Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodování zpráv


Retro

Doporučené příspěvky

Standby
Nahlédnutím do programu je vidět že se používá v cyklu pro výpočet High a Low a ty se použijí pro výpočet stopky, profitu atd. Osobně bych tento parametr nedával jako možnost nastavení, ale jak jsem psal v úvodu, nejsem autorem zveřejněných AOS. Z toho důvodu zároveň vše co k tomu uvádím jsou moje domněnky. Můžeš mi napsat co je amazing?

kofis
Jak používáš Hans 123 na obchodování zpráv?

Thanks.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 397
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Retro>> jestli muzu odpovedet za Kofise, tak urcite se da vychazet z jednoducheho pricipu Hans123 i pro obchodovani newsu, kdy ponechame zaklad vypocitavani High & Low za urcite obdobi zpet a po pricteni nekolika pipsu se umistuji objednavky na obe strany, pokud jsme v pozici po dosazeni urciteho profitu posouvame na BE... mirnou upravou EA, ktere tayd jsou pro Hanse by clovek i takhle mohl obchodovat newsy... Kofis urcite, ale tohle doplni :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Retro,
neni to nic složitého, jen že jsem změnil časovou periodu (pomohl mi v tom i nedávno koblih) a můžu zadávat entry přesně na minutu před zprávou a to samé s měřením range, kde třeba v poslední minutě určí High a low. Vážně nic víc. Měl jsem různé verze např s třemi různými trailing SL a podporou trendu, ale BE s dobrým zadáním TP tak nějak vede:o)
Dnes na FOMC jsem zadal Hanse dvakrát s různým nastavením na stejném páru a vytvořilo to double entry od SIDa.
Myslím, že je mnoho dobrých systémů na data, ale to nejhlavnější je správné nastavení.
Obchoduji to teprva týden, takže až budu mít více výsledků, určitě se pochlubím. Je to jen další metoda, jak nesedět u PC při vyhlášení zprávy, což momentálně velice oceňuji.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nieil Napsal:
-------------------------------------------------------
> páni, skúšali ste obchodovanie správ na Saxo
> MiniTrader? - žiadne slipy, žiadne časové
> oneskorenia, plne automatizované ... žiadny iný
> softvér sa s týmto pri vyhlasovaní dát nedá
> porovnávať


...ako myslis to "plne automatizovane" atd..., mozes to blizsie rozobrat ?...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nevšiml jsem si že je přihlášená manželka takže ten minulý dotaz je ode mě :

Retro
používám ten program na co uvádíš na začátku, jsem s ním docela spokojený, ale dnes mě uzavřel pozici -22 a já měl nastaveno SL 15. Nevíš čím to je. Není to náhodou ja ko u VT, že automat zareaguje až po uzavření svíčky?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

I mně to občas SL nastaví jinak, ručně ho opravím v objednávce. Nevím v čem je problém, zatím jsem neměl čas prozkoumat AOS. Originál je uvedený ve fóru na www.forexfactory.com/forexforum/showthread.php?t=6854. Zkus se tam občas podívat zda nebyly zveřejněny opravy. Dnes tento AOS úspěšně zapracoval na USD/CAD, vyhlášení ve 13:00.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Retro
já dávám stejnou objednávku na čtyři různé páry sl 15, PT 90, TL 30 . Užásná je ta jednoduchost ovládání čtyřech a nebo i více párů najednou. Zatím se mě ještě nestalo aby všechny páry skončily v mínuse, když to jde hodně blbě tak mám na závěr -30 pipsů, ale to příště v pohodě doženu. I když náhodou nejsou fundamenty a pohyby začínají po ránu tak to nastavím na 8 nebo 9 hod a funguje to dobře. Protože mám PT šestkrát větší než SL tak to musí asi fungovat při rozložení do více páru i náhodně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Promiň, ale s tím 6-tinásobným poměrem PT a SL (spolu s konstatováním,ře by to muselo šlapat i náhodně) jsi na omylu. Musím tě upozornit,že pokud máš 6x vyšší PT, pak máš 6x nižší pravděpodobnost, že k tomu náhodně cena doleze. Kouzlo tvého systému je v rozloženi rizika na 4 páry (předpokládám, že alespoň 3 jsou méně korelující).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Preji dobry den,

tento "obchodni system" se temer na 100% blizi obchodnimu systemu Hans (vlakno "Breakout systemy"). System je pomerne necitlivy na nastavene hodnoty (SP, PT), dost dulezity je cas nastaveni (a cas mezi 9:00-10:00 je temer optimalni, dalsi vhodne "casove okno" je kolem 15:00).
Minuly tyden byl pro tento system "jako delany", naopak predchozi mesic jsem zaznamenal nejvetsi propad uctu za tento rok ...

To MN : na zaklade backtestu je na paru GBP/USD vhodny SL 30-40, PT 80-120. Posun SL po dosazeni urcite hodnoty PT neni nutny, jen to lepe vypada na grafu stavu uctu ...

PS : minuly mesic jsem po propadu 200 pips obchodovani prerusil - a minuly tyden tim padem prisel o ev. "napravu" stavu uctu ... a to jsem si myslel, ze me nic nerozhazi ...

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, jak jsem kdysi popisoval, pokouším se upravit Hanse123 od Volfa na obchodování zpráv. Zatím výsledky nic moc, protože stále řeším techniku výstupů. Nerozumím si příliš s indikátory, tak jsem řešil různé způsoby posouvání SL a nakonec jsem zůstal u velice jednoduchého posouvání po trochu větších krůčcích. Systém funguje zcela stejně jako Hans123 s tím, že Start nastavím 2min.před vyhlášením zprávy, range posledního High/Low nastavím 0.1 z celé hodiny(myslím 10min). Přikládám systém kde je vše zřetelně popsáno. Je zde i jednoduchý MM a rozlišení mini a standart účtu. Při dosažení aktuální ceny BreakEven, přesune se SL na BEpips(otvírací cena + BEpips), při dosažení aktuální ceny BreakEven1 se přesune SL na BEpips1 atd.....,při dosažení BreakEvenSL se aktivuje TrailingSL. Na GBPUSD mám nastavení: BE=15,BE1=35,BE2=55,BE3=75,BESL=85 BEpips=5,BEpips1=15,BEpips2=35,BEpips3=55,TrailingSL=8; Na EURUSD: BE=15,BE1=30,BE2=45,BE3=60,BESL=75 BEpips=5,BEpips1=15,BEpips2=30,BEpips3=45,TrailingSL=6; SYSTÉM MUSÍ BĚŽET NA 1M DATECH NEBO ZADÁ ŠPATŇE ENTRY! Nastavení nemám otestováno, tak každému jak je libo. Třeba to k něčemu bude. s pozdravem Jirka

2217

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...