Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak jsem zrušil účet


MN

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 251
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to radovan65
caw Rado- jasne - mas pravdu s demacmi a minilotacmi - som jeden z nich a tak viem, preco to je :
... - 1. - maly ucet = velke riziko a tak 3 neustrazene obchody mozu znamenat krach, takze potrebujem co najpresnejsie vediet,kedy zatvaram minus ...
... - 2. - pre spravne vyjadrenie dovodu c.2 pouzijem vetu z jedneho filmu: - "ted to vypada snadne, ale kdyz jsme sem prisli, nevedeli jsme ani co, ani jak..." ::)))) - totiz vsade sa docitam, ze stopky musia byt bezpodmienecne, a potom sa pozriem na svoje obchodovanie a mam pocit, ako by som roobil statny zlocin :) - lebo po stopke ani chyru, ani slychu... - myslim, ze vacsina zaciatocnikov nema rada S/L, lebo nevie, co si s nimi pocat, a ako ich vyladit...

... - ciiii - a to si na to vsetko zarobil tradingom? - ak hej, budes moj svetly bod a v tazkych chvilach budem na to mysliet ::)))

. : GOOD LUCK for ALL : .
_____________________________________________________________
[bold] ... - jedinou istotou v zivote cloveka je navyk na pocit neistoty - ... [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sammael,
nepamatam si kto to povedal, ale zrejme nejaky velky trader (zeby Elder?), ze obchodovanie bez stopky je ako jazdenie na sportovom aute bez funkcnych brzd...Proste to statisticky nemoze dopadnut dobre :-)
Neviem ako je to sice s forexom, kedze sa tomu venujem iba par dni v ramci toho, ze sa cez den obcas nudim a americka burza sa otvara az o 15:30, ale ja pri svojom obchodovani sa citim bez statistik MFE a MAE + statistiky stoplossov ako keby som bol uprostred mora a netusil, ktorym smerom sa vybrat aby som doplaval k pevnine.
Mozno som velmi konzervativny, ale vidim aky je rozdiel, ked mam proste statisticky overene stoplossy a statisticky overene profit targety a ake to je ked nemam nic.

Sidney (Laci)
__________________________________________________________________
"Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless." - Lao Tzu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Radovan65
Tak sem se zasmal , moc se me libi tvuj pristup k reseni problemu . Sice nemam tolik bytu ani aut ale podle meho se da vzdycky neco vymyslet a nejak ten problem vyresit. Clovek muze bejt blbej ale poradit si musi umet :-)
Co se tyce stopek tak ja osobne je pouzivam jako posledni zachranu a kdyz se to hejbe proti me tak to ustrihnu sam podle situace a indikatoru.
A neco k tematu - me skolne stalo asi 1500$ nez sem zjistil a v denicku odskrtal vsechny chyby o kterych sem tu cet a o kterych sem myslel ze je prece nemuzu udelat vsechny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ALL
no neviem co je vlastne problem, ak mate vsetci tak fajn vyriesene vstupy, dajte do obchodu 75 - 80% uctu a stoploss MM a je po starosti [vystup na otocenie pozicie] a pre strachopudov TP 10 - 15% profit uctu a je po starosti[ak mas 90% vstupov + alebo 0]
Ja som svoje vstupy este neoveril na 90%profitu aspon 3x [270 obchodov] tak ja to zatial neriesim.

Marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ALL
... - pre vyznavacov vtipov o zahorakoch mam jeden, ktory celkom dobre vystihuje situaciu, ktora tu nastala :

... - 1 - prosim vas, co stoji ten pes ?
... - 2 - naaa - jaa nevim, proc si nesadne.....
... - 1 - ... - ale kolik stoji?
... - 2 - asi pul hodziny ....

::))))

. : GOOD LUCK for ALL : .
_____________________________________________________________
[bold] ... - jedinou istotou v zivote cloveka je navyk na pocit neistoty - ... [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...