Naučte se vydělávat na své sny


Bezplatné ebooky

Diskuze a poradna

Jak na...

Komodity

Co jsou to komodity?

Komodity jsou zjednodušeně suroviny. Velká většina toho, co vidíme kolem nás, denně používáme, konzumujeme, nakupujeme - to jsou velmi často tak zvané komodity. Benzín, ropa, plyn, maso, kukuřice, oves, ječmen, zlato, stříbro, dřevo, mléko… a mnohem, mnohem více. Komodity jsou základem existence podoby současného života nás všech.

Proč byste se měli o komodity zajímat?

Komodity se mohou pro každého stát úžasným způsobem finančního přilepšení nebo dokonce obživy. Jak? Díky tak zvaným futures kontraktům, skrze které můžeme na komoditních burzách nejrůznější komodity nakupovat a prodávat. Neděste se však, je to mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát. Vše, co k tomu potřebuje je počítač, internet a telefon. Nikdy nebudete muset nikam chodit, ba dokonce ve skutečnosti nemusíte nikdy ani nakoupenou nebo prodanou komoditu vidět, a přesto můžete v komoditách vydělávat nemalé peníze každý den tak, jako desítky tisíc dalších.

Jak se dá v komoditách vydělávat?

Základní princip je velmi jednoduchý. Jak jsme již zmínili, nakupují se a prodávají tak zvané komoditní kontrakty. Přičemž celý úspěch k vydělávání spočívá ve schopnosti nakoupit komodity když je cena nízko a prodat, když je cena vysoko. Nebo naopak. To vše můžete dělat z tepla vašeho domova, aniž by jste se museli pohnout od počítače nebo telefonu. A jak poznáte, kdy nakupovat a kdy prodávat? To vše se dozvíte zcela zdarma v našem on-line komoditním manuálu.

Kolik se dá v komoditách vydělávat?

Prakticky neexistuje žádné omezení. V komoditách je možné vydělávat i desítky tisíc dolarů každý den. Špičkoví obchodníci vydělávají v komoditách několik miliónů dolarů ročně. Drobní obchodníci si většinou dokáží ke svému zaměstnání přivydělat několik stovek až několik tisíc dolarů každý měsíc pouze tím, že komodity obchodují podle svých strategií.

Jaké potřebuji vědomosti, abych mohl v komoditách vydělávat?

Veškeré potřebné vědomosti naleznete na naší stránce. Nezáleží ani na vašem vzdělání, ani na ničem jiném. Pokud budete mít píli, odvahu a trpělivost, můžete začít vydělávat v komoditách i třeba jen se základním vzděláním. Ostatně - vydělat v komoditách dokázala i 16 letá Michelle Williamsová. Co se týče obchodníků v českých a slovenských končinách - můžete si přečíst zkušenosti některých skutečných obchodníků.

Není to zase nějaký podvod?

Obchodování s komoditami je docela možná to zcela nejférovější a nejvíce hlídané podnikání na světě. Komoditní obchodování je vysoce seriózní způsob obživy, který se těší převážně v USA nemalé prestiži. Jedná se o způsob obživy, který se provádí převážně skrze americké burzy, které jsou velmi ostře hlídány celou řadou amerických vládních orgánů a institucí. Celé obchodování s komoditami je hlídáno a regulováno dokonce s takovou precizností a důkladností, že pokud by se kdy objevily jakékoliv pochybnosti o regulérnosti, zcela jistě by se do odhalení takovýchto neregulérností okamžitě zapojila i FBI.

Jak mohu začít?

Začněte přečtením si článku Jak vydělávat na sny v 5 krocích nebo přejděte rovnou k našemu On-line komoditnímu manuálu, který je samozřejmě zcela zdarma.

Co když mám nějaká další dotazy?

Neváhejte obrátit se s nimi do našeho fóra.

Kam pro aktuální informace? Zde jsou poslední články z rubriky "začínáme":

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.