Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 181
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tusim to niekto berie nad mieru vazne:)
Jedna zo studii hvori o spravani sa profi traderov na place ako o vyssom stupni sialenstva ako diagnostikuju v blaznincoch.
Tradri v mnohych pripadoch absolutne stracaju na place cit pre spolupatricnost a komunikaciu.
Toto mlade individum to asi prehnalo s backtestingom a citanim knih o psychologii.:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem se nejvíc zasmál když potřeboval zmáčnout Escape, šel ho hledat na zem, jako náhodou ho našel, přiložil a zmáčk.
Normální šílenec by ho zmáčkl i bez vrchní části čudlu, nebo použil myš a na zemi by ho rozhodně nenašel a když už tak by použil vršek co je nejblíže po ruce.
Také se mi líbila ta reklamní část o software.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

tak sem skoukl Margin Call a vyborne me prekvapil, hlave kultura BIG firmy vyborne podana herci jako Keivn Spacey, libila se mi hlavne moment ktery celkem vypovida o filosofii techto firem, kdy Sama (Spacey) se pta v kritickem momente, kdy je jasne ze veskere MBS co maji na svych uctech behem par tydnu ztrati veci cast sve hodnoty, Sam vyzyva sveho sefa otazkou " Ty vis ze jim prodavas bezcene papiry" sef odpovida "We are selling to willing buyers at fair market price"
Good trading

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Bany:
Viděl jsem pár dílů, pak jsem to musel vypnout, byla to fakt hloupost. Lidi nevěděli co dělají, a nakonec dopadli lépe než profesionálové z toho důvodu, že obchodovali pouze málo a prodělali pouze 1% peněz, zatímco profeisonálové, kteří obchodovali nebo drželi pozice prodělali mnohem více.

to All:
Narazil jsem na zajimavý seriál, je to kombinace tradingu, investování, vztahů a sexu. Seriál se jmenuje $treet, natočen v roce 2000, někdo to nahrál celé na youtube ;)
www.youtube.com/watch?v=4un9Ic_euvA

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...
www.ceskatelevize.cz/ivysilani/embed/iFramePlayer.php?hash=e04918b5c609c301bd5c855bb686be1b2a343611&flash&bonus=4706

Změnili hash.

Pro jistotu tedy dávám původní stránku kde je to video obsaženo:
www.ceskatelevize.cz/porady/10214495452-tajemstvi-stare-bambitky/41123310001-tajemstvi-stare-bambitky/

Jestli s těma číslama budou také šibovat, tak pak už hledejte podle názvu. Stojí to za to. (tu)
Premiéra ČT1 neděle 25. 12. 2011 v 20:00 hod.
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...