Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SierraChart+Woodie+Free/lacne live data


SonnY

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 134
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

jseš teda připojený na live data jo? a při načítání dat je SW červený a když si trh otevřeš zpětně tak je normálně barevný? to jsem měla taky a popsáno je to ve vlákně futures/woodie CCI - ke konci

já to vyřešila tak že v sieře když zmáčkneš F6 tak tam máš tu studii tak jsem Side Windre smazala ( Remove) a vedle z levého sloupečku indikátorů ho tam přidala ( Add) a zmáčka OK a všechno bylo OK a už to běhá bez problému :o) - mám sierru verzi 205

tak ať se zadaří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den všem,
pokouším se nastavit WoodiesCCI v SC, ale bohužel jsem zatím neuspěl. Prošel jsem si všechny návody (snad :-)), zda na webu uvedené, včetně wiki, ale vždy ztroskotám na stránce ftrader.de, kde zkrátka knihovnu ftrader.dll nenajdu a ruzne dalsi linky konci error 404. Můžete, prosím, poradit, jak do SC dostat studii WoodiesCCI nebo kde se dostat k ftrader.dll. Díky moc.Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Richarde,
diky, dle wiki jsem zkousel stahnout i AminNStuff, i se mi to podarilo :-) nicméně ne na tom uvedenem linku, spis pres Google, ale po rozbaleni do popsanych adresaru a otevreni v Studies se mi otevrelo jen prazdne okno s CCI. Nevim, co delam blbe, zatim mi bezi jen 12denní zdarma verze, tak nevim jestli to nemuze mit vliv.
Prosel jsem ruzne linky i pro stazeni kiwissstuff.dll nebo i kiwisstuff.dll a porad nic. V Chart Studies zkratka CCI Panel aN-V7 nenajdu :-( a pres add custom studies to dopada, jak pisu vyse ...
Diky za kazdou radu.
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...