Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Side
od tohou jsou potentáti tady, jinak by jsi měl v grafech moc velký pořádek, a to škodí imunitě, minule jsem se musel od srdce zasmát když v diskuzi ke článku můj pbchodní den, každý psal 2 hodky odpoledne, nebo 2 hodky odpoledne a 2 hodky večer, někdo chtěl aby tam někdo z FX traderů napsal jak vypadá jejich obchodní den, chtělo se mi napsat v případě potřeby i 24 hodin s přestávkami na jídlo a WC. Ale nechtěl jsem jim udělat tu radost, tak sem si to nechal pro sebe. Až budu mít nakoukáno a nahrabáno, taky to zkrouhnu na 2 hoďky. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus
někdy je pořádek na škodu, máš recht...Komodiťáci jsou holt omezeni - tedy myslím časem obchodování..:-)..o obchodech 24 hod. denně se jim ani nezdá...ale třeba jim ty 2 hod. denně stačí...U nás bohužel platí Donutilovo - Furt ve střehu..:-)

Teď tady čtu, že na Omán se řítí tajfun Gonu, nejsilnější tropická bouře od roku 1945.., Saudskou Arábii to asi nezasáhne, ale i tak - ropa asi Up..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
tak tiše sleduji a musím říci že dnes je to vůbec nějaký zmatený. Když se kouknete na ropu,zlato,indexy,a hlavní akcie, všechno pokles.Jakoby velké vybírání zisků, netroufnu si udělat obrázek na kterou stranu se vydat. Akorát bych byl obezřetný na kanadském dolaru.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> Malcikk
> Jsme na vlákně Komentáře a tipy...rozebírat tady
> osobnosti poskytovatelů většinou placených dat a
> jak kdo z nás obchoduje data - to je asi na jiné
> vlákno a hlavně na širší debatu...:-)
> SID


..na ktere jine?.. ;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

novak72 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Sid
> pohopil jsem tedy dobře to, že carry trade
> obchodníci by měli mít větší zájem o to aby
> posilovalo Euro, respektive Libra, kteří mají o
> dost větší úrokové sazby nežli Jeny?
>
> Díky Jirka


novak,
..carry trades musis chapat vnajsirsom kontexte,..ide o vsetky cross pary kde je maximalny rozdiel ir/rollovers/swaps/atd.,.. cize ide i o take pary kde sa nachadza napr. aud, nzd, gbp, huf, trl,atd,.../proti/ jpy, chf,napr...
carry trades predstavuju jeden z najvacsich objemov umiestnenych na forexovom trhu,...a zisky z nich su napr. dalej investovane do dalsich "menej rizikovych" derivatov na burzovom i mimoburzovom trhu,..tak neco.. ;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...