Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

brokeri a platformy


Doporučené příspěvky

> kurt

Staci kliknout na ten link, co jsem postoval vys. Tam mas napsano, jak resi bezpecnost penez klientu u IB. Dole na te strance mas i uvedeno, v jakych pripadech muze klient o svoje penize prijit. Kazdej broker by mel mit podobne popsano, jak s penezi klientu zachazi (vcetne konkretnich informaci, ktere se daji overit). Jinak bych se danym brokerem vubec nezdrzoval.

Domnenky a uvahy typu [ital]cetl jsem nekde tady ze treba IB ma ucty v City bank[/ital] jsou bezpredmetny. Vyhledej si fakta a over si je. Nema cenu se zabyvat vecmi "jedna pani povidala"...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 172
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

samozrejme, ze tu istotu nemam nikde ale snazim sa vyberat si tie lepsie riesenia miesto tych lacnejsich(tym nenarazam na PFG).. u IB obchoduje velmi vela dlhorocnych traderov a tak som si povedal , ze si necham od nich "poradit" a otvorim si ucet u nich...

Mohol by som si otvorit u ineho brokera s polovicnym uctom ale myslim ze prave v tomto biznise je prva cast toho ako neprist o svoje peniaze vyber dlhorocneho a spolahliveho brokera s dobrymi referenciami..Uz mi odporucali aj brokerov v Rusku, europskych atd.. ze na USA brokerov mam zabudnut..Pre mna 10 000USD ako minimum u IB nie je malo a hlavne teraz ked je kurz EURUSD taky aky je..a bude asi horsi..

Ale moze sa stat vsetko tiez mi nie je jedno ked si predstavim, ze po tej drine ktoru trading znamena si konecne otvorim live ucet a jedneho dna aj ked sa mi bude darit o tie peniaze pridem...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim na jednej stranke som sa dočítal (nemam to potvrdene či je to pravda) - O své finance nemusíte mít u Interactive Brokers obavu.


Finanční prostředky jsou rozloženy do 13 velkých bank (Branch Banking and Trust Company, Bank of America, Bank of the West, Citibank, Deutsche Bank AG, Fifth Third Bank, HSBC Bank USA, JPMorgan Chase Bank, KeyBank National Association, Royal Bank of Canada, SunTrust Bank, The Bank of Nova Scotia, Wells Fargo Bank). I případě bankrotu je účet pojištěn do výše 500 000 USD u Securities Investor Protection Corporation (Washington, D.C.).


Stránky InteractiveBrokers a bližší informace najdete na: www.interactivebrokers.com.

takze ak je pravda co tato stranka hlasa tak účty nás všetkých sú poistené.....

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Panove,vy na ten muj podnet uz vymyslite uplny kravoviny s prominutim. S PFG obchodoval i treba sam Woodie a podobna jmena,nesel jsem ani za nizkymi komisemi ani za tim ze si muzu otevrit ucet od x tisic,nebo ne jen kvuli tomu. Byli v oboru pres 30 let..a meli dobrou povest. Jak zachazi s penezi me v tu chvili nezajimalo, lepe receno jsem se nepidil po takovych detailech (kdyz denne nakupuju v samosce a za cely zivot tam necham nekolik milionu tak taky nezjistuju kdo to vlastni a jak s temi penezi zachazi). Proste nikdo necekal ze podvadi,das ist alles. Ale ja se puvodne ptal na to aby jste mi doporucili nekoho na obchodovani kdo jede pres SierraChart,jede emini Russell,a muzu otevrit ucet alespon od $5.000. Tot vse. Nejsem zacatecnik, 6 mesicu jsem si krasne vydelaval na Russellu,praxi mam cca 5 let na trzich,zejmena z Forexu. Ted se chci jen proste vratit co nejrychleji zpet do hry ($10.000 pro me znamena 7-8 mesicu skudleni ze zamestnani,ja chci byt zpet max na novy rok). Dekuji za rozumne a prakticke rady...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to martinpilny na ten fraud prišla firma confirmation.com, že je velky zaujem zo strany US brokerov ktorý maju záujem presunut svoje učty do bank, ktore poskytuju tento servis z dovodu transparentnosti zverejnovať stav seg. učtov ( dennodenne eletronicke potvrdzovanie stavu). Už si len zisit či tvoj potencialny broker ma učet v takej banke a poskytuje udaje každych 24 hod.
odkaz na video www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lFzBeAf-5Ok#!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

mám dotaz ohledně účtu u Interactive Borkers otevřeného na právnickou osobu. Můžete mi poradit, případně odradit od tohoto kroku? Jsou u účtu na PO nějaké nevýhody, např. jiné popl. výšší povinný depozit na účtu atd?

Zdá se mi to jako zajímavé s ohledem na všechny náklady s tradingem spojené, jako HW, internet, kancelář atd.
Jestli je někdo, kdo používá PO na tradingy a je ochoten se podělit se svými zkušenostmi, budu jedině rád.

Děkuji.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj traderi, mam takovy dotaz. Chtel bych si zalozit ucet zrejme u MF. Ale vrta mi hlavou, jak to v realu cele funguje. Vyplnim vsechny ty papiry, az mi potvrdi, ze maji, co chteji, dam v CR bance prikaz na prevod, pokud vse probehne ok, mam penize "u brokera". Protoze obchoduji sim pres Ninjra Trader, poslou mi nejaky prihlasovaci udaje a lic.kod pro NT a od toho okamziku muzu jet live ?? A vse funguje stejne jako na simu ??

