Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SierraChart+Woodie+Free/lacne live data


SonnY

Doporučené příspěvky

... tak už můžu dopsat malé doplnění, po chvilkách pátrání a hledání se mi podařilo rozchodit Woodieho v Sierra Ch. :-)
stačilo jen málo, jak to většinou bývá:
protože to někomu třeba může pomoci, tak svůj postup k úspěšnému spuštění napíši i sem ...
- stáhnoul jsem AmirNStuff 7 ze stránky woodiesclub.com, což se mi nejdriv nedarilo, protože jsem tam žádnou studii nenašel, a pak mi došlo, že se musím registrovat a přihlásit :-) pak už jsem jen rozkopiroval potřebné soubory dle wiki do adresaru SC
- protoze pak nic porad nejelo, tak jako posledni pokus mi napadlo stahnout a nainstaloval SCCustomStudies.exe, z linku z článku o propojení Woodieho a SC na mainwebu a vše už jede tak jak má ...

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 134
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Uz par dni sa snazim dostat woodieho do sierry ale pomaly sa zacinam vzdavat. Najprv som to skusal s ftraderom, ale nebolo z toho nic lebo som ho ani nezohnal, mam iba jeden subor dll a to je podla mna malo... vsetky odkazy co som nasiel na diskusii boli nefunkcne, okrem jedneho kde uz bol ten spominany jeden subor :D Potom som to skusal s amirnom. Pri nom som sa dostal az do stadia ked som mal na obrazovke nieco co sa vzdialene podobalo na grafy co su tu na financniku az na to, ze ema a sidewinder boli ruzove bodkovane ciary :D a lsma bola tusim cervena bodkovana ciara... Dnes som si tu precital ze to bude asi tym ceskym windowsom. No este sa nechystam definitvne vzdat, mna neporazi hocijaky stroj... tak ludia ked mate dobre srdce a chcete pomoct zufalemu natvrdlemu polodebilovi tak mi tu prosim dajte nejaky funkcny link z ktoreho si stiahnem ftrader... o amirnovi asi uvazovat nemozem kym si nepreinstalujem windowsa :) dakujem
Link to comment
Sdílet pomocí služby

to blahosej: bohuzel nevim, kde se da stahnout ftrader :-( osobně jsem to zkoušel z různých zdrojů a bez úspěchu, ale amirNStuff study jsem u sebe rozchodil, včetně úpravy vzhledu, podle "mých představ"; to co se jeví jako "bodkované čáry", tak je dílem nastavení, tj. když načtete data a studii, tak F6 a v pravem okně máte seznam všech použitých části studie a když jednu po druhé projdete a zkontrolujete "Settings", zejména záložku "Subgraphs", kde je všelijaké nastavení vzhledu a zkuste si to uzpusobit podle svých představ.
hodne stesti,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k: z nastaveniami som sa hral dost dlho, robil som to podla toho dokumentu co bol v amirne. Aj tie body som sa snazil zmenit na suvislu ciaru, co sa mi aj podarilo, no problem bol ze to bola iba jednofarebna ciara (aj ked v nastaveniach som mal 2 farby). Okrem toho na pravej strane boli tie texty dost pomiesane...

Tester11x: asi nemam ine vychodisko, ale ked vsetci chvalia amirn a ftrader... clovek chce mat vzdy to najlepsie :D

danek: ten subor uz mam, ale vela vody som s nim nenamutil. Ked vies co s nim robit tak napis pls.

