Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
tomnes

SIERRA - OBJEDNÁNÍ V CZK

Doporučené příspěvky

Zdravím, pouze upozorňuji, že díky řadě dotazů zda-li by nebylo možné zařídit placení Sierry v CZK, bez nutnosti posílat peníze do zahraničí, jsme tuto možnost finálně po dohodě a spolupráci s výrobcem zrealizovali. Více na: www.financnik.cz/exe/sierra

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den Tomáši,

Rád bych se zeptal jestli jsou s tím spojeny nějaké obchodní výhody např. pro Finančník.cz jako v případě TNT. Sierra mi co nevidět dojde a budu v situaci, kdy si budu muset předplatit další periodu. Pokud tak pomůžu finančníku, rád to udělám touto druhou cestou.

Přeji hezký den
Zbyněk

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zbyňku,

výhody s tím spojené nejsou, je to především služba pro ty, kteří si nechtějí komlikovat objednávání kreditními kartami a platbami do zahraničí. Ale každopádně děkujeme :-)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den Tomáši,

mám také dotaz ohledně doby po vyplnění a zadání bankovního příkazu bude sierra funkční za jak dlouho? Jde mi o to nezatěžovat Vás administrativním zaměstnáváním a vyřizováním. Navíc pakliže z toho pro Vás neplynou žádná zvýhodnění.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To bohužel nejsem schopen říci... Toto je možná spíš účet přímo na výrobce Sierry. Nejsem si jistý, zda-li neaktivuje program ihned po objednání, nebo zda-li se čeká až na připsání peněz....

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
program je aktivovaný přibližně do jednoho pracovního dne po připsání peněz na náš účet.
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den Tomasi,

Rad bych pouzil vasi sluzby placeni v CZK za Sierru.
Chtel bych vedet, jak dlouho probiha to placeni, znamena, ze jestli CZK budou na vasem uctu v Praze v patek 29.09, kdy budou na uctu Sierry?

Predem dekuji
Vlad

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
Sierru budete mít aktivní do druhého pracovního dne od připsání peněz na náš účet v ebance.
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
goodbody Napsal:
-------------------------------------------------------

..... s tím spojeny nějaké obchodní výhody např. pro Finančník.cz jako v případě TNT. ......

Ahoj, mužete mi vysvětlit jaké obchodní výhody má Finančník v případě TNT? Pokud to není top secret.
Honza

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Honzo, toto je vlákno o programu Sierra a nikoliv TnT - sledujte prosím kam vkládáte jaké dotazy, ať jsou diskuze k věci. Navíc když si vlákno o TnT projdete, tak tam odpověď naleznete tuším několikrát.
Díky,
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím Lukáši,
v principu je možné zprostředkovat objednávku i jiného Levelu.
V případě zájmu mi napište své požadavky na e-mail.
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.