Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

PFG


TomasN

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 247
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

K te lince, nekteri provideri maji omezenou zahranicni konektivitu trebas na 1/4 konektivity domaci, nekdo inzeruje zahranicni konektivitu 1:1 (ale to je zase pouze k sousedum do Nemecka), je treba otestovat pripojeni a pustit si nejake Speed metery nejlepe na serverech v USA. Sam jsem ted podobny problem resil a dusledek byla zmena providera. Na 1,5 Mbit lince jsem mel do USA ve spicce cca 250kbit, des a hruza. Proste nekdo si zapne nejake stahovani a je to v ****.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem uživatelům PFG
tak jsem vyřešil problem s pomalou odezvou platformy PFG BEST PROTRADER verze 1.960 - tato veze mi dělal utiulizaci procesoru 50% na obou mých počítačích (nadupaných).
Nainslaoval jsme verzi 1.900 z ledna 2007 a ono to funguje normálně.
Jinak díky za příspěvky k mému problému, pomohlo to.
TAO

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Do minulého týdne jsem používal při obchodování grafy na FASTu na demo verzi.Po změně kontraktního měsíce z H 7
na M7 už nejdou grafy zobrazit,protože nejsou v nabídce.Poslední je právě H7.Možná je to náhoda,ale ani na strákách
PFG už není FAST v nabídce.Máte někdo stejný problém?Pokud někdo znáte řešení,prosil bych o radu.

Lucas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím!
nejdřív chci říct že Trades Forum které se konalo 21.3.2007 bylo super a moc děkuji tomovi a petrům
kteří toto forum pořádaly a zároveň mám skromný dotaz já vím že je to častá otázka ale já bych chtěl obchodovat v reálu protože už půl roku to skouším na nečisto s best pro trader demo a chtěl bych seknout s prácí a tak potřebuji vědět jestly a za jak dlouho bude to PFG na Finančníkovi hodně dlouho jak sem se dočetl že to bude trvat od Petra je velmi široký pojem tak bych to chtěl nějak blíže specifikovat moc moc děkuji za odpověď a byl bych rád za porobnější zprávu. Děkuji DAVE

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...