Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

Dry1985:

do jineho formatu je asi jednoduse nedate..musel byste je nejak prekonvertovat...nicmene v sierre by meli jit otevrit i s priponou .txt..pokud nepujdou otevrit pres IC, zkuste HC..ja to ted zkousel a jde to pres Open Historical Chart bez problemu..(jen jsou ty data spatna, ale to bude spis spatnym exportem, nez tim, ze se intradenni otviraji pres HC)..zkuste..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Dobrý den, instaluji si věci potřebné na workshop praktického backtestování, což se mi snad celkem daří, ale přeci jenom mám jeden problém. Když si nastavím v SierraChart vše dle naučného videa, po novém otevření programu a šablony finwin je vše uloženo a nastaveno kromě Volume Per Bar: 2000 a Last Date to Display/Load: 2008-05-15, dle návodu. Místo toho je tam vždy opět původní nastavení: Days-Mins-Secs: 0-1-0 a Last Date to Display/Load je prázdný. Není to sice takový problém vždy znovu to nastavit, ale zřejmě jde jen o nějakou hloupou chybu. Můžete mi poradit, co s tím?
Zdraví Martin Beneš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuju za odpověď, udělal jsem to dle pokynu a úspěch se dostavil, byť jen z polovice. Už se mi uložil Volume Per Bar: 2000, ale Last Date to Display/Load: 2008-05-15 stále vzdoruje. Po opětném otevření zůstává toto políčko vždy znovu prázdné, čili graf končí až 3. června...
Zdraví Martin Beneš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Beneš:
toto nastaveni se neuklada s Chartbook viz:

Last Date to Display/Load

Sets the Last Date of data to load from the data file into the chart. This only applies to intraday charts. Normally this setting should be left blank so the last available date is always loaded into the chart. This setting works in conjunction with Days to Load. For example if you set this to 2008/7/31 and Days to Load is set to 10, then the date range that will be loaded into the chart will be 2008/7/31 to 2008/7/22. This setting is not saved when you save a chartbook. This setting is useful to look at days in intraday data file that go back a significant amount of time without having to load all the data up to the end of the file.
(www.sierrachart.com/index.php?l=doc/doc_ChartSettings.html)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den, dokázal by mi někdo poradit?

Otázka v diskuzi již zazněla, avšak žádná odpověď. předem díky

: chtěl bych se zeptat, jakým způsobem správně nastavit v Sieře indikátor MOMENTUM. Měl by vypadat tak, že základem je nulová linka a histogram nad touto linkou nebo pod ní, aby byl znát směr trendu. Bary nastavit lze, avšak jsou pouze vzestupně a nekříží žádnou nulovou linku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Otázka k CCI50, CCI14 v Sierra Chart:
nechal jsem nastavené původní hodnoty pro CCI50 i CCI14. Můj problém je v tom, že při dlouhodobém trendu, jedno zda rostoucí či klesající, na CCI50 nevidím signál pro vstup. Otázka tedy zní: má nějaký vliv nastavení parametru multiplier zvláště pro CCI50? Na obou (CCI50 i CCI14) mám původní hodnotu 0,0149999997.
Děkuji...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to satandaster Ty trendové čáry by neměli být problém,prostě klikneš pravým tlačítkem myši na graf nebo na ten indikátor poté z možností vybereš Trend Line a můžeš zakreslovat. Do studií si dej libovolný klouzavý průměr,poté klikni na settings a mělo by se ti objevit tohle okno (obrazek 1) záložka setting and inputs. Pak musíš změnit kolonku: - Based On na Rate of Change - Input Data na ROC - Chart Region dáš 2 (nebo takové číslo jaké máš u indikátoru Rate of Change) mělo by to vypadat asi takto (obrázek 2) hodně zdaru!

10788

10789

10790

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...