Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SID

taky sem čekával ale je to tak, vezmeš míň a častěji nebo víc a zřídka, jasně když je trend silný nemá smysl z něj utíkat s tím mám někdy problémy, ale když se plácáme na high sem a tam jak vlajka na vrcholu stožáru, je někdy lepší zdrhnout s tím co máme v kapse, abychom neskončili pod tím stožárem. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus tak, tak - je třeba jen čekat na vhodný okamžik vstupu a nad výstupy zbytečně dlouho nespekulovat...max. příjdeš o nějaký spread při dalším vstupu...Tys šel na librojen na 241,60 já o deset později a o dalších 20 výše..podobně i na eurojenu...raději jsem to ale už přitáhnul...Centrální Evropa za chvíli končí a kdo ví co si amíci před obědem vymyslí... SID

3742

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> gogo
> předpokládám, že si umíš kliknout na seznam vláken
> a číst..:-)..třeba na Obchodování zpráv...
> SID


side,
..predpokadas dobre,..ale jaky je vlastne predmet tohohle vlakna?..nemisi se ti to vesmes trosinku?..Komentáře a tipy k vývoji měnových párů,..co to je vlastne?.. ;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doman
to nebylo hned na obratu, Lisakus to stihnul ještě dříve..:-)...korekce se dá (někdy hůř a někdy lépe) rozpoznat podle více indikací...

Kunas
na eurojenu už dávno nejsem...vrabci a holubi..:-)...ECB zvýší sazby na 4% skoro určitě...tam asi není co řešit,,, spíše bude měřítkem celková nálada a konkrétní ceny před daty...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No šel jsem těsně jak se to na chvili zastavilo na 241.50 , protože si pamatuji že nejdříve byl 241.50 dlouho strop a poslední dobou podlaha, navíc jsem hodně věřil na lepší výsledky ISM v 16:00 a vyšlo to, ale profit jsem nedodržel, vyskočil jsem na 232.31, potřeboval jsem jet domů a nakonec jsem dobře udělal, ale jsem blbej protože jsem si všiml jak často librojen dělá 100 pips plus mínus na každou stranu. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

novak72 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Vůbec nemůžu pochopit ty carry trade obchody. Je
> možné z FX trhu vybírat reálné částky za celý
> lot(když bych ho doplatil do nominální hodnoty).
> Nebo jak to funguje?
> díky jirka


Taky tomu nerozumím ale vidím to tak že např v japonsku si půjčíš yeny za velmi nízký úrok základní sazba 0,5 % a banka ti dá třeba 1% nakoupíš třeba dluhopisy v zemi kde je základní sazba 6% a na dluhopisy dostaneš třeba 10%. Ale pokud pokud hrozí nebezpečí že yen stoupne na ceně tak ti to tvé zisky snižuje, takže pokud hrozí nebezpečí tak musíš rychle prodat dluhopisy nebo co jsi nakoupil a nakoupit zpětně yeny aby jsi vrátil půjčku v japan a nakupováním yenu a poptávkou roste jeho hodnota yenu, takže více lidí se bude snažit splatit dluh v japan a to roztáčí docela pěkný pohyby. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...