Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...

Prosim o pomoc s nezobrazovanim grafu v sierre, po zadani simbolu ke stazeni z FS se simbol bez problemu stahuje ale nasledne pote se nezobrazi graf. Jsem propojen s IB, mam otevreny ucet, takze pristup k datum. Momentalne jsem pred sebevr..... Jsem PS antitalent. Pokud nekdo muze poradte mi co je za chybu. Predem dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den, mám technický problém, mám dva monitory a pořídil jsem si grafickou kartu, která umožňuje přetahování a práci na obou, ale když v SC si otevřu na jednou monitoru více grafů vertikálně, horizontálně nebo kaskádovitě tak když bych si chtěl rozložit grafy na obou monitorech tak se přetáhne vždy pouze celý balík najednou. Jak tyto grafy rozložit na oba monitory? Je chyba v grafické kartě? Jaká grafická karta mi to umožní? Nebo je zakopaný pes v mém nedostatečném umění ovládání Sierry? Poraďte mi někdo jakým směrem bádání se dát?
Díky všem za odpověď.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky velmi moc pánové, tahle rada je za flašku. :)
Už se mi to podařilo - v jednoduchosti je síla.
Jak to ještě udělat, abych po příchodu a zapnutí PC měl vše na obou monitorech nastavené, jestli to vůbec jde?
Grafy si zesynchronizovat umím, ale kdyby se mi podařilo, abych ještě nemusel pokaždé provádět rozložení na oba monitory. Udělal bych si konstatní rozložení grafů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Dobrý den,

řeším problém s otevíráním uložených chartbooků (screenshotů).KDyž uložím upravený, popsaný graf do složky "data" následně se mi nedaří otevřít objeví se pouze šedé pozadí. Můžete mi prosím poradit,jak vyřešit problém?
Případně, jak zálohujete SC screeny pro pozdější analýzu?

děkuji vema

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den, pouze začínám se Sierrou a snažím se s ní trochu seznámit, avšak narazil jsem na pár problémů. 1. přiznám se že jsem nenašel zobrazování Russel 2000 a tudíž nevím jak si ho tam zobrazit a také při vloženi indikátoru CCI ke grafu se mi neukáže vůbec nic, žádné čáry prostě nic. Je možné, že se tam má přehodit třeba jen barva ale nevím, kde dělám chybu už jsem pozkoušel hodně způsobů a bez úsoěchu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...