Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

PFG


TomasN

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 247
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den

marně se snažim zaregistrovat pro rozběhnutí demo software PFG Fast.
chtel bych se zaregistrovat z teto stranky:

www.pfgbest.com/fast/signup.asp

ale nevím v jakých krocích postupovat - ta moje slaba anglictina - aby mi prisli potrebne informace a heslo na email.
Muzete mi prosím nekdo poradit jen heslovite na co na te strance cvakat abych se dostal k te registraci?

Dekuji za pomoc

Zdravi vsechny

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pterodaktyl: na PFGfast sa uz neda prihlasit lebo uz sa nepouziva ako platforma, alebo skor, uz tam nemas real data lebo real data tam boli iba do marca...
skus si stiahnut best direct pro trader alebo navigator... tam sa to da...
ked si naklikas www.woodiescciclub.com, tam najdes linky na obidve platformy...+ vsetko co budes potrebovat..
snad:))

uspesny den, Juraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pterodaktyl:
přeci jenom skoukni videa, která jsou na stránkách PFG k dispozici. Dozvíš se hodně zajímavého. Jak zadat kontraktbí měsíc,jak otevřít nové okno s grafem, jak nastavit graf s indikátory, jak zadávat příkazy a Stop Loss do trhu, jak celkově obsluhovat DOM....
Já měl nainstalované obě platformy od PFG. Fast i ProTrader. Takže pokud bych Ti sem něco psal, mohlo
by to být z té druhé.
Už jsem to odinstaloval, takže Ti nemohu hodit zádný screen. Sorry.
Greenhorn

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pterodaktyle,dovolím si odpovědět,ač jsi se ptal greenhorna.Po otevření obdélníku platformy best se podívej zhruba doprostřed a tam je podlouhlý obdélníček kde si navolíš komoditu.Např ER,ES apod.Jakmile ji navolíš tak tuším hned vedle je opěz obdélníček a do něj zadáš kontraktní měsíc.Např na ES(což je index S and P)zadáš současný aktuální měsíc june.No a hned potom se Ti aktivuje po pravé straně cenový žebříček kde Ti v obchodním čase běhají live kurzy.Potom si rozklikneš nahoře na liště chart a na liště grafu vlevo nahoře je okénko kam zadáš název komodity ve tvaru zkratky.Ta zkratka je na hlavním obdélníčku platformy asi uprostřed,myslím že v barevném poli,a v tom samém řádku též běhají live kurzy.Jakmile zadáš zkratku do grafu tak buď se objeví interaktivní graf anebo tomu pomůžeš tím že klikneš nahoře na liště na čtvereček na kterém jsou dvě šipky v kruhu.Pak by mělo být vše OK.
Chvilku to trvá než graf naběhne.
No,snad jsem to nezmotal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...