Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Larry Williams


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 173
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

davam do pozornosti jednoduchu a zaroven zaujimavu stranku larryho williamsa a jeho indikatora %r
williamspercentr.com/
na pravej strane je moznost registracie, kde vam poslu na mail zakladne jednoduche lekcie systemu
v priebehu 7 dni
v pripade ale ze nemate chut cakat tak tu je zoznam :)
williamspercentr.com/lesson1
williamspercentr.com/lesson2
williamspercentr.com/lesson3
williamspercentr.com/lesson4
williamspercentr.com/lesson5
williamspercentr.com/lesson6
williamspercentr.com/lesson7

ako spravne pouzivat indikatory je popisane na zalozke
Trading Today With %R
williamspercentr.com/trading-with-percent-r
hned v prvych dvoch odstavcoch
osobne si myslim ze je to velmi uzitocna informacia
prajem prijemne citanie :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

krakra malo o larrym citas .. on svoj vypis mal .. na svojej stranke .. za posledne roky .. lenze potom sa ukazali taky ludia ako ty .. co len rypali a rypali tak sa na to vykaslal a stiahol ich .. ja som ten zoznam videl tazke viem ze existoval .. ale mat rypacov typu ukaz lebo ti neverim tiez sa na to vy...

a dalsia vec, ked sa zucastnil robinson cupu a bol vysetrovany kvoli udajnemu podvodnemu obchodovaniu pretoze a nic vyzetrovacia komisia nezistila tak asi tazko je to len skolitel ale ma za sebou aj realne zaznamenane vysledky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den! Vážení pánové,dokonale se bavím! L. W. je povinen o svém obchodování podávat informace,které jsou veřejně přístupné v takovém stavu,že je výpis zbytečný. Co se týče rozhovorů,jsou česky.Překlady anglických rozhovorů traderů je kvalita sama o sobě.Proč si informace neověříte? Vše co mne zaujalo v knihách si ověřím ve skutečnosti. Dokonce i dostanu odpověď na otázku v češtině v on line rozhovoru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to profesor:
v principe si nemusim nic overovat .. clanok je napisany ako je a budu ho citat ludia, ktori si ho overovat nebudu .. a o to ide ..

to krakra:
tak co sa tyka robins cup-u, zacina sa na 10 tis, ako v kazdej takejto sutazi
a popis ako obchodoval ma v knizke
Long-Term Secrets to Short-Term Trading, ktora je aj prelozena na financnikovi
podobnym stylom nedavno vyhral ziak larryho Andrea Unger, ktory v jednom z rozhovorov potvrdil, ze obchodoval
podobnym principom ..
www.robbinstrading.com/worldcup/standings.asp

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nedávno bol s Larrym Williamsom rozhovor v časopise Profit (slovenský) a autor článku sa ho pýtal, čo je pre neho motiváciou, keď ešte aj v sedemdesiatke a takmer po polstoročnej obchodnej kariére stále obchoduje. Odpovedal, že peniaze a výzva pokoriť trh. Zaujímavá však ale bola informácia, že minulý rok zarobil 298 miliónov USD. Zaujímavá z toho dôvodu, že už som počul rôzne čiastky, ale táto je zatiaľ najvyššia, čo sa týka tradera obchodujúceho vlastný účet. Inak veľmi dobrý článok...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...