Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodování zpráv


Retro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 397
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím, zítra máme mnoho dobrých dat na zobchodování. Soustředil jsem se převážně na cable. Přidám zase pár obrázků, jen pro orientaci a zase výpis Adama. Nevím jaké bude ve 14:30 PPI ve spojení s Housing Starts, ale většinou se za posledních 8 měsíců jednalo o pohyb nahoru a dolů. Počítám s pohybem 20-30pips a rychle ven. Nevím zda dnešní PPI může mýt ještě zásadní vliv na zítřejší Interest Rate Statement....Má někdo názor? Díky Jirka

2280

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Ahoj,
jelikoz jsem zalozil live mini ucet, abych trochu nacichl adrenalinem a vyzkousel si psychologii a nemam jeste poradne doladenej zadnej system, zkusil jsem obchodovat zpravy. Udelal jsem si EA do MT4, ktery me v dany cas nastavi stop objednavky pod a nad aktualni cenou. V backtestingu to vypadalo jako jasna vec, ale live prestava vsechny legrace. Mam ucet na u IBFX a jeste se mi nezadali nikdy vsechny objednavky. Nevim jestli je to mozne, zadat min. 8 objednavek (pro 4 pary) behem par sekund najednou, ale me to nejde. Par se jich zada a pak se pise neco o tom, ze je to zaneprazdnene. Ale vetsi problem je jak a kdy objednavky zadat (pred nebo po zprave)? Jak daleko od ceny a jaky SL, popr. TP. Ja zadavam 1 min. pred, cca 6 pips pod a nad a SL 10 (trailing stop). Zatim jsem to praktikoval 3x. 2x na nule, po treti mirne v minusu. Pritom pri zpetnym pohledu na akci je to tak jasne:)). Takze jestli mate nejake tipy jak se s tim lepe poprat, budu rad.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kurkapetr:
no vidíš. A proto chytří lidé vymysleli demo, aby se toto dalo v reálu zkoušet. Mé rady jsou: nesnaž se vystavit 8 objednávek na 4 párech, obchoduj jen jeden pár - ten, který je zprávou ovlivněn nejvíc. Piš si události do logu, ať si pak zpětně projedeš, co se při obchodování dělo. Objednávky se dají zadávat pouze před zprávou, po vyhlášení je už pozdě. Vzdálenosti máš celkem vpořádku.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf:

demo x live je u me spis o motivaci. Clovek mnohem vice vnima kdyz se mu straceji opravdove dolarky a mozek bezi na nejvetsi obratky jak tomu priste zabranit, coz u dema neni. A pri tomto testovani pouzivam 0.1 mililotu. Ale proc myslis, ze po zverejneni je uz pozde? Prave po zverejneni, kdyz trh dostal na chvili jisty smer a ja vstoupil rucne do smeru, tak jsem vydelal zpet to, co mi prodelaly vyhozene stoplossy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

KurkaPetr:
Obchdovani zprav neni jednoduchy chleba, kazda zprava je jina, jedna udela po vyhlaseni spike 50pips druha roste postupne, jina ma min. potencial atp... je treba delat poctive zaznamy o jednotlivych vyhlaseni a veci ti zacnou do sebe zapadat..... doporucuji vyuzit toho ze muzes zadavat velmi tesne entry par sekund pred zpravama (narozdil od VT) a nasledne chytat spike naskocit rucne se da vzdy znovu chce to jen cit a odvahu a prehled jaky vyznam ma dana zprava....

To ze ti vsechny objednavky nezadava je zrejme zpusobeno tim ze mas obsazeny obchodni kanal jinou instanci EA...
Priklad: na eurusd a cable mas ea ktera ma ve stejny cas zadat entry a soupat s nim, jakmile ea na eur zadava nebo modifikuje entry tak ea na cable nemuze obchodovat .... Osetri to pres funkci IsTradeAllowed()

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Protoze mne pri obchodovani sprav u IBFX casto vyhazoval roztazeny spread stoplosy, pridal jsem do sveho EA na zpravy upravu, ktera pri docasnem rozsireni spreadu posune o stejny kus i Stoplosy. Zda se ze to funguje. Prikladam sem to EA, nastaveni je jasne z komentaru. Mimochodem, nevite nekdo o programku, ktery by udelal video z toho, co se deje na plose monitoru? P.

3149

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...