Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní deník


Martinek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 319
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pavel436:

mockrát díky za poskytnutí ochodního deníku. Protože jsem klasický uživatel excelu, nejsem schopná podobnou "triviálnost" vytvořit a řešit možné potíže u složitějších variant deníku. Ten tvůj mě okamžitě oslovil svou jednoduchostí a přehledností. Jen se chci zeptat, jestli jsi neuvažoval o zakomponování sloupce PT2. Můj obchodní systém má dvě hodnoty výstupů a proto bych to přivítala. Zároveň by možná nebylo marné mít podchyceny jednotlivé dny v týdnu. Ber to čistě jako dotaz, nechci tvé ochoty zneužívat.
Hodně úspěchů
Mona

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, taky dám v šanc svůj deník. Třeba někoho osloví a pomůže. Není to dělané jako profi deník, je to pro mojí potřebu. Spíš jak čas plyne a něco mě napadne, tak to tam přidávám. Je to dělané bez maker s komplet výpočty na jednom listě. Jeden pattern nebo jedna myšlenka = jeden list. Určitě jednoduše upravitelné dle libosti. vytvořeno v Excel 2003 příponu přepsat na zip

10706

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mona:

ten denik byl jeden z mych prvnich pokusu. Ted zrovna delam na nove verzi obchodniho deniku, ktera bude univerzalnejsi, mozna jeste jednodussi a bez maker. Stejne tak jak se vyvyji moje obchodni strategie tak zjistuji, ze bych do deniku potreboval neco dodelat a tak ho postupne upravuji a vylepsuji. Myslim, ze kazda obchodni strategie ma malinko jine pozadavky a tak nikdy nebude nejkay univerzalni denik, ktery by sedel vsem. Uz neplanuji, ze bych nejak upravoval ten denik ktery jsem tu zverejnil, ale jestli chces, tak je mozne aby sis ho upravidla dle svych predstav. To tajne Heslo jsem tu zverejnil ;)

Momentalne backtestuji mirne upravenou strategii RossHook a tak ten novej denik tomu prizpusobuji az s nim budu 100% spokojenej tak ho tady muzu zverejnit. Bude v nem prostor i pro PT2/Trail SL a budu v nem mit i misto pro kalkulaci uspesnosti patternu podle dnu v tydnu.

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...

mona:

moji posledni, zjednodusenou verzi obchodniho deniku (Verze Office 2007) jsem ulozil na:

www.ulozto.cz/3267246/obchodni-denik-ross-hook-v.1.0-3min-am.xlsx

Jedna se o denik, ktery mi absolutne vyhovuje svoji jednoduchosti a prehlednosti. Do nekterych bunek jsem vlozil komentar, ktery objasnuje jednotlive funkce a statistiky. Pokud budes potrebovat jeste neco dovysvetlit, tak se klidne ptej. V deniku nemam zapracovanou metodiku MAE/MFE. Sam ji nepouzivam a povazuji stanoveni optimalniho SL a PT touto metodikou za zavadejici. Mohl bych se na to tema rozepsat, ale tohle neni vlakno o MAE/MFE.

Strucne k deniku:
1. list INPUT
sem zapisuji obchody, pred prvnim pouzitim je nutne vymazat vsechny obchody v bunkach (B14:K45)
do horni tabulky je mozne vlozeni vlastnich patternu
v prave casti horni tabulky si nastav parametry trhu, ktery obchodujes (ja tam mam YM-DowJones mini)

2. list Equity
v tomto listu vidis vyvoj stavu uctu se zapocitanim komisi, graf se automaticky rozsiruje podle poctu obchodu

3. list Stat
V tomto listu jsou vemozne statistiky/vyhodnoceni testovaneho systemu, strucne popisy jsou vlozeny jako komentare v kazde prislusne bunce

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...