Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak jsem zrušil účet


MN

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 251
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to premath jasny....jde o to,ze vlastne vyuzivas kladneho swapu(rolloveru) tveho brokera.Broker nabizi napriklad pro gbp/jpy pro long pozici +xxx$ a pro short -xxx$ pri prerolovani z jednoho dne na druhy, myslim,ze u nas to je 22:00 ... Priklad: Nakoupis jeden lot GBP/JPY a i kdyz pozice je cely den ztratova, tak se ti pri prerolovani dne pricte dana castka(v pripade short pozice odecte dana castka), ktera je zavisla na mnozstvi, se kterym obchodujes a take na delce drzeni pozice. No a kdyz ta pozice uz je "zla" a je proti tobe napriklad 100pips, tak otevres protipozici na jinem sub/ucte (kdyz ti broker nepodporuje otevreni short i long najednou), ktera ti zajisti tu prvni pozici jeste pred vetsi stratou. Ale jeste co mi neni jasne je to, co se stane, kdyz se trh uz nevrati na hodnotu vstupu prvni pozice:) pokusim se to vysvetlit na nekolika obrazku obrazek: Na denim grafu je videt, ze jsem vstoupil long(kladny swap) a tedy jestli spravne pocitam, tak bych mel mit 12 kladnych rolloveru a i presto, ze celou dobu byla pozice ztratova. Kdyby pozice sla jeste vice do ztraty, otevrel bych short a tim si zajistil to, ze pozice uz nejde do vetsi ztraty(protipozice je profitabilni pri pohybu proti prvni pozici). Cim dele drzis pozici, tim vetsi mas kazdy den rollover .. prvni den 1x +xxx$, druhy den uz 2x +xxx$ .... Snad jsem to dobre pochopil a dobre vysvetlil, jestli ne, opravte me...

5252

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...