Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodování zpráv


Retro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 397
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Maatej:
Zpravy obchoduji plne automatizovane (vlastni EA), rucne se to ani dle me neda :) ... jen vystupuji rucne.
Nikdy jsem u MIGu nebyl, ale co vim tak MIG zakazuje komplet cele obchodovani pomoci EA (informace od jinych traderu). Takze pokud ti to nepovoli tak ti ani jina EA nebo script nebude fungovat. Ale to co chces je realne, ale dle me zbytecne riskatni, jestli nebude lepsi najit jineho brokera :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko11:

Vdaka, pozrem to (tu).

DarkMan:
Asi sa o to EA nechces podelit, hm:)? Mohol by si aspon prezradit nejake features tvojho EA, ktore povazujes ty za essential, podstatne, atd..? Alebo je to v podstate jednoducha zalezitost, ako som to popisoval v prispevku vyssie? Co si mysles, ze je zbytocne riskantne? Nevedel som, k comu sa to vztahuje, sry...
Vdaka..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maatej:
Uz jsem to tu rikal a tusim ze konkretne tobe :) muj EA pracuje na stejnych principech jako ten od burger kinga, cili vystavit straddle co nejpozdeji a pak neustale soupat az do vyhlaseni. Nevystovat popripadne smazat entry kdyz je spread > xx pips ... to je cele ....

Ovsem nejdulezitejsi je, delat si statistiku jak je jaka zprava dulezita, jak musi byt velka deviace, aby pohyb udelal minimalne 30pips (coz je hranice kterou musi zprava casto delat jinak ji neobchoduji, spike je pro nejdulezitejsi ten musi byt kolem 15pips abych soupl sl na BE). Z toho duvodu vznikly ty screeny, kdyz budes vybirat ty top zpravy a nebudes obchodovat na straddle kazdou sracku mel by si byt ziskovy. Ale jak jsem psal je nutne nekdy psychicky ustat spatne obdobi, nekdy proste zpravy nefunguji nebo broker dela problemy.

Riskatni mi prijde sestavat ea ktera by u MIGu jen nastavila straddle napr 6s pred vyhlasenim a uz s nim nesoupala, aspon tak jsem pochopil to co hledas pro MIG.

tak asi tak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan:

Dik za info. Tvoj broker ti este nezrusil moznost pouzivat EAs, ked tvoj EA modifikuje neustale entry az do vyhlasenia? U mig bol podla mna prave to dovod, ze mi Burger Script zrusili:(. Cool brokera mas (tu).

Obchodujem len par naj sprav. Napr dve dnesne a zajtra nzd trade balance - 3 spravy tento tyzden. Ty ako?
btw, ako si vysvetlujes, ze us spravy uz tak nechodia na kabli a robia vacsie pohyby na usdjpy?

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maatej:
Tak tak jak psal Volf tento tyden stal zatim za prd, nic jsem na straddle neobchodoval. .... Neobchodujes ty podle barvicek na forecfactory? :)

To ze US zpravy reaguji lip na USDJPY (ne vsechny) nez na cablu me taky prekvapilo, ale cim to je nevim.

Napada me jedine spojeni a to problemy s akciovymi trhy, Yen se pouziva hojne pro carry trades cili US zpravy byly hodne sledovany kvuli rozvazovani / parovani carry trades. A libra zrejme jiz neni tak moc lakova pro zneuzivani v carry trades, v UK se vyskytly taky problemy s realitni trhem + bankovni sektor. Mnohem jistejsi je AUD nebo NZD pro carry trades. Ale jestli je to zrovna timto to fakt nevim jen muj osobni pohled, ale je mi to celkem jedno statistika mi rekne jaky par je pro me aktualne nejlepsi ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:
nemam, ale kdovi mozna casem neco bude ... jednu cast statistiky tvori predesle obchodni vysledky, dalsi cast analyza screenu, zahrnuti celkove nalady na trhu atd...
Vsechny obchody si vedu v excellu + knim vedu x dalsich udaju jako napr. vysledky zpravy, jaky par byl nejlepsi, na kterem paru byl jaky spread ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan:

Ani ne podla farbiciek na forexfactory. Z tych vsetkych cervenych za uplynuly tyzden som riesil 2... Nepostol by si plz ukazku z tvojho excel sheetu na ukazku, ako by sa mala taka podrobna statistika viest? Ako ti pomaha statistika pri spravach, kt doteraz nefrcali a zrazu zacnu z nicoho nic fungovat? thnx

Volf:
Moze to byt jedna interpretacia. Druhou moze byt fakt, ze si vedieme statistiky odlisne:). Ides este cez mig?

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maatej: Nevim po cem furt patras :), vse co si v excelech vedu jsem tu rekl, jak to ma kdo barevne v tabulkach udelany je jedno ne :). Dam ti tu jednu cast (analyza screnu) druha cast je uz denik obchodu tu zverejnovat nebudu. Zde jsou vysledky zpavy, spread na jednotlivych parech, nejlepsi par pro dane vyhlaseni + denik Co se tyce otazky "Ako ti pomaha statistika pri spravach, kt doteraz nefrcali a zrazu zacnu z nicoho nic fungovat?" to je prave to nejtezsi cast, spis dokazu lip odhadnou ktera zprava prestane fungovat (odhad dle komentaru) tuto zpravu bud vynecham nebo nastavim mensi max. mozny spread, protoze neocekavam velky pohyb a nechci mit entry prilis daleko. To ze nektera zprava zacne lip reagovat se dovim az zpetne a pokud to nebyl zrovna nejaky historicky nejlepsi / nejhorsi vysledek tak pristi vyhlaseni ji opatrne zkusim zobchovat. Chce to proste ziskat praxi, kdyz budes obchodovat zpravy 2roky tak uz proste budes vedet co si vyplati, co ne a hlavne kdy riskovat vic a kdy se radeji drzet pri zemi. Ale v dnes se spis drzim zarucenych zprav, nemusim byt zkratka u vseho. Me zacatky byly plne ztrat ale taky bylo tim ze se ma EA vyvijela (chyby se objevovali) za pochodu.....

5110

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...