Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SierraChart+Woodie+Free/lacne live data


SonnY

Doporučené příspěvky

Libore,

data z SCmagic normalne otevrete v Sierre, v tom neni vubec problem. Jde ale o historicka data pro backtesting, ne pro sledovani zivych dat. Real-time client (ktery si _nemusite_ kupovat) umoznuje stazeni dat, ale (pokud se neco nezmenilo), neni mozne z nej tahat neustale - jeho vyznam je v tom, ze umoznuje kdykoliv nahrat historicky prubeh zvoleneho trhu. Tj. v pondeli vypnu pocitac, ve ctvrtek ho zapnu, stahnu data za poslednich par dnu a pokracuju bez chybejiciho useku v grafu. Neni to pro live trading.

O moznosti zakoupeni dat od IB nic nevim, ale zkuste se zeptat primo na chatu IB. Pokud chcete kvalitni zdroj kvalitnich dat, tak doporucuji eSignal (ktery je ovsem trosku drazsi).

Hodne uspechu,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 134
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Diky,ale kdyz koukam na stranky SCMagic tak tam vidim i moznost zakoupeni online dat v intervalu 2 sec/tick by tick/,ale nikde nevidim navod na propojeni se Sierrou.No a na ten esignal jsem taky koukal a nikde tam nenachazim nabidku jen dat pro konkretni trh,ale vesmes jen nejake obsahle nabidky,ktere jsou mi celkem k nicemu.Nejak se k tomu proste nemuzu dopracovat.Potreboval bych proste zdroj/samozrejme placeny,nehledam naivne nejaka free data/ online dat pro miniRussel2000 propojitelny s Sierracharts.Jde mi predevsim o real trading,ne o backtest.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...

Ahoj všem,

paper tradoval jsem několik měsíců dat pomocí Bracket Traderu a Sierry (1. polovinu roku 2006) na datech od SC Magicu a teď bych zas rád pokročil o kousek dál a chtěl papertradovat na aktuálních živých (klidně zpožděných) datech.

Můžete tedy prosím poradit nějaký optimální zdroj dat pro Sierru, který zároveň půjde propojit s Bracket Traderem?

Data mohou být zpožděná, v ideálním případě zdarma, ale není nutná podmínka. Musí to však jít bez fundování účtu.

Nyní mám Sierru level 3, není mi jasné, jestli právě něco takového neposkytuje Sierra ve vyšších levelech?

Předem díky za všechny odpovědi!

P.S. - Omlouvám se, jestli na toto už někde ve fóru odpověď je, ale nenašel jsem. Ale nebude špatné, když se objeví i zde (nebo aspoň odkaz na ni). Byla to původní otázka tohoto vlákna, ale zůstala bez odpovědi :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

buď se dá použít opět SCMAGIC: www.scmagic.org/English/Index.htm
Mají teď nějakou akci za 130USD/rok na ticková realtime data. Bližší zkušenosti s touto možností však nemám.

nebo

www.sierrachart.com/index.php?file=data.php

nebo

MedvedQT www.financnik.cz/forum/read.php?3,41309 Ten však neumí Sierra načítat a musí se použít jejich platforma.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den Martine,

po dlouhe a strastiplné cestě jsem se dostal až sem abych sprovoznil svojí sierru pro WCCI,

potřeboval bych radu. Mám zaplacenou licenci na sierru a stáhlou verzi 144(alespoň tak se mi to ukazuje, snad je to správně) a mám take naistalováno do siery FTRADER 3,19 ale stále mi to neukazuje jak má. pokoušel jsem se tedy otevříd soubor kiwisstuff.dll pro nahrání do sierry ale stala se nějaká zrada a nejde mi to otevřít.

Je možné poradit jak dál?

Děkuji Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lukasi,

po instalaci Sierry a instalaci balicku ftrader by melo vse fungovat. Pokud nefunguje, je nutne zkontrolovat, jestli v hlavnim adresari Sierry je umisten soubor kiwisstuff.dll a v adresari s daty (tam, kde jsou soubory MND) ftrader.dll a kiwissstuff.dll. Jestlize ne, je nutne je tam umistit.

Kdyztak sem hod screenshot obrazovky + vypis chyboveho hlaseni. Nejak to doladime... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...