Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

novak72
Felixová stránka není asi přesný termín, tento 25-letý potomek ruských emigrantů je dost solí v očích mnoha brokerů, díky svému sw na data (i když, pokud vím nyní trochu balancuje na hraně ve sporu s oficiálními poskytovateli dat (Bloomberg a jeden další - raději nejmenovat..:-)). Provozuje skrytě nebo otevřeně asi sedm stránek (většina sw-dat placených), nejznámnější je asi spíše informativní forexbastards.com. To na co se asi ptáš najdeš na secretforexsociety.com.., dalšími www, kde se angažuje, jsou forexdiamonds.com, secretnewsweapon.com, kingforexsignals.com...Preferuje fundamenty a s tím spojené pohyby po datech a udělal si na tom celkem dobrý business..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sid
díky moc, pochopil jsem z toho, že to nějaké významější stránky, které by mi mohly v začátku pomoci asi nejsou. Nechci hned z kraje za něco platit. Asi bude lepší když důkladně prostuduji tyto vlákna na finančníku. Ještě jsem narazil na jeden dotaz v souvislosti s EUR/JPY. Co jsou to carry traders?

ještě jednou díky

jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

novak72:

Na tom secretforexsociety.com se zaregistruj a začneš dostávat každou noc e-mail, ve kterém Felix stručně popíše důležité fundamenty pro následující den, které bude sledovat, plus odchylky od očekávání, na základě kterých vstoupí do trhu a nastaví PT. Stejně tak zrekapituluje obchodování fundamentů z předchozího dne. Z toho se dá něco naučit, alespoň já to sleduji a učím se.
Pak se také dá zdarma koukat na videozáznamy z těch jeho placených obchodních sessions. Sice ti za chvíli začne lézt na nervy jeho hrozný, napůl americký a napůl imigrantský přízvuk, ale ty informace za to stojí :)

Ostatní:

Jaký vůbec máte názor na Felixe? Viděl jsem tady pár komentářů, ale většinou nic konkrétního... Obchodujete někdo jako on, pomocí SNW? Nebo máte jiný nástroj na rychlé obchodování zpráv (kromě straddle)?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

novak72
Oficiálně se termínem carry traders označují obchodníci, kteří používají nízko úročené měny ( např. JPY), na nákup měny s vyšším úrokem.....české stránky (a nejen zde) jsou holt plné takových anglo-slengových termínů..., ale někdy mám dojem, že ani autoři neví přesně co znamenají v konkrétním vztahu k trhu..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zatím jen BB špitl, snad mu to Trichet nebude vyvracet, nebo budem zvr.cet. Překládat snad netřeba.

NEW YORK, June 5 (Reuters) - The dollar fell broadly on Tuesday after Federal Reserve Chairman Ben Bernanke said he sees U.S. economic growth near trend, but the housing sector could still be a drag on the economy.

The euro traded 0.4 percent higher at $1.3554 , from about $1.3530 before Bernanke's remarks. The dollar slid 0.3 percent versus the yen to 121.33 . ((Reporting by Vivianne Rodrigues, editing by Tom Hals;

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jelikož se asi dolarojeník brzy oklepe z toho co ztratil tak by možná nebylo marný pokoušet librojeník, navíc už se šušká že vztahy mezi měnanmi nebudou na pořadu dne na sumitu G8, ale možná čínský směnný kurs a FX rezervy , teď už aby to potvrdil nebo dementoval někdo v rozhovoru a pojedem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...