Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FXEngines


TEQA

Doporučené příspěvky

To images:

ty bídné výsledky na těch automatech jsou způsobeny:

1) mají nastavené entry na instant, čímž ti to při šumu před daty může otevřít opačnou pozici

2) trailing SL, funguje tak, jak jsme to tu psali, totiž o každý pips v plusu se SL posunuje taky o 1 pips a pak se stane to, že jsi v plusu a na korekci tě to vyhodí na nule nebo na min. profitu.

Ty nové exity ve verzi Plus jsou lepší v tom, že trailing SL funguje tak, jak se předpokládá - skokově dle nastavení. Teď tam zkouším nastavit vlastní automat (v seznamu chybí CCI, ale píšou, že na žádost mohou tvé preferované indikátory doplnit).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 219
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nevím, nevím, TEQA, já osobně u nich posledních pár obchodů na demu zaznamenávám naprosto trestuhodné plnění v tom smyslu, že pokud se má instatnt objednávka otevřít v rozmezí 1-12 pips pohybu, tak to poslední číslo si klidně násob dvěma, třema.. Tzn. naprosto klasický prokluz (horší plnění ,než požadovaný).
Už jen to celkem velké rozmezí co uvádějí 1-12, 5-16, atd. svědčí o lecčem. Vždyť oni si dávají tolerancí rozpětí až 11 pips! To je to samé, jak kdybych si nastavil v obědnávce ve VT rozpětí 11p., což asi nedělá ani ten největší konzervativec. I na ty nejvíce volativní záležitosti dle zkušenosti Sida stačí rozpětí 5p.
Ale OK, obchodujeme jejich prostřednictvím, čímž akceptujeme jejich podmínky, které jsou černé na bílem. No problem.
ALe pokud mám instant objednávku, kterou mně to otevře ne těch max. 12 p. od času aktivace, ale až někde 20-30p., tak to už problém je...
Nebo pokud na cablíku následuje fiktivní DOWN pohyb v úrovní třeba 10 pipsů, jen proto, aby pak následoval mohutný UP, no a ten 10pip "šum" je jen v datech JEJICH platformy a stačí na to, aby aktivoval veškeré jejich engines špatným směrem, tak tady už něco nehraje....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To images:

jj, za tím způsobeny mi tam chybí: "mimo jiné." Vůbec je nechci obhajovat, ale přemýšlel jsem čím to může být. Oni tvrdí, že je to tím, že jedou podle tickových dat z FXCM (a ztoho vychází známé problémy, které sami přiznali - gapy). No uvidíme. stále čekám na odstranění těch chyb, co avizovali, ře spraví tento týden.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musím taky přidat postřehy...
Mám účet u fxengines asi měsíc (jen demo.. ale jinak live obchoduji) a výsledky nejsou nic moc.
Katastrofální je ultraagresivní a agresívní přístup, ztráta velká, moderate se pohybuje kolem nuly.
Momentálně zkouším konzervu a uvidím. Po tradech dám vědět konkrétně, na požádání i výsledky doposavad.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radius:
U FXengines mám demo od 27.7., takže skoro mesiac. Nastavené mám ALL MAJOR EVENTS AGGRESSIVE EUR/USD (exit strategy: Default). Podľa mňa na to, že som to zapol 27. a bez nejakého zasahovania to urobilo 57 pips to nieje až také zlé. Na živobytie to nestačí, ale ako nejaké menšie zhodnotenie úspor...
TEQA:
Ako pokračuješ u FXeng. dalej? Tie chyby, ktoré ste rozoberali s Imagem už odstránili, alebo ešte nad tým pracujú?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...