Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
SonnY

SierraChart+Woodie+Free/lacne live data

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
poradíte mi někdo, jak v Sierře zobrazit Woodiho přes celé okno? Používám Woodieho od kiwwiho, ale nemohu se zbavit cenového grafu. Zkoušel jsem zatrhnout u indikátorů Display as main price graf, ale nefunguje to. Díky předem za odpověď.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Martine,
děkuji moc. Věci jsou vždycky hrozně jednoduché, jenom vědět, jak to udělat. Stejné je to s tradingem. Je to jednoduché, když víš jak.
Ještě jednou moc díky.
:)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
jseš teda připojený na live data jo? a při načítání dat je SW červený a když si trh otevřeš zpětně tak je normálně barevný? to jsem měla taky a popsáno je to ve vlákně futures/woodie CCI - ke konci

já to vyřešila tak že v sieře když zmáčkneš F6 tak tam máš tu studii tak jsem Side Windre smazala ( Remove) a vedle z levého sloupečku indikátorů ho tam přidala ( Add) a zmáčka OK a všechno bylo OK a už to běhá bez problému :o) - mám sierru verzi 205

tak ať se zadaří!

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
funfo a můžeš mi o té synchronizaci napsat víc? protože mě zase nesedí čas v sierre a v bracket traderu. je mi to divný. protože sem tam to mám rozdílně. i o 2min když vezmu čas z deník z br.tr. a mrknu do sierry kdy jsem vlastně vstupovala tak to fakt nesedí. :o(((

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Veroniko,

to je trochu divné, protože BT i SC si přebírají čas z počítače. Je velice důležité míti synchronizovaný čas počítače, tedy ten čas v počítači musí být přesný. Proto se používají různé prográmky, které to zajišťují.

viz např:www.financnik.cz/wiki/daytrading_software

Aleš

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Veronika,
V sierre v zalozke "Data/trade service settings" je nastavenie time zony a ta musi zodpovedat nastaveniu pc.Ja som tam mal Chicago(-6CST/....... ) . Trochu mimo nie? :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den všem,
pokouším se nastavit WoodiesCCI v SC, ale bohužel jsem zatím neuspěl. Prošel jsem si všechny návody (snad :-)), zda na webu uvedené, včetně wiki, ale vždy ztroskotám na stránce ftrader.de, kde zkrátka knihovnu ftrader.dll nenajdu a ruzne dalsi linky konci error 404. Můžete, prosím, poradit, jak do SC dostat studii WoodiesCCI nebo kde se dostat k ftrader.dll. Díky moc.Míra

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Richarde,
diky, dle wiki jsem zkousel stahnout i AminNStuff, i se mi to podarilo :-) nicméně ne na tom uvedenem linku, spis pres Google, ale po rozbaleni do popsanych adresaru a otevreni v Studies se mi otevrelo jen prazdne okno s CCI. Nevim, co delam blbe, zatim mi bezi jen 12denní zdarma verze, tak nevim jestli to nemuze mit vliv.
Prosel jsem ruzne linky i pro stazeni kiwissstuff.dll nebo i kiwisstuff.dll a porad nic. V Chart Studies zkratka CCI Panel aN-V7 nenajdu :-( a pres add custom studies to dopada, jak pisu vyse ...
Diky za kazdou radu.
Míra

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.