Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

brokeri a platformy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 172
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Myslím, že nemůžeš být připojený přes dva poskytovatele naráz. Když spustíš NT, tak se připojuješ k poskytovateli dat. Kinetic má pouze EOD data (pokud si ho teda nplatíš). Takže ti přes něj TF 5min nepojede.
Co potřebuješ, je stáhnout si historická data těch trhů. Najdi si tu thread, jak je importovat do NT (thread se překvapivě jmenuje Historická data). No a na samotná data zkus google...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobrý den,

Rád bych se Vás prostřednictvím této diskuse zeptal na otázku týkající se výběru brokera. Jde mi o založení účtu o velikosti cca 3-4000 USD pro obchodování e-mini DJ.

Nechci obchodovat CFD které mi nabízí broker XTB. ale zároveň nemám zkušenosti ani s demoúčtem od jiného brokera. IB mi takto malý účet neotevře a ohledně brokera MB trading nemám žádné reference.

Prosím tedy někoho se zkušenostmi ohledně začátku obchodování e-mini trhů o tip na vhodného brokera/platformu.

S pozdravem,
Vojta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vojcech Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
>
> Rád bych se Vás prostřednictvím této diskuse
> zeptal na otázku týkající se výběru brokera. Jde
> mi o založení účtu o velikosti cca 3-4000 USD pro
> obchodování e-mini DJ.
>
> Nechci obchodovat CFD které mi nabízí broker XTB.
> ale zároveň nemám zkušenosti ani s demoúčtem od
> jiného brokera. IB mi takto malý účet neotevře a
> ohledně brokera MB trading nemám žádné reference.
>
> Prosím tedy někoho se zkušenostmi ohledně začátku
> obchodování e-mini trhů o tip na vhodného
> brokera/platformu.
>
> S pozdravem,
> Vojta
>

Možností je celá řada. Chce to trochu samostatné práce a hledání...namátkou třeba Mirus, Amp, Velocity a spousta dalších umožňují otevírat malé účty. A platforma např. NinjaTrader nebo SierraCHarts a mnohé další. Chce vědět, co člověk potřebuje. Hodně úspěchu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vojcech:
Já bych doporučil platformu Strategy Runner. Má ji např. Global Futures nebo Velocity. Sierra Chart mi moc nevyhovuje. Ale záleží na tom, na co si kdo zvykne. Global Futures i Velocity Futures umožňují založit i malý účet, podívej se na jejich weby. A GF má českou podporu. Každý broker ti umožní vyzkoušet platformu na demo účtu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vojcech:
Dej si do vyhledávače Striker a na jejich web se nakonec dostaneš. Ale z hlediska komisí je Striker na úrovni GF nebo dražší, já platím u GF na eminis cca 5 dolarů RT a u Strikeru to bylo víc. Nechtěl jsem ve vláknu Global Futures doporučovat Velocity, ale pokud jde o výšku komise, nic levnějšího nenajdeš (cca 3,50 až 4,50 USD, podle vybrané platformy).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vojcech:
Problémy a nejasnosti se snaží řešit obratem, jen byl zpočátku problém, že část jejich e-mailů končila ve spamu, takže jsem měl pocit, že na některé moje e-maily nereagují. V polovině listopadu jsem si aktivoval Level 3 (platí 2 měsíce), takže mám teď všechny obchody ještě o 30 centů levnější. Ne že by na tom člověk zbohatl, tolik obchodů zase nedělám, ale je to příjemné.
Pokud jde o plnění, nemám problém u žádného brokera, neobchoduju intradenně a používám limitní příkazy. Problémy s plněním u ID tradingu reálně existují, nebo to jsou jen takové fámy?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vojcech,

mám u Velocity 2 účty a som nadmieru spokojný. Komunikácia s brokerom je rýchla, na stránke je po prihlásení dostupný live chat, kde sa vám venuje pridelený operátor. Zatiaľ bolo všetka komunikácia rýchla a priama. Customer portal je veľmi prehľadný, postupne a na požiadavky klientov pridávajú nové funkcie - pekne sú spracované napr. obchodné štatistiky. S plnením som tiež nemal problém. Môžem teda len odporučiť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...