Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak jsem zrušil účet


MN

Doporučené příspěvky

  • 2 months later...
  • Odpovědí 251
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Karel Z.
Mohl by jsi prosím podrobněji přiblížit systém s kterým jsi obchodoval (na základě finwinu). Ptám se poněvadž jsem zatím zelenáč zkouším a testuji různé systémy a ten tvůj (na základě equity křivky) vypadá docela zajímavě.

Díky a přeji hodně úspěchů v osobním i obchodním životě.

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

karlos19 Napsal:
-------------------------------------------------------
> waltrppk, docela jsi me pobavil ta krivka vypada
> zajimave? Vzdyt konci na nule..

A to je na ní právě to nejzajímavější, protože ten sešup byl prakticky volným pádem... Zajímalo by mne, s jakou částkou dotyčný začínal. Pokud se mu podařilo zdvojnásobit účet, tak doufám, že si ten zisk vybral dřív, než to šlo do háje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Karlos 19
Karel z. napsal: Měl jsem obchodní systém mimochodem dle základů finwin, který fungoval velice dobře svůj malý učet jsem roztáhl na pěkný balík a myslel jsi, že už nemohu prohrat... Prosím nedělejte takovou chybu jako já, bedlivě v těchto časech střežtě svoje peníze!
Ten důvod proč ta křivka končí na nule nebude s největší pravděpodobností chybou systému ale chybou tradera. O system finwin a jeho ruzne modifikace se začínám zajimat poněvadž tady na různých vláknech tradeři tenhle systém používají s docela pozoruhodnou úspěšností. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

karlos19

s tej krivky je vidiet ze straty boli mensie ako profity, podla mna bol risk manazment v poriadku, az na poslednych par obchodov, podla krivky usudzujem ze prvy skrat prisiel pri navyseni pozicie a nasledny pad zo 750 k na 600. toto potom trader nezvladol a zacal riskovat viac a nedokazal zavriet zo stratou.

pride mi to logicke s pohladu na tu krivku

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO ALL
Má otázka bude znít možná trochu hloupě,nicméně vzhledem ktomu,že se tohle vlákno týká zrušení účtu tak se chci zeptat traderů, kteří již frčí na reálném účtu.Zdali se jim někdy stalo (v případě forexu samozdřejmě) v době kdy zažili margin call (vymazání účtu) zdali se většinou ocitli na nule nebo se rovnou dostali do malé popřípadě výrazné stráty. Někde jsem četl o tom že platforma pro obchodování je nastavená tak,aby v případě blížícího se margincallu byly automaticky uzavírány nejprodělečnější pozice a trader tak v konečném nejhorším výsledku skončil na nule. prosím o reakce děkuji. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No teoreticky, trader muze skoncit v minusum, ale napr muj FX broker to ma tak, ze pri 50% mi udela margin call(posle mail, ze se kriticky tenci jistina) a pri 30% mi automaticky zavre pozice, takze uplna nula by to byt nemela, ale jak rikam, teoreticky, pri nejakem ultra pohybu, by to nemusel stihnout pozavirat a ucet by pak sel do minusu.. Ale dobry MM, by ti nemel nic takoveho dovolit(ja mam volnou marzi vzdycky pres tisic procent)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...