Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodování zpráv


Retro

Doporučené příspěvky

[b]to hankeys:[/b]

zatím jsem ho testoval bez ohledu na zpravy. Jen jsem zadal den, hodinu a minutu, pošle dvě objednávky na každou stranu. Je tam dost nastavení včetně SL, PT velikost SL a PT a také čas za jak dlouho se mají objednávky zrušit pokud nedojde k exekuci. Ale to asi víš. No po prvním ošahání jsem si řekl paráda. Nějak moc jsem zatím nesledoval úspěšnost, protože jsem nehleděl jest-li to je v době zprav. Ale jak píšeš. Pokud k tomu zapojíš údaje z forexfactory a nastane nějaká důležitá informace, která pohne trhem, tak jsem přesvědčen, že to je dobrá pomůcka. Jde jen o to vysledovat pro ten který trh, velikost SL a dalších nastavení. Při testování jsem pořád musel měnit minimálně minuty, když jsem chtěl vidět, co to provádí. No zdá se mi to na zprávy ideální.
Mně to ale zaujalo ještě z jednoho důvodů. V MT4 pořád zápasím se zadáváním obchodních příkazů. Většinou to hlásí "Nesprávné hodnoty" a tak pořád dookola. Prostě nestíhám. Tím, že by nebylo nutné do toho EA zadávat časové údaje, měl bych tam nastavené hodnoty pro daný trh a když by nastal vhodný okamžik, tak nějakým jedním pokynem bych ho zapnul, okamžitě by mi poslal objednávky a pak bych měl trochu času na přemýšlení co dál. Zvlášť vhodné na krátkých TF. První testy jsou na ropě M15. Tam je ale pohyb až tak kolem 13 do 20 hod. a né vždy příliš trendující. Jak říkám, zisky/ztráty jsem zatím nehodnotil. Jakmile bude něco kloudného a použitelného, dám to sem.
Ale těch časů bych se chtěl zbavit. Možná, že existuje něco podobného, ale bez nutnosti zadávání dne a času.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 397
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Vladko11, čítam že sa stažuješ na brookera, môžem ti pre MT4 odporučiť nemeckú banku Warengold , nájdeš ich na webe. Skutočne platí pravda o nemeckej predcíznosti aj v tomto obore. Ja som u nich cez CI Komodity ktorý všetko vybavili za mna trvalo to 4 dni a nič ma to nestálo , účet máš priamo vo Warengold Bank takže žiadny Slováci ani Česi ti do účtu nelezu čo je veľmi dôležité nakolko som takto už 2X nechtiac financoval podvodníkov, ale to bolo viac rokov do zadu ked tu mal každý povolenie podnikat na bankovom trhu.Skus s malými peniazmi a uvidíš.


Norbert888

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fishersk
máš na mysli Burger Straddle Script_3i.ex4? Dalo by sa na ňom nastaviť 0,2 Lotu na Entry 15 pips oboma smermi SL 20 pips, TP 20 pips? Tak, aby to neurobilo nič iného, len by to mohlo poprípade Entry zrušiť po nejakom čase. Ak by to bolo možné tak nastaviť, tak prosím čo napísať do každého riadku a ako to spustiť. Chcem sa naučiť pracovať s EA-mi, tak by som potreboval vzorový polopatický návod čo napísať do ktorého riadku a ako to spustiť, aby to zadalo ihneď. Keď bude fungovať to najzákladnejšie, na ostatné možnosti už nejako prídem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...