Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Larry Williams


tomnes

Doporučené příspěvky

Juu, díky moc, už tomu pomalu začínám rozumět a vidím kde jsem doposud dělal chyby, soustředil jsem se na to co v grafu vlastně ani nebylo místo toho, abych se soustředil na úsečku samotnou.

Moc se mi líbí, jak zde Larry ukazuje souvislost malých pohybů před těmi velkými, souvislost close s open a podobně. Tudle knížku si asi ještě parkrát přečtu... :)

Myslím, že tadle kniha by měla být povinnou četbou každého tradera.
Případně, můžete mě odkázat na podobné knihy, které takto graf rozebírají do podrobna, jako tahle ta kniha ? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 173
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

blizz: precti "vsechny" knihy... az zacnes delat backtesty, zjistis ze vsechno ma sve mouchy a musis nakonec delat to, kde ti ty mouchy nevadi, jinak budes porad hledat svaty gral. tohle kolecko si projde na zacatku kazdy, je jen otazkou jednotlivce kolik na tom ztrati casu.

Pokud se ti libi price action,ale nechces to moc komplikovat, zkus Rosse. Nez jsem se k nemu dostal k testovani, trikrat jsem ho precetl a pokazde odlozil, bo nebyl tak zhavej v ziskach. Strasne konzervativni. Kdyz jsem si prosel prvnim drawdownem, zmenil jsem pristup v tom smyslu, ze neni dulezite kolik pohybu a zisku mi ujede, ale kolik risku jsem schopen ustat a ovladnout. Proste na stejnou vec se da divat z vice stran. Pokud dokazes neprodelavat v zivych trzich, ziskas cenne zkusenosti a pak po kruckach dojdes k ziskum. Moje doporuceni je tedy Ross.. od Larryho jsme si vzal spojeni fundamentalni analyzy na spreadu a COT reportu s filtrovanim na vhodny trh. To se mi libi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Standamora, ted jste uhodil hrebik na hlavicku. On ten svaty gral totiz vazne existuje, je to schopnost tradera prijmout nedokonalost sebe a sveho systemu jako dokonalost. Jakmile dojde k tomuto ,,smireni se'' s nedokonalosti, vse jde mnohem snaz. To garantuji.
Ale protoze kazdy trader musi byt ve sve podstate dusledny a pracovat na co nejlepsim systemu, jinak to nejde, musi projit zkousenim ruznych pristupu, TF, indikatoru, MM a PS, aby nasel to sve. Potom to vse musi skloubit dohromady, aby to fungovalo, a predevsim musi ,,uverit'', ze to funguje a fungovat bude. Jakmile jsou tyto kroky splneny, pak teprve prichazi na radu veci jako disciplina v dodrzovani planu, ktery musi byt dodrzovan konzistentne a spravne.
Trading tedy vyzaduje tolik klicovych vlastnosti ze vsech sfer zivota, ze se nedivim tem, kteri ztraci ...

Je to zalezitost na roky, neveril jsem tomu, ale ted uz verim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

ve které své knize L. Williams popisuje indikárot %R, případně jak používá %R ve spojení s OI a dalšími indikátory. Zatím jsem přečetl The Definitive Guide to Futures Trading (Vol I), tam o tom moc nebylo.

Děkuji za radu, %R mě docela zaujal, takže hledám další vhodné doplňující indikátory pro určování vstupů (a výstupů).

iF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Cau, zatim jsi s Larryho pristupem jen tak vyhravam a zkousim paper. (na nejaky obri backtest se chystam zanedlouho) Na pšenici mezi Červencem a Srpnem 2010 sem narazil na fakt nádherný obchod, který by v důsledku nadělil profit 9700$ na kontrakt. Z mého pohledu tento obchod splnil opravdu všechny kriteria jak pro vstup tak pro vystup. Chtěl bych se o to podelit s jinymi tradery, kteri treba jeste neodhalili silu Larryho strategii. Myslim ze screen mluvi za vse.

15763

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...