Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intraday trading hours


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 91
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Rosta,
máš pravdu,díval sem se i na jiný dny a ty data po 22:15 jsou téměř shodný s těma mezi 21:15 a 22:15,což je dost divný a nechápu jak se to tam může objevit..Pravděpodobně též obchoduješ ER2,proto bych Tě chtěl poprosit,eši bys nemohl srovnat svoje data s mýma z 12.7.,co jsem tam dal ty screeny.Potřebuju vědět,jestli mám mezi 15:30 a 22:15 správný data,abych vůbec mohl obchodovat..Zatím dělám papertrading,ale od pondelí chci začít na ostro,tak je to pro mě celkem důležitý :) ..Předem díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Tomča,
koukal jsem na moje data a na tvoje a je to téměř stejný, rozdily tam jsou, ale co takhle porovnávám screenshoty, tak se snad nenajde přesně stejné vykreslení grafu na dvou PC, takže bud v klidu. Problém bude s tou načtenou hodinou, možná si stahni poslední verzi Sierry, já mám 170 a není problém. Na zítřek ti přeju pevný nervy na ten první live den:)

Rosta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 months later...

Dobrý den ,
prosím Vás o radu: jak je to s letním časem : backtestuji er2 ,data mám od sc magic, jde mi o to jak si mám nastavit cas v grafu v období od 11.3 do 25.3 kdy je v usa letní čas o 2 týdny dřív než v evropě. Mám to nastavit od 14:30? nebo je správně to nechat na 15:30?
mám v tom zmatek :-)

diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den ,
tak ještě jednou , netuším proč byl můj dotaz vymazán co jsem porušil?
chtěl jsem požádat o radu ohledně letního času....backtestuji er2 , jde mi o období od 11.3 do 25.3, kdy je letní čas v usa o 2 týdny dříve než v evropě, zda si mám nastavit cas na otevreni trhu od 14:30 nebo to mám nechat jako normálně na 15:30?
dekuji

gustav

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...