platím si pouze CME a GBLX, které jsou za 5.25 USD / month.  Mám tam TICK, ES, NQ, EMD a namísto YM, který není obsažen, sleduji RTY (E-mini Russel 2000). Trin neznám a nevím kde je, ani ho nesleduju.

image.thumb.png.af0049816c8d9c6e8c1cffe8ebe710a3.png

Pokud ty data chceš mít na Sierra Chartu streamované Live, budeš muset mít účet i u nějakého Brokera. Ten většinou nabízí i své data, kde ta hloubka trhu nemusí být kvalitní, ale pro OHLC obchodování by to mělo být dostatečné, takže za levnější data u Sierry nemusíš platit, nabídne ti je broker.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...