Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

foltas:

Tohle jsou dotazy především na jejich Support Board. Russel 2000 - stává se, že různí brokeři pojmenovávají stejné futures různě, správný ticker je určitě někde na jejich webu. CCI - defaultní barva je zelená, tak nevím ... zkus v "Chart region" zadat 2, aby se Ti to nemělo tendence hádat s hlavním grafem ... těch chyb může být moc a já je taky všechny neznám :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

také mam dotaz (hledal jsem ale nenašel).
používám Intermarket analýzy tudíž mam zobrazeny 3 cenové grafy (YM, ES, TF/RLM-M) v jednom oknu pomocí studie Overlay (Bar). A teď bych rád aby se mi ve všech trzích automaticky zobrazovalo High, Low a Close předešlého dne. Vím že k tomu slouží dvě různé studie "Daily OHLC" nebo "Previous OHLC-Variable period" ale ani jednu se mi nepodle rozchodit v tzv. vedlejších trzích. Konkrétně jako hlavní trh mam YM a ostatní dodatečně přidané. Na YM se mi studie zobrazí zcela bez problému ale na ES nebo RLM-M se mi zobrazí pouze hodnoty v horním řádku ale linky se mi nevykreslí. Víte někdo co s tím ???

děkuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Můžete mi někdo poradit. Po propojení IB a SC jsem se dočetl v papírových slidech z kurzu, že formát symbolu pro Russell je pro prosinec 2010: TFZ0-FUT-NYBOT
1.tzn. že pro březen 2012 je identicky: TFH2-FUT-NYBOT?
2.Je to důležité nebo můžu mít zadané klidně i TF-201203-NYBOT?
3.Jak je to u Nasdaqu? NQ-201203-GLOBEX!!
4.Jak je to u SP? ES-201203-GLOBEX!!
Vše pro propojení e-mini s IB?
Děkuji za pomoc.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli onen balíček, který je možné objednat zde přes finančníka (verze 1), obsahuje historická data potřebná k backtestu 1 rok zpátky? Na webu to je zahrnuto v kategorii SC Real-Time Forex and CFD Data Service, ale jde nám jen o ujištění - pro jistotu. Případně jestli balíček 3, který je k dispozici na stránkách sierrachart.com jestli poskytuje nějaké extra výhody, které by se mohli hodit začínajícím traderům ? Děkuji za odpovědi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To foltas.

Nenapsal jsi, jaké trhy chceš backtestovat. Máš několik možností.

1- V rámci trial (měsíc po registraci) postahovat vše, co tě zajímá. Pokud jsi to prošvihl, můžeš zkusit novou registraci s jiné IP adresy, stáhnou data a přenést a backtestovat.

2- Pokud jsi demo prošvihl a nechceš řešit nové registrace a nové dema zaplať si Packages 3. Vřele ti doporučuju platbu kartou přes internet. Je to rychlé, pohodlné, vše proběhne okamžitě (doslova) .

3 - Následují 3 další možnosti: a) Budeš backtestovat historická data co jsi stáhnul a nepotřebuješ žádný Packages ( nepojedou ti některé studie, nejede obchodování z grafu při playbacku a některé další drobnosti)
b) Zaplatíš si Packages 1, všechny základní funkcionality pojedou, můžeš papertradovat
c) Zaplatíš si Packages 3, všechny základní funkcionality pojedou, můžeš papertradovat, a máš možnost stahovat nové data.

Když zvolíš variantu 3. b) a zaplatíš si Packages 1 třeba 6 měsíců dopředu, máš kdykoli možnost přepnout na Packages 3, pouze se ti přepočítá doba platnosti. Zpět to nejde :-) Jinak Packages 3 , kromě dat, neposkytuje začínajícím ani pokročilým traderům žádné extra výhody. Nebo o nich nevím :-) M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat těch, co používají sierru pro spreadové obchodování respektive na analýzy různých spreadů na nastavení grafu. Na supportu sierry jsem něco našel, ale není mi to úplně jasné, proto se raději zeptám zde těch , co mají s těmito grafy zkušenosti. Příklad : Chtěl bych zobrazit vývoj spreadu např. kukuřice konkrétně třeba ZCH1 a ZCN1. Otevřu si oba grafy. Jaké nyní použít studie pro zobrazení spreadu obou těchto komodit a jak je interpretovat ? Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte jak v Sierre nastavit více trhů v jednom okně vím že se to tady snad někde zmiňovalo ale nějak to nemohu najít. Jak nastavit spred jsem našel přímo u sierry na stránkách ale chtěl bych to použít jako filtr intermarket analýzu.

Děkuji Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, som novacik na burzovom obchodovani a precital som si uz nejake tie publikacie o obchodovani. Chcel by som prejst na backtesting systemu WoodiesCCI ZLR ale v programe SierraChart mi nejde vykreslit krivku CCI. Neviem cim to moze byt... ostatne veci ako je LSMA a sidewinder a chopindicator mi idu len tu krivku tam neviem dosadit. Skusil som v studies vybrat Comodity chan index ale nechce mi to zobrazit krivku ale zobrazi mi to len v podobe barov. Chcem si backtestovat na demo ucte. Bol by som vam velmi povdacny keby niekto pomohol. VDAKA

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
Mám dotaz, který jsem v tomto vlákně již našel, ale nikdo na něj nereagoval.
Pokud backtestuji v SCH a chci práci přerušit, tak předpoklýdím možnost uložit si tento rozdělaný backtest a později se k němu vrátit. Pokd ale tohle vše uložím a později otevřu, mám tam jen šedé pozadí a nic. Nevíte někdo jak to správně uložit ?
A dále, vždy když otevřu SCH, natáhnu si data, tak mám zobrazenu takovou tu základní podobu grafu. Změním si vše na svíčkový, ale při příštím otevření je to zase jako na začátku. Jak to udělat, aby primární nastavení garfu zůstalo vždy na svíčkový typ ?

Díky za odpověď
JP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JPtrader,

ad backtest - nerozumim. Myslis graf?
ad nastaveni grafu - mas ulozeny chartbook. Pres "save" resp "save as". Mimochodem zkratka pro ulozeni vsech otevrenych chartbooku je Ctrl + a. Pokud chces aby se Ti nejaky, nebo i nekolik chartbooku oteviralo se Sierrou zadej si je v "Global Settings" > "General Settings" a v casti "Files To Open On Startup" si zadej jake chartbooky se maji otevirat.

jk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Prosím o radu.
Nedaří se mi spojit kontraktní měsíce. V diskuzi jsem si našel, že to lze udělat přes edit - join intraday data. Bohužel výsledek není uspokojivý, protože mezi jednotlivými kontrakty, vzhledem k tomu, že se obchodují za jiné ceny, je po spojení gap v grafickém prostředí sierry jako dlouhý bar. Tím se mi rozházejí sr úrovně, protože jsou samozřejmě jinde.
Petr používá automaticky vytvářený kontinuální kontrakt od IqFeed kde gapy nejsou.
Řešil někdo podobný problém a s jakým výsledkem?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...