Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

Dobrý den,měl bych na zkušenější uživatele sierry malou zvědavou otázku.Jaký je rozdíl mezi range bar value a range bar type 2,jsou oba v sieře,ja používám ten první a ve chvílích volna jsem pátral v čem se liší RB type 2,ale na nic jsem nepřišel.Všiml jsem si jen,že mezi jednotlivými úsečkami jsou občas gapy,myslím tím jako takový malý pull-back.Prosím vás požívá někdo tento typ grafu?Mohli byste se podělit o zkušenosti,né že by to byla otázka života,ale prostě mi to nedá spát v čem se reálně liší.
Děkuji za případnou odpověd
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michal:
Pokud se nepletu, jedná se o následující:
Type 1: Další úsečka se začíná tvořit až po opuštění ceny rozpětí předešlé úsečky. Tedy na příkladě, pokud High jedné úsečky je 100, další úsečka se začne tvořit až na ceně 101.
Type 2: Dosáhne-li cena High/Low úsečky, je vytvořena nová úsečka a začíná se na této ceně. Tedy opět na příkladu, je-li High úsečky 100, po dosažení ceny 100 se ihned začne tvořit následující úsečka a to i případě, že se cena začne vracet a tuto cenu nepřekročí.
Proto se u type 1 může vytvořit gap. U type 2 nikoliv, ale zase mohou být dvě stejné úsečky vedle sebe se stejnýn High i Low.
Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dakujem za odpoved.Este som sa chcel spytat,ktory balik real-time data si mam zakupit, ked chcem obchodovat E-mini nasdaq?Pisal som im na support dvakrat a stale mi poslali tu istu odpoved.Link na www.sierrachart.com/index.php?file=data.php&aid=def.Pricom ked som otvoril: Sierra Chart Real-Time and Historical Exchange Data Service, tak dole na spodnej strane som tukol CBOT a objavil CBOT mini za 10 dolarov/mesiac.A neviem,ci je to presne ono.Prosim poradte aby som si nezakupil daco ine.Dakujem.Miso.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

j.sumik: Originál SCH si dej "Studies" (F6) a jmenuje se "High/Low for Time Period". Jinak já používám vlastní, poradí si i s premarketem, tedy přechod mezi dny. Přikládám v příloze, soubor přejmenuj na "HiLo_ForTimeRange.dll", ulož do adresáře s SCH. Přidáš přez "Studies" a "Add Custom Study". Vašek

12865

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...