Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SierraChart+Woodie+Free/lacne live data


SonnY

Doporučené příspěvky

Hodně v těchto diskuzích je zmiňováno, kolik co stojí a jak je to drahé. Je opravdu investice například do dat od SC, která činí na 12 měsíců necelých 5000,-Kč tak hodně, že si to většina nechce nebo nemůže dovolit? Vždyť kdyby člověk podnikal, platil by na režijních nákladech daleko více. Nebo je v tom něco co nevidím?
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 134
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Honzo,
většina traderů samozřejmě do takového řešení investuje. Ty pozvdechy jsou spíše z řad lidí, kteří o tradingu uvažují jen tak vážně/nevážně a v podstatě ani nevěří, že by to mohlo fungovat a většinou jim to tak taky nefunguje.
Holt trading je oblast jako jakákoliv jiná a byť není investičně náročná jako klasické podnikání, základní nástroje si člověk opatřit musí, to je bez diskuze.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny,

mám problém s nastavením woodieho v sierre. Hlasí errorSoftware version: 111 20:46:31 10/16/06
Usage end date: 10/21/2006. Current Service Level: 5 20:46:31 10/16/06
5 days of full use remaining. If you would like to continue full use the software, 20:46:35 10/16/06
then please purchase more usage time by selecting Help >> Purchase on the menu. 20:46:35 10/16/06
Error loading custom study DLL: kiwissstuff Windows error code: 126 on first attempt, 126 on second attempt. 20:46:40 10/16/06
Error loading custom study DLL: kiwissstuff Windows error code: 126 on first attempt, 126 on second attempt. 20:46:40 10/16/06
Error loading custom study DLL: kiwissstuff Windows error code: 126 on first attempt, 126 on second attempt. 20:46:40 10/16/06
Error loading custom study DLL: kiwissstuff Windows error code: 126 on first attempt, 126 on second attempt. 20:46:40 10/16/06
Error loading custom study DLL: kiwissstuff Windows error code: 126 on first attempt, 126 on second attempt. 20:46:40 10/16/06
Error loading custom study DLL: kiwissstuff Windows error code: 126 on first attempt, 126 on second attempt. 20:46:40 10/16/06

Mám nejnovější demo sierru a i nejnovější soubor ze stránky www.ftrader.cz

Můžu požádat o radu??

Zdraví Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky Pietro, člověk se má lépe dívat. Postupu rozumím. První postup jsem vyzkoušel, ale v sierre na disku nemohu najít starou knihovnu kiwi .., abych jí mohl nahradit tou novější. U druhého postupu je problém v adrese kde jsou ty soubory od Martínka ta již ve fóru neexistuje. :(((( Ach jo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je mozne zaplatit si data pro Sierracharts u IB bez zalozeni uctu?Nebo je jednodussi koupit ty data od SCMagic?Ted jsem prohlizel stranky SCMagic,ale nikde tam nenachazim nejaky navod na propojeni se Sierracharts.A co se tyce placeni tak tam vidim,ze je potreba zaplatit mimo dat jeste nejaky realtime client.Tak jak to vlastne je?Jde mi o realtime data pro realne obchodovani,ktera budou pouzitelna v Sierracharts,ale nechce se mi jen kvuli tomu menit brokera nebo instalovat do PC nekolik ruznych klientu,ktery spolu nakonec ani nebudou spolehlive spolupracovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...