Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA - OBJEDNÁNÍ V CZK


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 102
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdravím,
mám dotaz, asi nejspíš na Tomáše nebo Petra. Sierru mám již staženou v PC, tedy nejnovější demo z jejich homepage, které mi však před pár dny vyexpirovalo. Chci si prodloužit platnost přes Finančníka, předpokládám tedy vyplnit objednávku, následně poslat platbu a poté se klasicky přihlásit do Sierry a ta si načte nový předplacený čas z homepage. Chci se zeptat, jak dlouho trvá po zaplacení na Finančníku než se můžu do Sierry opět přihlásit, resp. než si načte nový čas a bude plně fungovat?

Díky

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 6 months later...
  • 2 týdny později...

Dobry vecer

Omlouvam se predem ze svuj dotaz vkladam do tohoto podvlakna, ale nevim kam jinam bych ho mel zaradit.

Uvazuji o zakoupeni programu Sierra Chart zatim v pulrocni verzi.

1. chtel jsem se zeptat, jake sluzby za tyto penize ziskam? jedna se ciste o cenu za program a nebo i za intradenni data po dobu pul roku zdarma? A nebo je nutne si inradenni data objednat nekde jinde jako placene a stahovat je do programu Sierry?? Jde mi ciste o realna intradenni data, histricka nepotrebuji.

2. V připade funkcnosti Sierry, je mozno v software cvicne "obchodovat" (demo obchodvani) na nejakem prednastavenem imaginarnim uctu?

Velmi dekuji za Vase připadné odpovědi

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pterodaktyl: v Sierre temer zadna data nejsou, jsou tam akorat denni IBM takze data si musite koupit (o 2 prizvevky nad Vami to uz je napsane ..) (na intradenni obchodovani doporucuji 2sec data od SC Magic)

Sierra Vam staci level 2 na backtesting

cvicne obchodovat jde napr. s pouzitim JaTesteru (psalo se o nem nedavno na uvodni strance financniku). Mozna jeste dobra pomucka je Bracket Trader i kdyz zatim jsem ji moc nevyuzil

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...