Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodování zpráv


Retro

Doporučené příspěvky

sztula
môžeš sem dať tie modifikácie? Možno sa to hodí. Defaultné hodnoty si si nastavil v Metaeditore? Nepoužívaš ešte niečo, čo podobne zadáva rovno trhové objednávky s pevným SL a TP? Pri experimentovaní sa mi osvedčil EA Close All Open.... ktorý som tu nedávno zverejnil. Spoľahlivo pozatvára naraz všetky objednávky vrátane čakajúcich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 397
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Straddle_EA_v0.1_buy.mq4 a Straddle_EA_v0.1_sell.mq4 je to nastavené na Lots=0.1 Pips=5 TP=45 SL=25 tyto hodnoty nemusí někomu vyhovovat a také se nehodí pro každý pár. Musí se přízpůsobit podle toho, kolik kdo chce riskovat ap. Upraveno v Metaeditoru. Je to celke trivi. Dá se naprogramovat pro každý pár s hodnotami, které pro ten který pár vyhovují nejlíp.

5628

5629

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vyloženě na zprávy "AmazingEA.mq4" a [b]xTrip[/b] sem dal "xTrip-AmazingEA-1.1.8.mq4", který těch objednávek pošle na obě strany hned několik. Pár krát jsem to zkoušel, na významné zprávy jsou myslím si dobré. Je tam ale třeba pokaždé zadávat časové údaje, kdy budou vyhlášené zprávy. Teď se věnuji "Straddle_EA_v0.1.mq4".

Ten Tvůj "Close All Open" mi vyhledávač odmítá najít. Máš link? Vyzkouším ho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ne. Bohužel nemám nic takového, ale hodilo by se to. Vždy zápasím s platformou, protože to občas hází hlášku "Nesprávné hodnoty". Pak je tam třeba zadávat SL, tak že těch nastavení je dam dost a někdy není čas a obchod uteče. Možná, že se někdo ozve, kdo to používá. Za market může být ale problém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Hankeys,
jediný rozdiel je v nastavení. Pre Buy máš "UseMoneyMgmt = true" a pre Sell "UseMoneyMgmt = false". Netestoval som to, ale je to výpočet veľkosti Lots a ak máš málo penazí tak sa posledná podmienka "if( Lots>0) ....nezrealizuje. Skús nastavit aj pre Buy false a uvidíš.
Karol

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...