Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

PFG


TomasN

Doporučené příspěvky

Zdravím. Chci si těch co už mají otevřený účet u PFG kolik napsali, že mají roční příjem. Průměrný příjem je méně než kolonka 25000USD a u této položky chtějí vyplnit ještě jeden formulář. Má člověk šanci otevřít si účet, když tam zadá tento údaj?
Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 247
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pentax,

at otviras u kohokoli, pis ze mas VICE nez 25.000 rocne a ze mas aspon 2 roky zkusenosti. nikdo to nekontroluje. je to pro bezpoecnost brokera. az projdes ucet a budes ho zalovat zes to neumel, nerozumnel atd. tak na tebe vytahne tohle. jinak to nikoho nezajima, ale jsou brokeri kteri ti to neotevrou nebo za vyjmecnych podminek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim,

tiez uvazujem o otvoreni uctu u PFG, ale mam nejake nejasnosti, na ktore by som sa rad opytal:

1) Pre obchodovanie by som chcel pouzit Trade Navigator - Best Direct (momentalne skusam demo verziu Platinum a vyhovuje mi to po kazdej stranke) , pretoze ak som to dobre pochopil, ostatne platformy su za mesacne poplatky a za Trade Navigator sa plati len jednorazovo alebo je to tak, ze za data by som si musel platit aj vtedy ak si zakupim Trade Navigator a budem obchdovat cez PFG?

2)Je velky rozdiel medzi Trade Navigator a ostatnymi platformami, ktore sa tu spominali (Fast, ProTrader apod.) co sa tyka funkcii a "vzhladu" samotnej platformy?

3) Je mozne zadavat prikazy priamo na PFG aj cez Silver resp. Gold verziu alebo je to mozne iba s Platinum? (Rovnako ci je mozne prepojit tieto verzie aj s inym brokerom)

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chci se zeptat, zažádal jsem si o otevření účtu u PFG, všechno proběhlo celkem hladce, poslali mi číslo účtu a zeptali se, kdy pošlu peníze, ale nikdo mi neposlal žádnou potvrzenou smlouvu. Pouze já jsem jim poslal podepsaný formulář. S bankou i s Brokerjetem, u kterého mám taky účet mám oboustraně podepsané smlouvy a tady mám jen číslo účtu, které mi přišlo emailem. Je tohle běžný postup v USA?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jouan, 1.5. jsem založil účet a vytiskl si všechno, co jsem jim tam naťukal. Následně jsem jim poslal prašule. Asi za týden od nich přišly běžnou poštou papíry, ve kterých byl průvodní dopis, sumarizace toho mnou vyplňovaného formuláře a brožura s informacemi.

Ale jediný "podpis" byl na průvodním dopise, takže je to přesně jak píše Petr - žádná podepsaná smlouva z jejich strany není.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 týdny později...

Nemuzu u PFG najit ceny komisnich poplatku :( maji je vubec na webu nebo je to jen smluvni? Pokud bych obchodoval napr. jen Futures YM (mini Dow). Jinak zaregistroval jsem se pro demo ucet v Best Protrader, po dvou tydnech jsem dostal udaje pro login a po dalsim tydnu prestal login platit...na muj dotaz kvuli loginu po e-mailu neodpovidaji par tydnu...tuhle zakaznickou politiku trochu nechapu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...