Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování


Doporučené příspěvky

Caute vsetci,
super diskusia, celu som ju precital ale nevidel som ci sa niekomu podarilo rozchodit ER2.
Podarilo sa niekomu nacitat data ER2 prosim vas ?

Ked vyberiem na ER2 mimokontrakty mesiac tak dostanem hlasku "You need to select an instrument" ale ak vyberiem kontraktny mesiac ako dufam ze je 03-09 alebo 06-09 tak sa mi otvori chart ale bez sviecok. Ziadne data.

Mozem sa opytat ci mate takuto istu skusenosti?
Ako keby na ER2 neboli ziadne data. Skusal som to aj vcera - normalny pracovny den v USA. Ostatne trhy mi isli (ako napriklad ES alebo NQ isli v pohode)
Nie ze by som nevedel backtestovat na ES alebo NQ ale chcel som skusit aj ER2 kvoli backtestu a papertradu.
dakujem vopred za nazor
stookie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 204
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Ještě ke zřizování demo účtů: Zen-Fire mě odstřihli po měsíci a na stávají emajl nebylo možné demo prodloužit. Zkusli jsem jetable org a tam jde nastavit "životnost" dočasného emajlu - dávám týden. A to na získání username a pwd stačí. Takže u ZenFire zakládám nový demo účet každý měsíc.
Zenon

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny nadšence tradingu,
měla bych prosbu. Zkouším Ninjatrader s daty Zen-fire. Nedaří se mi ale získat data kukuřice (ZC), ani v době obchodování. Defaultně je nastaven zdroj Globex, zkoušela jsem i CME nebo ECBOT a nic. Teoreticky by byla ideální data sloučené CME_CBOT. Máte s tím někdo zkušenosti? Díky za radu.
Věra H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za rychlou odpověď, ale tím to není. Nejde to ani z rychlovolby. Nejdou žádné ticky začínající Z...Předchozí příspěvky jsem také četla, možná jsou tickery také přejmenované, ale např. u mého (českého) brokera i např. v Barchart je stále kukuřice ZC /nejde ani mini. Ostatní jdou. Nevím si rady. Díky VH

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

petrdravec: Zen-Fire je tecnologie a ne broker. Na stránách ZF je možné najít brokery, kteří ZF poskytují. Já sám jedu přes Mirus Futures, za TF chtějí margin 500USD. Ale upřímně - výše marginu není až tak důležitá (pokud není nesmyslně velká), protoýže žádný rozumný MM ti nedovolí obchodovat tak, abys neměl na margin.
U těch MF - margin na TF je 500, poplatek za RT je 4USD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petrdravec Napsal:
-------------------------------------------------------
> a jeste se chci zeptat, plati teda ze margin je
> 500 a pohyb o 0,1 na TF je 10usd? jen pro jistotu
> se ptam


ano je to tak, u Mirus Futures je intradey margin 500, viz.
www.theice.com/productguide/ProductDetails.stripes?specId=86

a 1bod = 10 ticku, 1 tick = $10, viz
www.mirusfutures.com/futurestrading_resources_margins.htm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Happy, musíte mít multibroker licenci.
Tím do NT dostanete i modul pro Zenfire. Tím se bohužel aktivuje nějaký patent držený Zenfire pro celý software a pro exekuce u IB je třeba si zakoupit kredit, kde za každý obchod přes IB pak platíte asi deset centů do ZenFire. Prostě tudy cesta moc prakticky nevede.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,
chci se zeptat zda nekdo pouziva u Ninja Trader moznost "simulated data feed",a pokud ano, tak k cemu?
Je mozne na techto simulovanych datech vymyslet a otestovat strategii, ktera by byla pouzitelna? Nebo jsou simulovana data natolik mimo realitu, ze jakakoliv strategie vytvorena na techto datech a backtestovana na techto datech je nepouzitelna v praxi?
Hodne se tu pise o psychologii, ktera ovlivnuje i chovani trhu. Otazka je, zda tedy tento simulovany data feed je opravdu cisty random walk nebo jen mirne zkreslena/zpozdena data.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar ja mam otazku
Naistaloval som si Ninja trader.
Tak som sa napojjil na IB a stiahol som si nejake grafy.
Neskor som sa docital o Zen - Fire napojil som sa krasne na nich, pise mi ze connected v superDOM mi prijma data, ale grafy nemozem nacitat, VYhodi mi iba prazdne okno. Ci uz novy kontrakt alebo stary.
Trocha som cital ze to moze byt vo firewall, ten nemam naistalovaly a vo win Viste na zaciatku ked som spustal program tak som dal odblokovat.
Dale som mal ze NEjake porty treba povolit, mozte mi napisat ake porty, aby som zavolal providerovi? ale spominalo sa ohladom P2P siete tie mi fungovali v pohode.
Diki moc za radu. som z toho zufali, cely vikend som nadtym rozmyslal. pisal, odistaloval a furt nic.
diki moc za vasu pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...