Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak jsem zrušil účet


MN

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 251
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Na tuto chvíli jsem se těšil,konečně jsem se dostal ke kladným výsledkům a peníze,které jsem projel v usd mám konečně spátky,i když jen v kč,ale co je doma,to se počítá.Všem zoufalcům,kteří na tom byli jak já viz mé předešlé výsledky na předchozích stranách přeji,ať se jim to také povede.kubik

5543

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kubika Napsal:
-------------------------------------------------------
> Na tuto chvíli jsem se těšil,konečně jsem se
> dostal ke kladným výsledkům a peníze,které jsem
> projel v usd mám konečně spátky,i když jen v
> kč,ale co je doma,to se počítá.Všem
> zoufalcům,kteří na tom byli jak já viz mé předešlé
> výsledky na předchozích stranách přeji,ať se jim
> to také povede.kubik


a jak dlouho ti trvalo to dostat zpet?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

takze moje prvni zkusenost
real account jsem otevrel presne pred 21 dny a hned jsem se do toho pustil. Zacatek byl slibny prvni den jsem udelal jen 4 trady a vsechny + i kdyz se jednalo o miniloty na oande.Nicmene pak jsem se mockrat spletl v trendu nebo spise jsem spatne odhadnul ze nastane obrat - nikdy nenastal.
Takze behem prvniho tydne jsem 15% uctu poslal do pekla.Opravdova lekce prisla v druhem tydnu kdy jsme zadal order a rekl si ze stoploss nastavim zahy.Okamzite po prijeti orderu elektrika down a za 35 minut jsem mel 30% accountu pryc.
Abych to vylepsil tak jsem okamzite naskocil do tradu ale nevsiml jsem si ze bylo za minutu 14.00 takze to stalo dalsich 50 pips behem asi 9ti sekund - proste super.
Nicmene od te doby to tahnu nahoru a snad se mi to podari dat na puvodnich 100%.
Jedu jenom jednoduchou metodu do pozice pri jasnem trendu a vezmu i 15 pips - mozna to bude fungovat.
Takze good luck vsem a bacha na elektriku a radsi koupit zalzni zdroj .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Dobrý den všem, jak jste asi všichni postřehli tak tu máme finanční krizi. Mě osobě se stala bolužel osudnou díky své touze po velkém zisku. Měl jsem obchodní systém mimochodem dle základů finwin, který fungoval velice dobře svůj malý učet jsem roztáhl na pěkný balík a myslel jsi, že už nemohu prohrat... Prosím nedělejte takovou chybu jako já, bedlivě v těchto časech střežtě svoje peníze! Karel

6275

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...