Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sedím u kompu a čumím do toho několik dnů,než mně došlo,že jdou nahoru gbp/jpn,a eur/jpn,možná i něco dál,usd/jpn stojí--asi ho za vyšší cenu nikdo nechce,třeba je vyčerpanej,ale řekl bych že to není špatnou ekonomikou usa,ale propadem japonska,holt na krachu se dá vydělat.Skušenější mně prosím opravte.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kunas
GBP PMI nepovažuji dnes za nějak veledůležitý fundament a navíc jen velký výkyv hluboko pod 57 by mohl cable poslat dolů pod 1,99...což se ale neočekává a hodnota PMI bude asi v rangu 57-57,5...Důležitější bude až odpolední projev BB, který ale ovlivní většinu párů
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid
neříkám, že je veledůležitý, ale pro to aby GBP udržela 1.9900 by měl vyjít alespoň v souladu. Jinak chleba se asi bude lámat, jak píšeš ty po odpoledním projevu a možná i po US ISM. Který by cable také mohl poslat pod 9900. Jen jsem myslel, jestli by nestálo za to zkusit do té doby ještě vybojovat pár pisů na long.

kunas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím
cejtím v kostech že pokud se dnes po druhé nic významného nestane ve 14:15 tak bychom se na kablíku mohli svézt ke 2.0, v noci tam bylo hodně úzký pásmo, takže dnes stejně jak včera cable long, euro long a eur/cad long a librojeník taky long, zatím všechno v modrým, teda u někoho v zeleným. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus
eur/cad bude asi i dnes dobrá volba...teď šel přes 1,43 a dolar vůči cad atakuje 1,06...z 14,15 mám trochu obavy, protože v Kapském městě nepromluví jen BB (asi tradičně řekne, že americká ekonomika je pružná..:-)), ale i guvernéři BoJ Fukui a taky šéf ECB Trichet...očekávám místy klasickou lochnesku..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...