Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SierraChart+Woodie+Free/lacne live data


SonnY

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny,

nezlobte se na me,ale potreboval bych pomoci dostat wcci do sierry. Oba postupy na wiki jsem cetl, a jak psal uzivatel v tomto foru, tusim lukas, taktez nemohu v sierre najit tu knihovnu, kterou mam prepsat zdravou knihovnou kiwissstuff-8392.dll . V druhem postupu bohuzel jednak neumim stahnout Custom studies ( nevim, co mam po kliknuti na odkaz stahnout) a jednak odkazy kiwissstuff.dll a kiwisstuff.dll od uzivatele Martinek bohuzel nefunguji. To, ze nefunguje ani odkaz ftrader.de nevadi, to se da najit na google:)

Dekuji moc za pomoc.

zdravim

t.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 134
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,
na www.ftrader.de/1f023d97260a25009/1f023d97260a2740b/index.html se to da stahnout, ale kdyz se to pokusite dostat do sierra chart, tak vam bude vyskakovat chyba v dynamicke knihovne kvisssuff.dll. Postup vedouci k odstraneni chyby je na www.financnik.cz/wiki/sierrachart ( rolujte nize na strance), nicmene mne se to odstanit nepovedlo. Pokud si stahnete nejnovejsi sierra chart, tak tam je Custom study, ktera se jmenuje Woodies built-in, ktera po uprave plne vyhovuje.

Pokud by se vam podarilo odstranit chybu v ftrader.dll , dejte mi, prosim, vedet jak :) . Diky.

t.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Snažil som si nainštalovať ftrader študiu do Sierry ver. 170, aj napriek tomu, že Woodies plug-in je predinštalovaný. (Zaujímavé sa zdajú tie okienka napr. watchdog)
Podarilo sa mi štúdiu aj zapnúť, funguje, ale každú chvíľu vyskočí okno s chybovou hláškou. Neporadili by ste mi prosím "kde soudruh ze Slovenska udělal chybu?"

Inštaloval som nasledujúcim spôsobom:
- ftrader_dll_3.36.exe do defaultného C:/SierraChart .......nasledne sa v Sierre/Analysis sa nič neobjavilo, preto som
- prekopíroval nové súbory ftradera .StdyCollct zo C:/SierraChart/Data do adresára nainštalovanej trade platformy - (v mojom prípade C:\Program Files\YesTrader\SierraChart\data\ ). Štúdie ftrader sa v Sierre objavili.
- snažil som dodržať postup prekopírovania, prepísania kiwissstuf.dll v adresári c:\SierraChart\data\ , ako uvedené o príspevok vyššie, aj vrátanie vynechania jedn´ho "s", prepísanie názvov položiek 3, 4, 5 v setting danej štúdie ftrader_SW_CZI, ktorá sa ale nezobrazuje v položkách F6, ale iba v roletke Analysis.

Problémom stále zostáva permanentne vyskakujúce Message log okno so zprávou : Error loading custom study DLL: kiwissstuff Windows error code: 126 on first attempt, 126 on second attempt. Ináč graf aj štúdia funguje.

Niekde som to skopal a prosím o radu, čo s tým.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Dobry den,

backtestuji ER2 na system WCCI v software Sierra Charts,ale rozhodl sem se ze kvuli lepsi predstave o trhu si vyskousim live obchodovani.

Jedine co je financne dostupne je FOREX.
Chci si tedy zbacktestovat jednoduchou strategii v mem Sierra Chart s pomoci J.A.Testru (thx Alec) a pote si zkusit s mini uctem emoce atd ...

Ale nemuzu sehnat data forexu do Sierra Chart !
Muze te mi nekdo poradit ? Stacil by mi i jeden par napr.: EUR/USD

Diky za pomoc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...