Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SierraChart+Woodie+Free/lacne live data


SonnY

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 134
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...
  • 4 months later...

Ahoj všem, doteď jsem se považoval za člověka, který rozumí počítačům. Po téměř roce zkoušení všech možných trhů a všech možných softwarů jsem se usídlil u indexů a WCCI, koupil Sierru, ale nedaří se mi do ní nainstalovat AmirNStuff. Zkoušel jsem jak postup ve wiki, tak to, co je popsané ve vlákně k poslední verzi (7) na Woodieho fóru a nechápu, co mám dělat dál. Z Woodieho fóra jsem stáhnul soubory amirNStuff.dll, amirNStuff.ini, amirNStuff.wav a kiwissstuff.dll a uložil je do adresáře Sierry, dále tam pak byly soubory amirN-Guy.StdyCollct, amirNStocks.StdyCollct, amirNStudy7.StdyCollct a amirNStudy7-us.StdyCollct, které jsem uložil do podadresáře Data. Co teď? V přiloženém návodu je napsáno, abych přidal Custom DLL na základě následujícího obrázku (viz příloha), na kterém je ovšem okno, které nemám tušení, jak tam dostat. (Pokoušel jsem se pouze dát F6 -> Add Custom Study -> dvojklik amirnstuff.dll -> Settings -- to ukázalo něco podobného, ale neobsahuje to žádné záznamy v Study Inputs.) Poraďte mi prosím polopatě, jak mám pokračovat. Připadám si natvrdlý. Díky

3907

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Malcikk,

ten obrazok z dokumentu je zo starsej verzie sierry. Teda ked mas vsetko nakopirovane mala by sa ti objavit v ponuke analyz aj amirNstuf7. Otvor nejaky mnd subor a zvol tuto analyzu. Potom cez F6 v pravom okne uvidis studiu CCI Panel aN -xxxx a pre tu das settings. Pozorne si prehliadni vsetky mozne volby v tomto okne a zistis ze je to len modifikovana verzia okna ktore je na obr. v dokumente. Tam teda nastavis hodnoty podla obr. v dokumente. Taktiez je mozne ze budes musiet nastavit "ticks per full point" aj pre studiu CZI a SW (Pre ER 10)

Trejdu zdar!
Doggy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doggy:

Díky mockrát za odpověď. Bohužel se mi to stále nedaří.

První, co mi není jasné, je to, že v nabídce Analysis nemám položku amirNstuff7. Je tam pouze amirN-Guy, amirNStocks, amirNStudy7 a amirNStudy7-us. Zkusil jsem ale vybrat amirNStudy7.

Když jí zvolím, získám výsledek z prvního obrázku (sc1.gif).

Když zavřu to okno s těmi errory a dám F6, vyberu CCI Panel aN-V.7, kliknu Settings, nastavím Ticks per full point (všechny ostatní původní hodnoty jsou stejné jako na obrázku). Nastavil jsem tam 5, protože to zkouším na kontraktu ESU6, který má ticky 1254.0, 1254.2, 1254.4 atd., takže 5 ticků do plného bodu. Na ničem jiném to zatím vyzkoušet nemůžu, protože mi ještě nepřišla data od SCMagic.
Tohle nastavení jsem provedl ještě pro SW aN-V.4.1 (tam to bylo také) a pro emaSlopeAngle aN-V.4.1 (tam je to také, akorát se to jmenuje jinak - ticks per bar). Výsledek je ten, že se umoudřily barvy SW a CZI a vypadají, že by i odpovídaly cenovému grafu, bohužel stále se špatně zobrazje CCI, LSMA + všechna ta čísla po pravé straně - viz obrázek sc2.gif. Je na něm také vidět seznam těch Studies - pro kontrolu, jestli se mi tam ukazují takové, jaké se ukazovat mají.

Mám poslední verzi všeho - Sierra updatovala před 2 dny na verzi 194 a amirNStuff je verze 7 čili také poslední, co je na fóru Woodieho.

Budu velmi vděčen za jakoukoliv další pomoc :) Díky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malcikk :) asi len preinstalovat na ENG, je to znamy problem popisany aj tu vo wiki. Ja mam doma tiez lokalizovny WinXP a rovnaky problem, avsak pouzivam customizovanu WCCI analyzu ktora je instalovana spolu so sierrov a som spokojny. V praci mam ENG WinXP teda funguje mi ta nova analyza, ale pravdupovediac, viac mi vyhovuje ta moja custom.
AnirNstuff7 je dobra ak sa chces divat vyslovene len na CCI graf a "oslobodit sa" od price grafu.

-Doggy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím všechny

jsem tady lehce mimo téma, ale nic bližšího jsem nenašel, taže vám moc děkuji za toleranci.

Chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví, jestli je nějak možné nacpat Woodieho do programu Barchart.

Jestli s tím někdo má nějakou zkušenost, prosím poraďtě nebo alespoň někam nasměrujte.

Předem děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...