Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FXEngines


TEQA

Doporučené příspěvky

To Miki01:

včera automat jen 15 pips, ručně jsem nedával, musel jsem nutně v 15:00 hod pryč. Výstupy ti řeší automat podle tabulky, co jsem sem dával na sklo:

ultra-agressive - SL 40, signál na křížení MACD 5 s cenou
agrssive - exit CAIRO 12
moderate - exit LONDON 12
consevative - exit PARIS 12
ulltra-conservativre - SL 8, PT 5

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 219
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

TEQA

Dik za info. Ja som to dnes znova skusal na deme. Automaty nieco zarobili, ale rucne objednavky skoncili v strate. Skusam vsak rozne Exit, tak sa niet comu cudovat. Mam jeden problem, ktory mi nie je jasny:
Zadal som Long objednavky Instant aj Normal s aktivaciou o 08:29AM. Cena o 08:29AM na GBP bola cca 1,8953.
Vstup do pozicie vsak bol 1,8912 o 08:38AM (Normal ) a 1,8909 o 08:36 (Instant), co je ovela nizsie (teda po otocke ) ako bola cena o 08:29AM, exit bol o 10:40AM na 1,8958 pri TSL 25pip.
To je v rozpore s tym co si mi pisal o vstupoch vcera.
Predsa len myslim, ze sa to spusta aj na zaklade niecoho ineho ako rozdiel oproti aktualnej cene. Keby to spustalo len na zaklade rozdielu, tak by to muselo ist Long len od 1.8953. Aky je Tvoj nazor ?
Short to islo spravne, t.j. objednaky sa spustili o 08:31AM na 1,8901 a 1,8898. Bol tam sice znacny sklz, ale bol to aj dost rychly pohyb, takze dajme tomu ze je to s prizmurenim jedneho oka OK .
Este jedna vec, pozri si moj prispevok vo vlakne "Spolahlivost brokerov", mozno Ta zaujme.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak přináším další poznatky na live na páteční data:

1) entry ceny dávám 15 pips na € a 20 pips na cable od akt. ceny

2) market příkazy berou v jakoukoli dobu, ovšem je to samozřejmě s prokluzem - na cable se mi jeví rychlejší plnění než na € (pár sekund)

3) SL a PT lze měnit kdykoliv

4) automat se na live nespustil ani jeden, ale to avizovali - budou předělávat chyby současné verze

5) na cable byl na tickovém grafu byl gap, tak mě to proletělo SL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V tom Plusku mají tyto editovatelné exity a můžeš si přidávat další:

Breakouts are signals that trigger from changes in price, above or below a previous high or low.

Contextual Exits™
Contextual Exits is our patent-pending approach to intelligent, layered trade exit.

Directional Movement System (DMI/ADX)
DMS uses three different values to measure the momentum of trends and price moves.

FX Engines Moving Average
FX Engines Moving Averages use the value of MA slopes to determine when to enter or exit trades.

Moving Average
Moving Averages are useful as MA-MA crosses, MA-Price crosses, or as conditions.

MACD
MACD is a popular oscillating signal that combines three different moving averages.

Relative Strength Index (RSI)
RSI measures the strength of moves using a value that oscillates between 0 and 100.

Stochastics
Stochastics K and D measure the levels at which price levels are overbought or oversold.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA:
No jéje...
To jsou Tvoje výsledky z LIVe obchodování? No a jak jsi dopadl včera?
Tak si říkám, k čemu jsou všechny ty udělátka a vyfintěné možnosti platformy, když brooker, který jim tu srandu zprostředkovává, není schopen zajistit plnění?!
Chápu všechny ty jejich usilovné řeči o zlepšení, asi jsou z toho sami nešťastný, ale do budoucna to bude podle mě spíše horší, než lepší....
Ta nevyrovnanost nabídky a poptávky v době vyhlašování fund. je ohromná a najít brookera, který v tomhle ohledu bude bez problému, je asi běh na hodně dlouhou trať, která nejsem si jist, zda má cíle...
V každém případě jsou v těchto volativních momentech brookeři s mnohem lepším plnění, než FXCM, proto celkem nechápu, že provozovatelé fxengines zabředli právě do těchto vod....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já se dnes o nic nestaral a prostě nechal volně běžet ty jejich automatické moduly, ať se starají.... On konzervativců, až po agresivní.... Dělám teď souhrn a to co vidím, bych označil výrazem: "děkuji, nechci". Je to naprostá bídačina, když uvážíme, jak obrovský měl dnešek potenciál, že nebyl žádný větší revers. Jen u CMS jsem svým starým dobrým obchodováním, na který jsem zvyklý, vydělal desítky pips. A kdyby nebyly problémy s jejich platformou, resp. s plněním, mohl bych počítat stovky pips. No, odsoudit je po pár nepovedených obchodech by bylo hloupý, budu se o to dál zajímat, ale vidím to bledě...

2008

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...