Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FXEngines


TEQA

Doporučené příspěvky

Tak pánové dneska to byla bída a utrpení: Ještě se mi stalo, že jsem ručně otevřel pozici, kterou jsem následně zavřel a ejhle na druhý den to bylo vesele v pozici se ztrátou 40 pips, už se to řeší. 1) automat to nevzalo ani jeden 2) otevřelo mi to dvě short pozice SL 12 a 15 na cable, nevzalo SL, ztráta 2x -122 pips, reklamace - uznání 3) ostatní pozice expirovali v čase 4) jedna zisková pozice +4 pips, otevřelo to na 1,2836, FXCM přijalo na 1,2872, šlo to na 1,2909, na korekci 1,2876 venku Zatím se zdá, že to demo vypadá skvěle, protože u toho se neposílají příkazy FXCM. Napsal jsem jim a vymlouvali se na nějaké softwarové problémy bla, bla, bla. Testovat budu dál a uvidíme jestli nastane nějaká změna. Obrázky přikládám.

1912

1913

1914

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 219
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Takže se tedy potvrdily negativní ohlasy na FXCM. Prý to nějak předělávají oni i FXE. Nechám to v testu tak 2 měsíce a pokud to bude tak jak dnes... Hodil jsem dotaz, zda je možná změna brokera u kterého by běžela jejich platforma, tak uvidím co odpoví. Jak se vám jeví IBFX?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA:
No tak tohle je naprostý propadák! Kdyby Ti to dnes fungovalo přesně jak má, tak by jsi večer mohl počítat zisky na stovky pips.
Tušil jsem, že tam určitě budou mega prodlevy a uteče spusta zisku, ale že to bude až takhle nemožný! No dost mě to odradilo... Jistě, dneska byl vyjímečný den a problém měla většina brookerů. Ale tahle patforma se ma specializovat JEN na fundamety a tudíš by měla mít podobné věci ošetřené aspoň v rovině plnění SL.
IBFX je dle ohlasů jeden z těch spolehlivějších brookerů, dnes z toho třeba vyšel z čistým štítem. Jedinou kaňkou je ten natahovací spread, ale co tady kluci píšou, tak i s tím se dá bez újmy obchodovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen pro srovnani, u me na demu to vypadalo takhle nejak. PRikladam obr. k manual obchodum. Automaty se dnes aktivovaly vsechny se souhrnym ziskem necelych 100pip. Opet se objevila chyba, ze se neuzavrel ultrakonzervativni rezim. A na manual obchodech mne to otevrelo shorty na cable- taky naprosto neopravnene. (cena ani nahodou neklesla o nastaveny poměr)

1915

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To images:

no právě, kdyby neměli ty prodlevy, tak je to skvělé. Napsal jsem jim, že ten jejich broker absolutně degraduje jinak velmi zajímavou platformu na obchodování dat. Sypali si popel na hlavu, ale však to známe. Odepsali mě, že budou měnit (asi) brokera (asi) koncem roku. :-))). Nechám to běžet ještě 1-2 měsíce pokud se to nezmění tak jdu pryč.
Ten gumák se u IBFX dá ošetřit tím, že to zadáš dříve před zprávami, teď tu někdo na to dával statistiku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak nejlépe by fungovalo entry na PRICE ORDER, ale tady jsem špatně pochopil funkci SCHEDULE, protože jsem zadal aktivaci ve 14:27 PT 75 a expiraci po 10 minutách. Ale ono to funguje tak, že pokud není do expirace dosaženo PT, tak se ti zavře pozice jako kdyby ani nebyla otevřena. To je co. Měl jsem tam +72 pips. A napsalo to: LIMIT TIMEOUT The price is 1.2872/1.2875. Limit entry timed out at 1.8946 (a to ještě s kurzem cable a ne €).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA: obavam sa,ze problem s plnenim prikazov ma ovela hlbsie priciny,ktore zmena brokera principialne nevyriesi.A tym problemom je nerovnovaha dopytu a ponuky.A vyvoj takych specialnych platforiem ako je FXE takuto nerovnovahu este prehlbuje.V podstate principialne je situacia v case zverejnenia podobna situacii na slabo likvidnom trhu - jednoducho chyba likvidita na opacnej strane.Na nizko likvidnych trhoch sa slippage povazuje za nieco normalne a nikto sa nad tym nepozastavuje,ani nemeni brokera.Na FX moze kratkodobo z marketingovych dovodov broker plnit prikazy,aby nestratil klientov,i ked mu to sposobuje straty,ale taketo pocinanie moze byt velmi riskantne pre neho a tym aj pre tvoje peniaze,ktore si mu zveril.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA:
Tak to docela naštve. Ale řekl bych, že chyba není v naši špatné chápavosti. SPíše bych řekl, že v tom mají oni docela holubník...
Já dávám na demu skoro to samé jen s tím rozdílem, že místo price ceny zadám ty jejich new spike singály. Dříve jsem dával instant, teď dávám normal a stejně mně to občas bere opačné pozice, zatím 2x na libře.
ENTRY ATTEMPT EXPIRES AFTER: dávám obyčejně minimum (5min.), minule jsem nechal 30 a nepochopitelně to asi po 15ti min. vzalo opačnou pozici, aniž by cena nějakým způsobem klesla.
SCHEDULED EXECUTION: nechávám taky těch 14.27.
Ještě nikdy se mně na demu nestalo, aby se mně pozice zavřelo, jako kdyby neexistovala, po nedosažení PT právě v těch 5ti minutách co nastavuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA: Naozaj sa mozme iba domyslat,preco to niekde ide a niekde nie.Obrat trhu je sice obrovsky,ale v case zverejnenia
moze byt pomer dopytu a ponuky v znacnej nerovnovahe. A ak broker nema k dispozicii na pokrytie dopytu dostatok prikazov na opacnej strane na sparovanie,niekomu prikaz splni,ineho odmietne.Preto tu mozno maju ludia rozne skusenosti s tym istym brokerom,ale moze ist skutocne len o nahodne plnenie prikazov. Co sa tyka IBFX,niekto tu pisal,ze si u nich vcera vsimol spread i 20 pips.Naozaj tu moze mat vplyv vela cinitelov,casto aj nahodnych,ale ja mam dojem,ze problemy s plnenim prikazov v case zverejnenia su coraz vecsie. Pre mna aj z tohto dovodu obchodovanie sprav urcite
nie je prioritou v mojom obchodnom systeme.A velkym rozsirenim specialnych systemov,ako je napr. FXE ocakavam,ze tieto problemy sa budu este stupnovat,lebo nerovnovahu na trhu v case zverejnenia budu zvysovat. Jednoducho zmena brokera pre mna nie je systemovym riesenim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

herman

Nic ve zlém, ale implicitně tvrdíš, že broker, který bezproblémově plní příkazy je podezřelý či odsouzený k zániku a to myslím není třeba, takhle strašit ostatní. Co jsem četl reference na ECN brokery, tak v 95% případů jim to bere objednávky v plné výši (ve zbývajících procentech jim to vezme objedávku, ale jen část, právě z důvodu nevyrovnanosti nabídky a poptávky), takže myslím, že tvoje úvahy jsou zavádějící. Pokud někdo chce obchodovat zprávy a jeho broker zamrzá, tak je řešením přejít jinam a je to řešení systémové.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LiP: Ospravedlnujem sa,nabuduce ironicky myslene prispevky vyrazne oznacim :-)). Cela tato diskusia je cira teoria,bez moznosti overit si skutocny stav.Naozaj ti nechcem brat entuziazmus,ale ani pristup ,ze vsetko je OK a problemy lahko riesitelne zmenou brokera tiez nepovazujem za uplne vhodny.Ale ak sa ukaze,ze moj pesimizmus bol sirenim poplasnej spravy,budem uprimne rad.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...