Nebo mam pocitat s tim, ze v realu jsou data nejaky "jiny" ?? Resp. pokud mam udelany backtest na datech rok dozadu, 3 mesice paper-trading, a pokud hypoteticky budu dodrzovat uplne stejny pravidla i na live...bude to fungovat stejne ?? Nebo se mam pripravit na neco jineho ?? Jasne, realny penize, nervozita, emoce...ale jde mi o system obchodovani jako takovy...
e-mini Russel 2000, 3min TF

Mam takovou myslenku, kterou, pokud to jde, chci bezpodminecne dodrzet. Pokud pri live dosahnu na urcitou castku profitu, nebo naopak muj ucet poklesne o urcitou hodnotu, chci se prepnout na sim. Lze to ?

A pak jeste jedna dulezita otazka. Co se tyka poplatku...Pokud vstoupim do, rekneme, Long pozice a pozici ukoncim..rekneme se ziskem $100, kolik me ten obchod bude v realu stat ?? Poplatek, ktery mi urci broker..napr. $5 RT je konecna cena, kterou zaplatim za ten obchod - na 1 kontrakt samozrejme ?? Nebo je tam jeste neco ??
Cili muj "profit" bude $95. (nepocitam poplatek za nizkou aktivitu na uctu ani za pronajem NT apod.)

Diky moc.
Alex

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den , Važení Tradery.

Měl bych dotaz. Jsem cizinec v ČR (žiju tady 7.rok) Mám problém s hledáním vhodného a vyhodného brokera, u kterého bych mohl otevřít účet. Většina Českých brokerů májí různé omezení pro cizince bez českého občanství.
Napřiklad u pár brokerů není možné otveřit účet pokůd jste občaném vybraných zemí , většinou 3. země.

Mohli byste vypsat seznam všech slušných českých brokerů, kterých bych mohl zkusit otevřit účet?
Předem děkuji.

Četl jsem manual otvírání účtů IB od Vás, zdá se mi že u IB taky budu mit asi stejný problem ( nerezident ). (zkusím to také)

P.S. financnik.cz - the best

Link to comment
Sdílet pomocí služby

millhouse
CZ brokeri su iny a od veci - zameraj sa na brokerov z cudzich krajin, najcastejsie priamo z USA.
- AMp futures
- MIRUS
- Global futures
- Striker
- Interactiv broker.

Normalny broker neriesi to ze si nerezidentom ich krajiny. (To by ziaden slovak alebo czech si nemohol otvorit ucet u ineho brokera ako CZ) Pri com kazdy trader zaoberajuci sa tymto biznisom seriozne ma brokera v cudzej krajine (najcastejsie tie ktore som menoval sa tu spominaju) Dokonca mas tu o kazdom z nich aj jednotlive zvlast vlakna na tejto stranke takze si mozes precitat rozne vyhody aj nevyhody. www.financnik.cz/forum/list.php?4

Tyto brokeri poskytuju kvalitne sluzby za rozumnu cenu oproti CZ brokerom ktory si pytaju na roznych poplatkoch nehorazne peniaze. Pokial ti ide o to aby si sa dohovoril cesky, tak myslim ze kazdy z tychto brokerov tuto moznost ponuka (dnes je to uz bezna vec) - len som zvedavy kedy aj slovensko bude take bezne ako ceske vo svete
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Asi jak rika "stranger". Ale tobe slo spis mozna o doklady potrebne k otevreni ne? Ja ziju skoro 10 let venku a nikdy jsem nemel problem, mam nekolik uctu (ve svycarsku,USA, recku, mauritius a anglie) a vzdy kdyz jsem daval doklady tak jsem daval cesky pas a ceskou obcanku + mistni ridicak a doklady a residenci (jako ucty za tel,elektrinu a spol) a nikdy jsem nemel sebemensi problem. Ted az tu budu 10 let tak se vzdam ceskeho pasu a dostanu mistni a jen poslu kazde spolecnosti kopii s upozornenim ze se detaily zmenili a je to. Nemej strach, oni ti radi u brokera pomuzou, protoze oni ziji z tvych poplatku... Mimochodem v CR snad neni zadna firma na kloudne obchodovani komodit a emini indexu pokud vim, pres platformy typu SC,MC nebo NT. A ceska podpora....kdo dnes neumi anglicky,anebo spis pokud se chces venovat tradingu a obchodovani cizokrajnych komodit je lepsi se naucit jazyk sam,neni to zas tak tezky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Mohu ze své zkušenosti doporučit Interactive Brokers. Jsem s nimi 100% spokojen ve všech ohledech. Pro začátečníky je u nich větší nevýhodou minimální výše pro otevření účtu, ale co se týče spolehlivosti a rychlosti, tak dle mého názoru nemají konkurenci.

A ještě malý dotaz z mé strany.

Rád bych našel spolehlivého a dobrého brokera, který umožní otevření účtu od cca $5.000 a je možné jej napojit jak na Ninja Trader, tak na Sierra Chart. Tento účet bych chtěl na testování několika nových strategií.

Za kvalitní odpovědi předem děkuji a přeji všem úspěchy v tradingu. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...