Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

brokeri a platformy


Doporučené příspěvky

Zdravim, hladam nejaku platformu ktoru mozem pouzivat dlhsie ako 14,15 dni...mal som TNT avsak po 14 dnoch som musel stiahnut dalsiu platformu od ineho brokera, a zase kym som sa naucil na novej platforme, vyprsala mi skusobna verzia, preto hladam nieco na dlhsie minimalne mesiac, najlepsie neobmedzene

ak viete o niecom takom, prosim poradte... budem vdacny za kazdu radu :-)

vsetkym vela uspechov

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 172
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

mazac Napsal:
-------------------------------------------------------
> petr.tr:
> mne sa na spready zatim pozdavaju viac ako IB, asi
> skusim a uvidim .. prejst k IB mozem vzdy.
> akurat prechadzam platformou .. je najeky sposob
> ako tam zobrazit P/L na cely spread ? lebo mne to
> vzdy 'rozbije' na jednotlive nohy a ukazuje P/L
> len pre ne :-/
>

Oni tech platforem maji vic, pokud pouzivas Onyx (jen pro el. obchodovani), tak si muzes otevrit okno "Positions" a tam je vzdy stav celeho spreadu a pod tim jednotlive nohy. Zatim jsem mel otevren vzdy pouze jeden, tak nevim, jak to vypada, kdyz je spreadu vic za sebou.
Btw, pokud bys zjistil, jak zmenit poradi noh, budu prestasten.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Dobrý den

Přemýšlím o založení živého účtu a prosím tímto skušené trdery o radu případně tipy brokerských domů, pokud možno s podporou češtiny.

Mám demo účet u SaxoBank,platforma (saxo trader 2) , má prosím někdo zkušenosti s touto Bankou? Platforma mi vyhovuje.

Děkuju Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
mám podobný problém co Lukastl.

Momentálně jsem začal s papertradingem. Chtěl bych po úspěšném odtestování nalézt vhodného brokera. Nejvíc se mi líbí Interactive brokers. Bohužel momentálně nemám na vstup k IB 10k USD.

Je vůbec nějaký broker vhodný pro pozičního začátečníka obchodujícího zrniny? V backtestu jsem počítal s komisí ve výši 45 USD :-) ... (na základě starých informací v manuále).

Proto mne nepřekvapuje výše komise u Brokerjet, kterou bych mohl dle výsledků backtestu zvládnout (papertrading probíhá). Jsem ve fázi kdy bych do papertradingu rád zapojil platformu, ale již brokera přes, kterého budu obchodovat.

Problémem je, že doposud nevím, který broker by to měl být (nebo vím, ale nemám 10k USD). Počítal jsem do začátku s částkou cca 5000 USD.

K Harpoonu asi nepůjdu. přemýšlím jestli nezkusit brokerjet a časem nezměnit dres za IB.

Poradíte někdo?
Předem díky. Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 months later...

Zdravim,
nasiel som tu odkaz na cms forex, rad by som zmenil platformu(teraz Broco), orientujem sa na striebro, s&p, s&p mini, zlato,maju viac obchodnych platforiem VT trader atd, s ktorou platformou sa vam najlepsie pracuje? Ake su exekucie a spracovanie,data? ked som to dobre vyzistil VT trader zacina od 200$...mozete mi prosim volbu doporucit, resp. vyvratit?
Dakujem pekne

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...