inak dakujem za reakcie a snahu pomoct

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

Jsem uplný nováček a teprve se učím (učím se poměrně hodně), řekl jsem si že nebudu moc zasahovat do diskuze s každým primitivním dotazem, neboť vím, že doposud jsem cokoliv, jakoukoliv informaci našel ve vláknech diskuze, stačilo jen si dát trochu práce (což je pro to abych mohl vůbec začít dost podstatné) a hledat. Heslo "Poctivým sebevzděláváním k zaslouženému bohatství jsem si vzal k srdci":) Zvláště slovo "poctivým". Sám vím, že na tomto serveru je hromada informací, které nováčkovi jako např. já velice pomůžou. Nicméně, již třetí den sedím u počítače, prohledávám vlákna diskuze, googluju a hledám na internetu a zkouším co se dá. Jelikož pracuju od rána do noci, připadá mi že jsem na tímto možná banálním problémem strávil už přiliš moc hodin, a příjde mi že bych ten čas lépe využil kdybych koukal do grafů a backtestoval. Našel by se zde někdo ochotný, kdo by ještě jednou popsal nastavení woodieho cci do sierry, a poskytnul linky ke stažení potřebných studií? Vypozoroval jsem že Martinek je velice zasvěcen do teto problematiky, a velice bych ocenil pomoc z jeho strany.
Četl jsem snad všechny návody zveřejněné tady na finančíku a pokusil se stáhnout knihovny, ty jsou již nefunkční proto jsem alternativně se pokoušel vyhledat někde na netu, něco se mi podařilo získat, avšak abych řekl pravdu tak nemohu přijít na to jak je použít. Ze začátku mi to přišlo jasné ( z návodů), pak se to komplikovalo, a teď už čím dál se snažím přijít věci na kloub a pročítám čím dál víc příspěvků diskuze, začínám mít v hlavě pěkný guláš. Přemýšlel jsem, Tomáš vždycky říkal že úspěch se dostaví až si věci co nejvíce zjednodušíme, v jednoduchosti je robustnost. Nechápu, proč na to nemysleli programátoři Sierry:(
Nicméně, jdu pokračovat v pročítání diskuzí a brouzdíní webem a hledání odpovědí mého "banálního" problému. Už teď vím, že jakmile na to příjdu, nebo mi naopak někdo poradí, budu se chytat za hlavu, jak jen to je možné že jsem na to nepřišel. Tedy, pokud by někdo náhodu si chtěl přidělat práci s aktualizovaným srozumitelným návodem, jak si připravit sierru pro woodieho cci, již předem děkuji.

Přeji hezký den a mnoho úspěšných obchodů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Já vím, že mi tu nikdo neodepisuje, ale zkusit to musím. Mám problém se zobrazovaním SW, při replay a někdy i při rolování apod...se z ničeho nic zobrazuje jen červeně. A když pauznu replay nebo ho spustím znova či znovu otevřu histor. data tak jsou v té časti kde zobrazoval červeně opět korektní barvy. Ovšem tento problém nastavá zase a permanentně jinde. Nemá někdo potuchy čím by to mohlo být? Děkuji. Přikládám shoty dvou stejných grafů ve stejný den ovšem s lišícím se SW. Třetí graf je příklad že bývá červený nonstop i v tak volatilní době. Problém bude asi někde v nastavení, ale kde....

4809

4810

4811

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
poradi nekdo, nekdo jak stahnout v Sierre data pro e-mini YM, ES, NQ, ZC, ZW, ZS, .... zpetne za cely rok pro timeframe 5min.
Mam Sierru level 4, muzu si stahnout data vzdy pouze 45dni zpetne pro jednotlive indexy prkl. YMU7, YMZ7, .... jenze rozdil mezi temito indexy je vice nez 45dni a vznikaji casove gapy/mezery.

Dekuji moc.
komaj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravim, potrebujem poradit ako spojazdním Sierru 272 tak aby vyzerala a fungovala ako je to opísané na stránkach finančníka. Pokušal som s stiahnut adresar ftrader_dll_3.15.exe z adresy www.ftrader.de, ale tá stranka sa už volá ináč , je celá v nemčine a žiaden download som tam nenašiel. Taktiež neviem či táto siera je nová , alebo stará lebo okná a texty ktoré otvára sa vôbec nezhodujú s príručkou uvedenou na finančnikovi. Potrebujem to kôli testovaniu forexu so systemom Woody CCI. Dakujem za každú pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

×
×
  • Vytvořit...