Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodování zpráv


Retro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 397
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

to norbert - není to indikátor, ale expert advisor - nepatří tedy do složky experts - indicators, ale jenom do experts, kde jsou máš možná i další automaty. Přetáhne se do grafu, dá se mu povolit obchodování a zapneš strategie. Nastavíš si ji podle libosti - tzn. datumy, casy, TP... atd. a jede to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to hankeys:[/b]

Já tenhle AOS právě testuji. Na zprávy je myslím si výborný. Chtěl bych ho ale používat i mimo zprávy a tam je problém zadávání dne, hodiny a minuty, kdy odesílá objednávky. Kdyby to tak šlo (to zadávání časových údajů) z něj vyhodit a spouštěl by se třeba pouhým zapnutím strategie, tak by mi to velmi vyhovovalo.
Nevíš, prosím Tě, jest-li by se to dalo nějak upravit, aby tam nebylo třeba tyto údaje po každé zadávat? Možná, že existuje nějaký jiný AOS, který to také umí obstarat, ale nemám takový přehled a upravit skript také u mne nic mnoc :( . Pokud bys mi mohl poradit. Dík.

Tenhle dotaz jsem dal také do vlákna "Sběrna AOS,E, ...", ale zatím nikdo nereagoval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Norbert888 Napsal: ------------------------------------------------------- > To Retro, Ahoj, stiahol som si Amazing EA ktorý máš na fore..... Už ti odpověděl hankeys. Já jsem zprávy tímto způsobem přestal obchodovat, poslední prográmek který jsem na ně používal byl script od Burgra, připadl mi lepší v možnostech nastavení, ve free verzi ale má tuším omezení na počet lotů, někde tady ve fóru o něm taky probíhala diskuze. Přikládám verzi kterou jsem naposledy používal, připomínám že jde o script - uložit do složky Experts/Scripts.

5577

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Retro, tak som to stiahol medzi skripty je to tam aj sa mi to ukáže na grafe(tabulka) potom je tam nahrat alebo uložiť, automaticky mi je ponuknute Presets , tam to uložím ale ked to znova zapnem nič tam nieje , kam to mám uložiť a ako aby to fungovalo? Zapaluje mi to pomalšie tak mi to skús prosím vysvetlit polopatisticky.Dakujem.

Norbert 888

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sztula.

Zatím ho taky jenom zkouším, takže nemám zatím žádný valný komentáře k tomu. Taky času se mi nedostává, uvidíme časem. Byl bych rád, kdyby jsme si tady mohli předat pár rad či nastavení - jestli používat OCO nebo ne a tak. Zatím to valím tak, že večír sednu před kompl, zapnu www.forexfactory.com a z kalendářa vytahám důlažitý zprávy, o kterých si myslím, že by mohly pohnout s trhem a nastavím ten EA. Pak druhej den přijdu z práce a koukám co to udělalo. Nejlepší by bylo to vidět v reálu, jak přenastavuje ordery, protože backtest této strategie je docela obtížnej. Cos ty zatím vysledoval?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...