Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
SonnY

SierraChart+Woodie+Free/lacne live data

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny,

nezlobte se na me,ale potreboval bych pomoci dostat wcci do sierry. Oba postupy na wiki jsem cetl, a jak psal uzivatel v tomto foru, tusim lukas, taktez nemohu v sierre najit tu knihovnu, kterou mam prepsat zdravou knihovnou kiwissstuff-8392.dll . V druhem postupu bohuzel jednak neumim stahnout Custom studies ( nevim, co mam po kliknuti na odkaz stahnout) a jednak odkazy kiwissstuff.dll a kiwisstuff.dll od uzivatele Martinek bohuzel nefunguji. To, ze nefunguje ani odkaz ftrader.de nevadi, to se da najit na google:)

Dekuji moc za pomoc.

zdravim

t.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim,
na www.ftrader.de/1f023d97260a25009/1f023d97260a2740b/index.html se to da stahnout, ale kdyz se to pokusite dostat do sierra chart, tak vam bude vyskakovat chyba v dynamicke knihovne kvisssuff.dll. Postup vedouci k odstraneni chyby je na www.financnik.cz/wiki/sierrachart ( rolujte nize na strance), nicmene mne se to odstanit nepovedlo. Pokud si stahnete nejnovejsi sierra chart, tak tam je Custom study, ktera se jmenuje Woodies built-in, ktera po uprave plne vyhovuje.

Pokud by se vam podarilo odstranit chybu v ftrader.dll , dejte mi, prosim, vedet jak :) . Diky.

t.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim

Chcem sa opytat aka verzia Sierri mi staci na spojazdnenie SCMagic dat?Povodne som uvazoval o leveli 7,ale zistil som ze v historickych datach nie su intradenne a tak potrebujem vediet,ci mi postaci aj zakladny level 1 a k nemu dokupene data od CS Magic.Vdaka pekne za odpoved.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Snažil som si nainštalovať ftrader študiu do Sierry ver. 170, aj napriek tomu, že Woodies plug-in je predinštalovaný. (Zaujímavé sa zdajú tie okienka napr. watchdog)
Podarilo sa mi štúdiu aj zapnúť, funguje, ale každú chvíľu vyskočí okno s chybovou hláškou. Neporadili by ste mi prosím "kde soudruh ze Slovenska udělal chybu?"

Inštaloval som nasledujúcim spôsobom:
- ftrader_dll_3.36.exe do defaultného C:/SierraChart .......nasledne sa v Sierre/Analysis sa nič neobjavilo, preto som
- prekopíroval nové súbory ftradera .StdyCollct zo C:/SierraChart/Data do adresára nainštalovanej trade platformy - (v mojom prípade C:\Program Files\YesTrader\SierraChart\data\ ). Štúdie ftrader sa v Sierre objavili.
- snažil som dodržať postup prekopírovania, prepísania kiwissstuf.dll v adresári c:\SierraChart\data\ , ako uvedené o príspevok vyššie, aj vrátanie vynechania jedn´ho "s", prepísanie názvov položiek 3, 4, 5 v setting danej štúdie ftrader_SW_CZI, ktorá sa ale nezobrazuje v položkách F6, ale iba v roletke Analysis.

Problémom stále zostáva permanentne vyskakujúce Message log okno so zprávou : Error loading custom study DLL: kiwissstuff Windows error code: 126 on first attempt, 126 on second attempt. Ináč graf aj štúdia funguje.

Niekde som to skopal a prosím o radu, čo s tým.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To Tomson:
Pokud si stahnete nejnovejsi sierra chart, tak tam je Custom study, ktera se jmenuje Woodies built-in, ktera po uprave plne vyhovuje.

Mam Sierru take s Woodies built-in, ale netusim, jak tu "upravu" provest. Poradite mi prosim?
Díky

Jack007

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
a-friedn,

doufám, že neodpovím na něco úplně jiného. Jedná se o vypočet rozdílu dvou posledních barů?

Studie-Studies to graph-CCI panel aN-V.7-CCI Length (posldní řádek)- hodnotu 0 změnit na 14. Číselná hodnota by se měla objevit v grafu nad nápisem High

S pozdravem Richard

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den,

backtestuji ER2 na system WCCI v software Sierra Charts,ale rozhodl sem se ze kvuli lepsi predstave o trhu si vyskousim live obchodovani.

Jedine co je financne dostupne je FOREX.
Chci si tedy zbacktestovat jednoduchou strategii v mem Sierra Chart s pomoci J.A.Testru (thx Alec) a pote si zkusit s mini uctem emoce atd ...

Ale nemuzu sehnat data forexu do Sierra Chart !
Muze te mi nekdo poradit ? Stacil by mi i jeden par napr.: EUR/USD

Diky za pomoc!

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.