Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FXEngines


TEQA

Doporučené příspěvky

herman

Asi mas pravdu. Ked sme s kolegom pred par dnami hodmotili situaciu na FX trhu, tak sme dospeli k podobnym zaverom. Zvacsovanim poctu obchodnikov a narastom AOS rozneho druhu, bude asi trh coraz viac nejednoznacnym a to nielen pri spravach.
Obchodovanie sprav je zaujimave pre potencial pohybu, ale vyzaduje si iny pristup ako v minulosti.
Idem live VT-CMS aj MT-IBFX. VT-cko mi vcera nezobralo ani objednavky ani prikaz ( co sa da robit ), a MT-cko zas natahovalo spread, ale inak islo OK. Kazdy brooker chrani v prvom rade seba.
FXE je urcite zaujimave, ale v suvislosti s brookerom to uz nemusi "slapat" tak, ako si clovek predstavuje ...
Mozno ze by FXE bolo vhodne pouzivat na stredne dolezite spravy a "trhaky" ako vcera, robit postarom ...
Aj podla tohto fora, vysledky na bezne spravy boli u FXE celkom slusne. Ked netecie, tak nech aspon kvapka a ked kvapky budu dostatocne velke, tak ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 219
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

herman

Žádný entuziasmus mi nebereš, já jsem opatrně pesimistický taktéž. Ale Forex se v čase mění pořád, takže je potřeba se neustále přizpůsobovat. A nemá cenu něco zavrhovat dopředu. Dokud to funguje jak má, tak je vše ok. Pokud nebude, tak pak se to bude řešit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LiP: ked ja mam cisto subjektivny dojem,ze to nefunguje tak,ako by som si predstavoval .A preto hladam vychodisko a tym je sustredenie sa na ine sposoby tradingu ,nez je obchodovanie sprav. Lebo v poslednom obdobi som ziskovy len na spravach,ktore maju problemy v plneni.A to je pre mna dost neprijemna indicia.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:

tak dnes už musím FX Engines trochu pochválit, ruční vstupy vyplněny téměř okamžitě, ale u těchto dat byly zpětné rázy a byl jsem předčasně vyhozen na trlSL 15, příště dám 20-25 pips. 3. vstup jsem zadal ručně s SL 10, zpětný ráz mě vyhodil na -9 pips.

engines se otevřely později, tady jsou výsledky:


Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all: tak dnes už musím FX Engines trochu pochválit, ruční vstupy vyplněny téměř okamžitě, ale u těchto dat byly zpětné rázy a byl jsem předčasně vyhozen na trlSL 15, příště dám 20-25 pips. 3. vstup jsem zadal ručně s SL 10, zpětný ráz mě vyhodil na -9 pips. Tady jsou výsledky manuálu:

1933

1934

1935

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA

Dnes som pry krat skusal FXE. Dal som objednavky GBP na obe strany so spustenim 02:14:45 ( asi to treba spustat skor) , vypnutie na TSL 15-25 pips. Long to zobralo v 16-17 minute, teda az na vrchu a takmer vsetky skoncili v miernej strate. Zato Short to chytilo krasne a vsetko bolo v zisku. Zatial sa s tym len hram, ale bolo tam takmer 24.000USD. Keby to tak islo na live ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To marek53:

měl jsem tam při obchodu na manuálu přes 85 pips a na automatu taky tak (potenciální profit kolem 160 pips, ale testuji to tak jsem nevyskočil), ale psal jsem, že mě to vyhodilo na zpětném rázu. Je to stále testování a PT nastaveno moc vysoko.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...